فراخوان شرکت در شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد.

فراخوان شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد - تصویر 1
به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگارانبه نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد شعار برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را بنا بر نظر اهالی محترم فرهنگ، قلم، رسانه و عموم علاقه‌مندان انتخاب نماید. 

تمامی علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند شعارهای خود را با موضوعیت نمایشگاه کتاب و کتابخوانی به شماره پیامک 100003851 یا از طریق پست الکترونیک به آدرس      tehranbookfair@yahoo.com  ارسال کنند. 

بر اساس این گزارش، در بخشی از این فراخوان درباره ویژگی شعارهای ارسالی آمده است: شعار باید ساده، کوتاه، موجز، قابل فهم، فراگیر، صریح، بدیع باشد. 

در بخش دیگری از این فراخوان با اشاره به هدفدار بودن شعارهای بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران آمده است: شعار باید در قالب هدف کلی به راحتی در ضمیر مخاطب نقش ببندد. شعار باید موضوعیت کامل با کتابخوانی و نمایشگاه کتاب داشته باشد. شعار باید بیان‌کننده هدف کلی به مخاطبان باشد. 

همچنین علاقه‌مندان برای پیشنهاد شعارهای خود باید به این کلید واژه‌ها توجه داشته باشند: فراگیر بودن و تاثیرگذاری شعارها، استفاده از کلمات فارسی و سلیس، رویکرد ملی همراه با خلاقیت و نوآوری و دارای همگونی آوایی(ضرباهنگ) در شعارهای پیشنهادی و توجه به رویکرد ایجابی و تشویقی. 
 
در این فراخوان از شرکت‌کنندگان در خواست شده است تا نام و نام‌خانوادگی و کد ملی خود را به همراه یک شماره تماس جهت شرکت در فراخوان را اعلام کنند.

 همچنین محدودیتی نیز برای گروه‌های سنی و تعداد شعارهای پیشنهادی وجود ندارد. بنا بر آنچه در این فراخوان آمده است به شعارهای برگزیده جوایزی تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان فرصت دارند تا تاریخ 15 اسفند ماه سال جاری نسبت به ارسال شعارهای پیشنهادی خود از راه‌های اعلام شده اقدام نمایند.  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38513065 تماس حاصل فرمایید .

بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 10 تا 20 اردیبهشت در مصلی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

بهشت دانایی در ضیافت کلمات/ شعار نمایشگاه کتاب انتخاب شد

http://www.khabaronline.ir/detail/349708/culture/literature

16 آوريل 2014 ... با انتشار فراخوان انتخاب شعار در اسفند سال گذشته 3147 پیامک و 134 ایمیل از سوی ... بازدید خبرنگاران از بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران.

شعار نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شد - جام جم

http://www.jamejamonline.ir/NewsPreview/1458312982906591665

16 آوريل 2014 ... با انتشار فراخوان انتخاب شعار در اسفند سال گذشته 3147 پیامک و ... برای انتخاب شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران تشکیل شد. ... بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود. ... ساعت آغاز به کار نمایشگاه کتاب اعلام شد.

انتخاب شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران - آفتاب

http://aftabnews.ir/fa/news/239802/انتخاب-شعار-بیست-و-هفتمین-نمایشگاه-کتاب-تهران

با انتشار فراخوان انتخاب شعار در اسفندماه سال گذشته 3147 پیامک و 134 ایمیل از سوی ... نمایشگاه کتاب ارسال شد و کارگروهی برای انتخاب شعار بیست و هفتمین نمایشگاه ... بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در ... واکنش اصولگرایان به کابینه اعلام شده از سوی مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد (۹ نظر).

کتابخانه مرکزی میاندوآب - تازه های دنیای کتابداری

http://mian2abmarkazilib.blogfa.com/category/9

کتابداری نوین ایران که از سال 1345 آغاز شده حدیث و حکایتی مفصل دارد. .... فراخوان مشارکت در انتخاب شعار بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد. ... بر اساس اعلام، تمامی علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان شعار این نمایشگاه ... بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 10 تا 20 اردیبهشت در مصلی تهران ...

سمیرا گوهری - کتابخانه مرکزی میاندوآب

http://mian2abmarkazilib.blogfa.com/author/gohari

17 فوریه 2014 ... شعار نمایشگاه کتاب 93 را شما انتخاب کنید .... فراخوان مشارکت در انتخاب شعار بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ... علاقه‌مندان فرصت دارند تا تاریخ 15 اسفند ماه سال جاری نسبت به ارسال شعارهای پیشنهادی خود از راه‌های اعلام شده اقدام کنند. بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 10 تا 20 اردیبهشت در ...

رونمايي از پوستر بيست و هفتمين نمايشگاه کتاب تهران - آریا

http://aryanews.com/News.aspx?code=20140427160626858&svc=59

27 آوريل 2014 ... خبرگزاري آريا-پوستر بيست و هفتمين نمايشگاه کتاب تهران با طرح لبخند و با موضوع ... بنابر اعلام مدير کميته روابط عمومي و اطلاع رساني نمايشگاه، اين پوستر طبق فراخواني محدود ميان طراحان انتخاب شده و طراح آن «محسن يوسفي» است. نمايشگاه کتاب امسال با شعار «بهشت دانايي در ضيافت کلمات» از 10 تا 20 ...

آرشیو - کتابخانه مرکزی

http://www.cle.ir/farsi/NewsManagement/ViewArchive

شعار بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه «ربع قرن جهاد فرهنگی» بود. بيست و ششمين نمايشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت ماه سال 1392 در ... پوستراین دوره نمایشگاه کتاب با نشانه های درخت، کتاب و قلم طراحی شده است. .... به آينده» با اعلام خبر فراخوان به لیزنا افزود: ایجاد و بهرهبرداری از کتابخانههای دیجیتالی یکی ...

61 درصد مخاطبان نمایشگاه، کتاب‌ کمک درسی می‌خرند - خبرگزاری کتاب

http://www.ibna.ir/vdcae0n6o49noy1.k5k4.html

با تشریح برنامه‌های کمیته روابط عمومی، اعلام شد ... سال 1392 طی فراخوانی از علاقه‌مندان خواستیم تا در انتخاب شعار فرهنگی این نمایشگاه حضور فعال داشته ... بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبشهت ماه در مصلای بزرگ امام ...

استقرار مهدکودک در نمایشگاه کتاب تهران/ 220 هزار نفر ... - دانشگاه نیوز

http://daneshgahnews.com/0fa33078idcontent.htm

21 آوريل 2014 ... بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی ... برنامه‌های کمیته حراست نمایشگاه کتاب اعلام شد.

وبلاگ کتابخانه عمومی علامه دهخدا

http://www.dehkhodarey.blogfa.com/tag/دبیری

اين مجموعه شامل 72 قصه از قصه هاي حسني است كه در 6 فصل به شرح ذيل تهيه شده است : .... بر اساس اعلام، تمامی علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان شعار این نمایشگاه می‌توانند ... بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 10 تا 20 اردیبهشت در مصلی ...

اخبار و گزارش - انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

http://www.peikeketabdari.blogfa.com/cat-3.aspx

نتایج داوری اعلام شد. ... فراخوان ِ مقاله ی همایش ِ پانزدهم ِ انجمن ِ علم ِ اطلاعات ِ دانشگاه ِ الزهرا (س) :. ... کتابداران و علاقمدان می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 ... هاي سراي اهل قلم كارنامه نشر در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز ...... شعار بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران.

سایت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه

http://www.mfso.ir/

مجموعه نمایشگاهی, پوسترها, کتاب و کتابچه, نشریات, مقالات, اخبار سازمان ... از ظهر دوم ماه محرم الحرام در تجمع بزرگ عاشورائیان با شعار« لبیک یا حسین» امضا می شود. .... امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در 20 تابلو تهیه و تدوین شده است. ..... از این رو مجتمع فرهنگی پژوهشی این معاونت پوستر و فراخوان قدم های آسمانی تا امام  ...

وزارت فرهنگ و ارشاد سلامی - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

http://www.farhang.gov.ir/fa/home

جشنواره روستاهای دوستدار کتاب ... اطلاعیه و فراخوان · پیوندها ... افتتاح نمایشگاه پدافند غیرعامل با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 ... معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه گفت: امروز جمع شده ایم تا کنگره ملی بی‌بی حکیمه(س) را برگزار کنیم که نمونه‌ای ...

اردیبهشت 1393 - کتابخانه علامه امینی کرج

http://alameamini91.blogfa.com/1393/02

همزمان با بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران علاقمندان به كتاب و ... نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۶۰۰ هزار و ۵۳۳ تراکنش بانکی انجام شده است. ... نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور جزئيات صدور احكام رسمي كتابداران و كاركنان خود را اعلام كرد . ..... ضیافت کلمات» به عنوان شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شد.

جشنواره ها - فراخوان مقاله کنفرانس، همایش، مجله و ژورنال علمی پژوهشی

http://www.callforpapers.ir/فراخوان-آثار-و-تحقیقات/فراخوان-مسابقات-و-جشنواره-ها/اخبار-جشنواره-ها.html?start=42

فراخوان هشتمین جشنواره قرآنی حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد ... این جشنواره در دو بخش ثبت ایده و نمایشگاهی برگزار می‌شود که در بخش ثبت ایده فقط ایده ها .... جشنواره منطقه‌ای نوآوری و شکوفایی خراسان، طی روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهر ماه .... از جمله تالیف کتاب،‌پایان‌نامه، مقاله و طرح پژوهشی در حوزه غدیر‌،امامت و ولایت آغاز شد.

ایران تئاتر | Iran Theater | صفحه آغازین

http://www.theater.ir/

نتایج ارزیابی بخش نسل نو جشنواره تئا‌تر فجر اعلام شد ... جشنواره زدگی، تقلید از تهران، بی توجهی و بی نیازی جامعه و .../ بیماری تئاتر ... ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵ تئاتر کودک و نوجوان و جشنواره بیست و یکم در نگاه پنج هنرمند پیشکسوت .... فراخوان نمایشگاه عکس و پوستر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران –مبارک.