شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

مسجد عجیب امام رضا(ع)

گرافیتی‌ها در خانه موروثی

هوشوار، هنرمند گرافیتی که پیش از این تجربه خلق اثر در 2 خانه در حال تخریب را داشته ، این بار به درخواست یکی از ساکنان قدیمی خانه که عاشق گرافیتی است تمام در و دیوار، سقف و کف این خانه را با گرافیتی نقش زده است.

یک لوگوی خوب

مسعود سپهر معتقد است انتشار وسیع لوگوها باعث می‌شود این اشکال قدرت زیادی در ماندگار شدن و در ذهن ماندن پیدا کنند.

چرا مجسمه های شهر تخریب می شوند؟

یک هنرمند مجسمه‌ساز که اثر حجمی‌اش در سطح شهر آسیب دیده‌ است می‌گوید مردم مجسمه‌های شهری را خراب می‌کنند چون فکر می‌کنند متعلق به دولت است در حالی که چنین نیست و در صورت آسیب دیدن مجسمه‌ها هنرمندان باید هزینه‌اش را پرداخت کنند.

دنیای تصویرگری کودک

نقاشی، دریچه ای به خلاقیت

هنر سیاه بر دیوار روستا

نقاشی‌های عجیـب و غریـب، قصرها، خانه‌ها و مقبره مردگان در یکی از روستای آفریقایی که به نام، "هنر سیاه" نامیده می‌شود متعلق به یک روستای آفریقایی است که تنها توسط زنان روستا بر در و دیوار نقش می بندد. در این نوشتار با این هنر خارق العاده بیشتر آشنا خواهید شد.

نقاش کوچک درون

چاپ دستی، هنری جذاب

آثار طهران کارناوال

هنرمند فلسطینی و آثار گلی

هنرمند فلسطینی با نام «سلطان الشایی»،  مدت 10 سال است آثار هنری زیبایی برای گردشگران و دوستداران این سرزمین می‌آفریند. در این نوشتار می توانید با سبک کاری این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

تبلیغات و هنر گرافیك

روز جهانی گرافیک که 27 آوریل ( هشتم اردیبهشت) است، از سوی انجمن بین المللی گرافیک (AGI) گرامی داشته می شود. در این نوشتار می توانید با هنر گرافیک و تاثیرات آن در جامعه و تاریخچه مختصری از گرافیک در ایران آشنا شوید.

کمپوزیسیون و ترکیب بندی

در هر تصویر یک موضوع اصلى وجود دارد که عناصر دیگر تابع موضوع اصلى و در جهت ارتقاء اهمیت عنصر اصلى عمل مى‌کنند. در شرایط مختلف، تصویر داراى درجه دوم و تابع است که هر یک مى‌تواند موضوع اصلى براى تصویرى دیگر باشد؛ اما در خدمت موضوع اصلى خواهد کرد. در قرار گیری عوامل تصویر در کنار هم از دانش کمپوزیسیون و یا ترکیب بندی استفاده می شود.

هنر پوستر ژاپن

پوستر ژاپنی،منظری خوشایند،لرزشی دلپذیر یا لحظه‌ای شگفتی است و مانند هر معجزه‌ی دیگری‌ تفسیر ناشدنی.درک یک پوستر از طریق درک انتزاع موجود در آن امکان‌پذیر است و پیام آن قبل از آن‌که فهمیده شود،احساس می‌شود.

بر مدار اغتشاش‌های بصری

گرافیک فرهنگی و گرافیک تجاری، دو تقسیم بندی عمده در گرافیک ایران است که همچنان سر جدل با هم دارند؛ جدالی که در دهه 60 میلادی، آن سوی آبی ها تکلیف خود را با آن یکسره کردند.

تندیس‌هایی با نخ و دکمه‌

نخ و دکمه است ولی خبری از خیاطی نیست! این بار نخ و دکمه در دستان هنرمند مجسمه‌ساز به تندیس‌های زیبایی تبدیل شده‌اند.

تحلیل پوستر جشنواره خلیج فارس

طراح پوستر سومین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری خلیج فارس، ضمن تشریح المان‌های به کار رفته در این پوستر از توجه به شعار سال در طراحی این پوستر خبر داد.

غفلت از یك واقعیت

ای كاش نامزدهـــای محـــــــــترم ریاست جمهوری، در كنار اینهمه مطالبی كه درباره موضوعات مختلف در كشور می گویند، كمی هم از مسائل فرهنگی خودشان به ملت اطلاعات بدهند.

دیوارنگاری نیازمند یک نقشه جامع است

اصغر کفشچیان مقدم یکی از داوران بخش طراحی دومین دوسالانه دیوارنگاری معتقد است، مسئله دیوارنگاری نیازمند یک نقشه جامع و کاربردی است.

اسطوره‌ تروا در عصر ارتباطات

در این مقاله خواهید دید که چگونه یک ابزار ارتباطات مدرن به یک وسیله هنری برای بیان و نمایش یک اسطوره کهن تبدیل می‌شود!

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه