سیاهی دور چشم خود را سوزن سوزن کنید

سیاهی دور چشم خود را سوزن سوزن کنید - تصویر 1

يكي از ويژگي هايي كه موجب مي شود طب سوزني چين با استقبال و اقبال عمومي مواجه شود فواید آن در درمان بیماری ها بدون عارضه جانبی است. این امر موجب شده این شیوه نه تنها در ميان مردم كشورهاي مشرق زمين بلكه در ميان مردم كشورهاي غربي و اروپايي نيز به عنوان يك شيوه درماني بي عارضه شناخته شود . این شیوه در درمان بیماری های ارگان های داخلی و همچنین براي درمان و پيشگيري از ابتلا به ناراحتي هاي پوستي و بهبود كيفيت پوست و زيبايي آن نيز مورد استفاده قرار مي گيرد. به گفته متخصصان طب سوزني كلاژن سازي و افزايش ميزان كشش پوستي يا الاستيته پوست يكي از مهم ترين خاصيت هاي استفاده از طب سوزني است كه مي تواند به مرور به جوانسازي و افزايش نشاط و شادابي پوست كمك كند. دكتر فرهاد صبري، متخصص طب سوزني و درد توضيحاتي را درباره عملكرد طب سوزني و چگونگي درمان برخي از اختلالات پوستي با اين شيوه درماني ارائه مي كند.

رفع سياهي دور چشم با سوزن

از ديدگاه متخصصان طب سوزني چين سياهي دور چشم به علت ركود جريان خون يا انرژي چي در اين ناحيه ايجاد مي شود. ركود جريان گردش خون و جريان انرژي چي با گذشت زمان به صورت مزمن در فرد ماندگار مي شود و او به مرور با تيرگي قابل ملاحظه اي در اطراف چشم هايش روبه رو مي شود. براي درمان اين عارضه متخصصان طب سوزني با زدن سوزن هايي به اطراف چشم به بهبود جريان گردش خون و انرژي چي كمك مي كنند، به اين ترتيب كه اين سوزن هاي ظريف كمك مي كنند مسير عروق و سيستم لنفاتيك زير پلك و دور چشم تحريك شده و به از بين بردن گرفتگي هاي كانال انرژي و جريان گردش خون كمك كند و سياهي و چروك و حتي كك و مك هايي كه در اين ناحيه وجود دارد به مرور رفع شود. گاهي ممكن است متناسب با نوع تيرگي متخصص طب سوزني از جريان خفيف يك ميلي آمپري جريان الكتريسیته با فركانس 30 تا 50 هرتز در ثانيه استفاده كند و به اين ترتيب ارتعاش هاي جريان الكتريسیته به باز شدن گرفتگي ها و درمان تيرگي پوست كمك مي كند.

درمان چين و چروك دور لب

چين و چروك اطراف لب يكي ديگر از اختلال هايي است كه بسياري از خانم ها براي رفع و درمان آن دست به دامن انواع و اقسام شيوه هاي درماني مدرن مي شوند. مي خواهم يك شيوه درماني سنتي و بدون عارضه را به آنها معرفي كنم. شايد براي تان عجيب باشد اما طب سوزني مي تواند به درمان چين و چروك اطراف لب و حتي چين و چروكي كه در اطراف چشم ها نمايان مي شود، كمك كند. در اين شيوه سوزن هاي ظريف طب سوزني در نقاطي از صورت زده مي شود كه به تحريك كلاژن سازي و افزايش قدرت ارتجاعي پوست و محكم تر شدن آن كمك كند، بنابراين بعد از چند جلسه درماني بيمار احساس مي كند كه تا حد قابل ملاحظه اي از ميزان چين و چروك صورتش كاسته شده است. البته بايد توجه داشت كه مصرف مواد غذايي مناسب، ويتامين ها و خوراكي هايي كه به افزايش ميزان رطوبت پوست كمك مي كند نيز بايد به برنامه غذايي روزانه افزوده شود.

اگر منافذ پوست شما هم باز است

يكي ديگر از عارضه هاي پوستي كه مي تواند زيبايي و جذابيت افراد را تحت تاثير قرار دهد منافذ باز صورت است. خانم هاي بسياري به دليل درمان منفذ هاي باز پوستي به انواع و اقسام لايه برداري ها تن مي دهند و از محصولات بهداشتي مختلفي استفاده مي كنند اما كمتر آن طور كه بايد و شايد به نتيجه دلخواه شان مي رسند. اما در طب سوزني چين درمانگران اين شيوه با كمك سوزن هاي نازك و مويي خود با تحريك كلاژن سازي و پايانه هاي موجود در پوست به بهبود اين عارضه كمك مي كنند و شخص مي بيند كه بعد از چند جلسه دريافت سوزن به مرور منافذ پوستش رو به بهبود رفته است.

ليفتينگ صورت به شيوه چيني ها

يكي ديگر از كاربردهاي طب سوزني تاثير آن بر قدرت كشش پوست است. دريافت سوزن هاي نازك طب سوزني در پايانه هايي كه توسط متخصص طب سوزني مشخص مي شود كمك مي كند تا انرژي موردنياز عضلات صورت بهتر و بيشتر شود و به اين ترتيب سلول هاي پوست به مرور حالت الاستيكي خود را بازيابي كرده و به جوانسازي و بانشاطي پوست كمك كنند. علاوه بر اين زدن سوزن بر نقاط مشخص شده بر مردين ها به بهبود جريان گردش خون و عروق پوست كمك مي كند و اين مسئله به بهبود خون رساني و غذارساني به سلول هاي پوستي منجر مي شود كه خود مي تواند بهترين شيوه براي جوانسازي پوست باشد. اين شيوه از اين جهت مورد توجه درمانگران و بيماران قرار مي گيرد كه بدون هيچ عارضه اي و بدون آنكه داروي شيميايي مصرف كنند به درمان پوست خود كمك مي كنند.

در 10 جلسه زيبا شويد

دوره درمان و مدت زماني كه فرد بعد از آن مي تواند نتيجه درماني دلخواهش را ببيند معمولا بين 10 تا 30 جلسه درماني است. در حقيقت بيمار بعد از جلسه اول كه به متخصص طب چيني برای بررسي نبض، مزاج و طبع مراجعه می کند، متناسب با بيماري اش نياز به 10 تا 30 جلسه درماني دارد تا با دريافت سوزن براي درمان اختلالات و مشكلات پوستي مانند تيرگي دور چشم، بسته شدن منافذ پوستي، برجسته سازي صورت يا درمان كك و مك اقدام كند. در اين شيوه درماني بيمار لازم است 3 روز در هفته به مدت 20 تا 30 دقيقه سوزن دريافت كند. اين سوزن ها يكبار مصرف هستند و بدون هيچ عارضه اي به شما كمك مي كنند تا به نتايج درماني خود برسيد.

نكاتي كه بايد جدي بگيريد

علاوه بر استفاده از طب سوزني براي بهبود كيفيت پوست و درمان اختلال ها و بيماري هاي پوستي نكات ديگري نيز مي تواند به بهبود پوست تان كمك كند:

- نوشيدن روزانه 5 تا 6 ليوان آب مي تواند به تخليه مواد زائد و سموم بدن كمك كرده و همين مسئله مي تواند علاوه بر نشاط پوست در پيشگيري از ابتلا به كك و مك نيز موثر باشد.

- استرس و تنش هاي روزمره از جمله فاكتورهايي است كه مي تواند تاثير مخربي بر پوست داشته باشد چراكه استرس و عصبانيت موجب بروز انقباض ها و اسپاسم هايي در عضلات صورت مي شود كه خود مي تواند به بروز چين و چروك در صورت منجر شود.

- خوردن خوراكي هايي مانند انواع فست فودها و غذاهايي كه در آنها انواع سوسيس و كالباس و موادغذايي حاوي افزودني هاي خوراكي است نيز مي تواند بر پوست اثر بگذارد.

- داشتن 7 تا 8 ساعت خواب عميق و مناسب نيز به داشتن پوستي خوب كمك مي كند. ميزان ريلكسي و آرامش دروني نيز به داشتن پوستي سالم و بدون چروك كمك مي كند.

- دوری از محيط هاي آلوده نيز مهم ترين شرط حفظ و سلامت پوست است. قرار گرفتن در معرض مواد شيميايي آلوده، تماس با فلزات سنگين و آلوده و مواد شيميايي مانند كودها هم مي تواند در ابتلا به بيماري هاي پوستي موثر باشد.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: مجله سیب سبز

سیاهی دور چشم خود را سوزن سوزن کنید - تصویر 2
تگ ها : سیاهی دور چشم خود را سوزن سوزن کنید رفع سیاهی دور چشم ، اختلالات پوستی ، عارضه‌های پوستی ، سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید رفع سیاهی دور چشم ، درمان تیرگی پوست ، شادابی پوست ، ناراحتی‌های پوستی ،

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید - Bartarinha.IR | برترین ها

http://www.bartarinha.ir/fa/news/110110/سیاهی-دور-چشم-را-سوزن-سوزن-کنید

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید طب سوزنی،سیاهی دور چشم،درمان،چین و چروک. ... به مرور حالت الاستيكي خود را بازيابي كرده و به جوانسازي و بانشاطي پوست كمك كنند.

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید - آفتاب

http://www.aftabir.com/articles/view/health_therapy/medical_science/c13_1400873719p1.php/سیاهی-دور-چشم-را-سوزن-سوزن-کنید

24 مه 2014 ... سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید ... اما در طب سوزنی چین درمانگران این شیوه با کمک سوزن های نازک و مویی خود با تحریک کلاژن سازی و پایانه های ...

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید - بیتوته

http://www.beytoote.com/attire/cuticle/black3-eye-needle.html

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید رفع سياهي دور چشم,درمان تيرگي پوست,شادابي ... مرور حالت الاستيكي خود را بازيابي كرده و به جوانسازي و بانشاطي پوست كمك كنند.

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید - آکا - طب سنتی و گیاهان دارویی ...

http://tandorosti.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201452525211.html

سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید طب سوزنی,سیاهی دور چشم,درمان,چین و چروک,طب ... حالت الاستیکی خود را بازیابی کرده و به جوانسازی و بانشاطی پوست کمک کنند.

با این متد آرایشی سیاهی زیر چشم تان را محو کنید - آکا - آموزش آرایش

http://ravanpezshk.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/201312125635.html

آرایش سیاهی زیر چشم,کرم آرایشی سیاهی دور چشم,رفع سیاهی زیر چشم با آرایش, ارایش ... اما شما می توانید با استفاده از یک روش مناسب در هنگام آرایش کردن ، سیاهی دور چشم خود را کمتر کنید و یا کاملا" بپوشانید. .... سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید.

هنر سوزن دوزی ترکمن - تالار گفتمان پرشین فال

http://www.forum.persianfal.com/thread38325.html

سوزن دوزی ترکمن که بدان سیاه دوزی نیز اطلاق می‌شود، در گذشته کاربرد فراوانی داشته. ... لطفا فعالیت خود را در تالار افزایش دهید تا چت باکس برای شما فعال شود! به انجمن پرشین فال خوش ... در سایت ثبت نام کنید. .... سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید.

7 راه جدید برای زیباتر کردن چشم - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/zibaee/archives/017500.php

7 جولای 2014 ... آرایش چشم , آرایشی زیبا برای چشم , چگونه چشم خود را آرایش کنیم , جدید ترین آرایش چشم. ... کبودی و سیاهی دور چشم هم از آن دست مشکلاتی است که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. برای از ..... سیاهی دور چشم را سوزن سوزن کنید ...

Lahzehname.ir | طب سوزنی گونه ها را هم برجسته می کند؟ - لحظه نما

http://lahzehnama.ir/fa/news/10806/طب-سوزنی-گونه-ها-را-هم-برجسته-می-کند

30 جولای 2014 ... او معتقد است قرار دادن سوزن ها روی پوست گاهی می تواند مشکلاتی را برطرف کند که کلینیک های مجهز پوست در از بین بردن شان ناتوانند. ... سیاهی دور چشم تان را پاک کنید. مجله خبری لحظه نما:اگر سیاهی دور چشم را به ارث برده باشید احتمالا بارها از ... می ماند و مثل آب راکدی که جریان نداشته باشد، در جای خود ماندگار می شود.