خداحافظی - عمو قناد - و - عموپورنگ - و تکرار - فیتیله -

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

خداحافظی «عمو قناد» و «عموپورنگ» و تکرار «فیتیله»

خداحافظی «عمو قناد» و «عموپورنگ» و تکرار «فیتیله»

 مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در توضیح علت قطع شدن برنامه «جمعه به جمعه، خونه به خونه» مجید قناد، اعلام کرد که دوره‌ی کاری این برنامه تمام شده و عمو قناد قرار است با یک مسابقه‌ی جدید به آنتن شبکه دو بازگردد. 

 

به گزارش راسخون ، علی زارعان در گفت‌و‌گو با ایسنا، همچنین اظهار کرد: تعطیلی برنامه عموقناد دلیل خاصی ندارد و مثل هر برنامه دیگری که دوره‌ی کاری‌اش تمام می‌شود، دوره کاری «جمعه به جمعه، خونه به خونه» هم تمام شده است و دیگر قرار نیست برنامه‌ای با این عنوان در شبکه دو به روی آنتن برود.

وی سپس اعلام کرد: عمو قناد قرار است با یک مسابقه جدید برای کودکان و نوجوانان به زودی به آنتن شبکه دو بازگردد. در حال حاضر هم مشغول طراحی این مسابقه است تا به‌ زودی به مرحله تولید برسد اما هنوز نامی برای این مسابقه به‌ طور قطعی انتخاب نشده است.

زارعان همچنین در خصوص ادامه برنامه «عمو پورنگ» و «عموهای فتیله‌ای» پس از ماه مبارک رمضان عنوان کرد: همان طور که مدتها پیش اعلام شد برنامه «پورنگ» فعلا به روی آنتن نخواهد رفت تا پس از ماه مبارک رمضان با ساختاری جدید به آنتن بازگردد. در حال حاضرهم گروه مشغول طراحی برنامه‌ای جدید از پورنگ هستند. برنامه «عموهای فیتیله‌ای» هم در حال حاضر به شکل تکراری و گلچین از شبکه دو در حال پخش است؛ چرا که دوره تولیدی این برنامه نیز به پایان رسیده است و قرار است گروه عموهای فیتیله‌ای بعد از ماه مبارک رمضان با ساختاری جدید به تلویزیون برگردند. 

 


عمو فیتیله ای: ماه عسل حال مردم را دم افطار به هم می ریزد - مشرق نیوز ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/245039/عمو-فیتیله-ای-ماه-عسل-حال-مردم-را-دم-افطار-به-هم-می-ریزد

31 آگوست 2013 ... «فیتیله» مثل سایر برنامه‌های تلویزیون که سال‌ها روی آنتن می‌روند، فراز و ... قناد» هم آنها را همراهی می‌کرد اما پس از سال‌ها شاهد جدایی عمو قناد از فیتیله .... رو به جلو حرکت کنیم و خودمان را تکرار نکنیم و حتی حاضر نیستیم خودمان را با .... ما علاقه‌مند نیستیم که از این دنیا خداحافظی کنیم ولی همیشه پیشنهادهایی بوده و هست.

مصاحبه با عمو پورنگ - تبیان

http://bashgah.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadid=272170

9 ژانويه 2011 ... این چند روز تا امروز برای عموپورنگ، ۹ سال شده است، نوبتتان به سر نرسیده؟ ... می خواهم بگویم باید برنامه ریزی بلندمدتی برای تداوم بی تکرار پورنگ ها و همان ... خودتان داده اید و بارها با وعده تغییر، خداحافظی کرده اید، اما در حضور دوباره تان، ... این درست اما الان مدت هاست فیتیله ای ها میاندار هستند و خوب هم از عهده کار برآمده ...

بوستان دوستان پورنگ - تبیان

http://www.tebyan.net/film/73667

عمو پورنگ من 11 سالمه خیلی بر نامتون رو دوست دارم و امید وارم این برنامتون رو ادمه ... من غیر از برنامه ی شما هیچ برنامه کودک دیگه ای رو نگاه نمی کنم و از همه ی برنامه ها بدم میاد مخصوصا فیتیله .... لطفا ترانه بیشتر پخش کنید آخه خیلی دوست دارم. راستی عمو پورنگ ( کیی پولا بخوردی؟؟) خداحافظ ... اگر می شود برنامه تان تکرار داشته باشد .

داریوش فرضیایی - عمو پورنگ ( داريوش فرضيايي )

http://amoopoorang.persianblog.ir/tag/داریوش فرضیایی

8 مارس 2012 ... تبسم وشادی همکارانی که برای خداحافظی به سوی من می امدند. ... خودم سعی کردم دوباره همه اون خاطرات رو تکرار کنم برای همین برگشتم به گذشته… ..... کودک در شبکه های سیما از جمله برنامه های عموپورنگ، فیتیله، رنگین کمان، سلام بچه ها و ...

عمو پورنگ - عمو پورنگ ( داريوش فرضيايي )

http://amoopoorang.persianblog.ir/tag/عمو پورنگ

18 مارس 2010 ... تبسم وشادی همکارانی که برای خداحافظی به سوی من می امدند. ... خودم سعی کردم دوباره همه اون خاطرات رو تکرار کنم برای همین برگشتم به گذشته… ..... کودک در شبکه های سیما از جمله برنامه های عموپورنگ، فیتیله، رنگین کمان، سلام بچه ها و ...

داریوش فرضیایی | دست نوشته

http://farziaee.ir/

امیرعباس ۲. به نام خدا این آقا پسر خوشگل اسمش امیرعباس جیگر عموپورنگه ؛ مثل بقیه بچه ها نسبتی با من نداره ولی بطور اتفاقی برج میلاد دیدمش، خیلی با.

داستان جدایی عموپورنگ و تلویزیون!

http://www.shahrekhabar.com/cultural/1402123860224313

7 ژوئن 2014 ... اما در مورد خداحافظی عموپورنگ از تلویزیون اطلاعی نداشتم و اگر این اتفاق ... «ما نگران عمو پورنگ نیستیم و مشکل مردم گرانی و بیماری است لذا به درد اصلی مردم بپردازید. ..... برنامه برای خردسالان برنامه عموهای فیتیله ای هست که هنوزم پخش میشه ..... از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به ...

3 - عموجونم عمو پورنگ

http://fatemeh10006016.mihanblog.com/page/3

19 فوریه 2014 ... دلم نمیخواد بگم خداحافظ،میگم به امید دیدار... کودکان برای کودکان. ... عمو یه مغازه ای که فکر کنم لوازم یدکی میفروخت،اسمش ..... یه باردیگه تکرار بشه!!!! عمو دیشب ... نگاه میکنن!!!بعد به بابام گفتم شماخودت میشینی فیتیله نگاه.

راز ریزگرد شبانه تهران - جام جم

http://www.jamejamonline.ir/NewsPreview/1552961727643934957

2 جولای 2014 ... -خداحافظی تلویزیون با عمود قناد، عمو پورنگ و عموهای فیتیله ای -روزنامه هنوز هم مخاطب دارد -قیمت خودرو در کما. رسالت. -بسته حمایتی برای رونق تولید ...

فقط عصربخیربچه ها

http://www.3tareeeh.blogfa.com/

خودشون گفتن با آمدن عمو پورنگ به شبکه ی دوم سیما تموم شدن ، گفتن هربرنامه ای پایانی داره. .... صبح بخیر بچه ها,عصر بخیر بچه ها,شب بخیر بچه ها,جمعه ها هم فیتیله ..... خودمون می بالیدیم و بعضی روزا دعامی کردم که کاش روزمون دوباره تکرار بشه واشتباهمونو جبران کنیم ..... (۱نفرپرسدن منظورمن ازاین که نگفتم خداحافظ تا سال ۸۹ چیه؟

مشروح/ روحانی در گفتگوی زنده تلویزیونی: افزایش قیمت حامل‌های انرژی ...

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930209000196

29 آوريل 2014 ... اون وقت مثل عمو پورنگ ناچار باید آخر این هفته خداحافظی کنه. ..... و خوشبین شده اند و میخواهند اوکراین را در اینجا تکرار کنند کما اینکه بیشتر سفرهای ... برخدا ومتاسفانه نوشاندن جام زهر به مهربان مهربانان دشمن را فیتیله پیچ کردیم که ...

خداحافظی برنامه سمت خدا با تلویزیون!؟/برکناری تهیه کننده از تبعات ...

http://www.farhangnews.ir/content/74505

10 مه 2014 ... اما این برنامه رو بعد از ظهر حدود ساعت 1/5 پخش میکنن و تکرار شو ساعت 3/5 یا .... خوب چرا نمیری عمو پورنگ نگاه کنی یا فیتیله یا خاله رویا و بقیه ...

بهمن ۸٧ - عسل و نفس عشقهای مامان و بابا

http://asaltala2007.persianblog.ir/1387/11/

15 فوریه 2009 ... به لطف دهه فجر و برنامه های شاد فیتیله و عمو پورنگ تا ساعت حدودا ٧ سرگرمه و بعد از آن تا .... بازهم با گریه و هق هق توضیحاتی در مورد عسل به مادرم دادم و از چشمان اشکبار او خداحافظی کردم. ..... عسل: هاپ هاپ هاپ هاپ (پشت سر هم تکرار می کنه).

آذر ۸۸ - بچگیهای دیبا و پرند

http://diba-parand.persianblog.ir/1388/9/

21 دسامبر 2009 ... عمو پورنگ ... خداحافظ بیاعلی (یاعلی) ... ( پیگیری کردم از بیانات عمو قصه بود). .... موقع برگشتن دیبا به باباجون گفت که وای امروز فیتیله ها داشت و تو ما ... باباجون هر ٣٠ ثانیه یکبار تکرار می کرد دیبا ببین حنا چه دختر زرنگیه.

دختر يكي يدونه عمو پورنگ (نگار)

http://www.negar10006016.blogfa.com/

دختر يكي يدونه عمو پورنگ (نگار) - عاشششقتم عمو جووونم. ... شون تاثیر گذار باشه ، برای همین موقع خداحافظی دعا کردم که خدا بهشون چندتا بچه قد و ..... من معتقدم که برخی اتفاقات تکرار شدنی نیستند و تنها یک بار رخ می‌دهند و استثنایی به شمار می‌روند.

عــمــو مــســلـــمــی اخـمــو

http://setarehm72.blogfa.com/

عــمــو مــســلـــمــی اخـمــو - تمام یاس های سپید تقدیم روح بزرگتان . ... مهران مدیری اسطوره ی تکرار نشدنی ... ♥ღ♥پروانه ی رویاها عموپورنگ♥ღ♥ .... از فیتیله که داغترینش تولد عمومسلمی که هشت تیر بود و مبارکا باشه. ..... خداحافظ تو زبونم نمیچرخید.