شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

دکتر شریفیان - جراحی زیبایی صورت، شکم و سینه

در جراحی زیبایی مدرن، هدف جراح این است که با کمترین برش آسیب بافتی نتیجه دلخواه را به دست آورد. دیگر دوران برش های بزرگ گذشته است. امروزه در انواع جراحی های زیبایی باید با کمترین برش و اثر جراحی به ترتیبی عمل کرد که بیمار تغییر محسوس و قابل توجهی را در جهت زیباتر شدن احساس نماید .

خواهشاً کمتر بنشینید!

پیاده روی و انجام کارها به صورت ایستاده به تندرستی شما کمک می کند اما اگر فکر می کنید لازمه انجام برخی کارها نشستن و تمرکز کامل روی آنهاست، مطالعه نکات زیر به شما کمک می کند از ابتلا به بیماری های نشستنی جلوگیری کنید.

فرار از آنفلوآنزا با دکتر اوز

در معرض ویروس سرماخوردگی بودن در این فصل اجتناب‌ناپذیر است و تنها راه برای خلاصی از آن این است که سیستم ایمنی بدن خود را قوی کنید. دکتر اوز به شما نشان می‌دهد چطور با افزایش دهنده‌های طبیعی ایمنی بدن، در برابر سرما خوردگی بایستید.

جراحی چاقی: پلیسه معده، اسلیو و بالون معده

امروزه چاقی به عنوان منشاء بیماری های گوناگون شناخته شده و تلاش های زیادی برای یافتن درمان آن از سوی دانشمندان در حال انجام است. از آنجایی که تاکنون مکانیزم سیری شناخته نشده، تلاش برای یافتن داروی موثر برای درمان چاقی به نتیجه نرسیده و هنوز موثرترین درمان چاقی به ویژه در بیماران سوپر چاق، جراحی است.

پيكرتراشي پيشرفته به روش یک مرحله ای لیزر لیپولیز دکتر بهجو

باديكانتور يا پيكرتراشي مبحث گسترده اي در دانش جراحي پلاستيك و زيبايي را به خود اختصاص داده و مشتمل بر مجموعه روش هاي جراحي و غيرجراحي به منظور فرم دهي به نواحي مختلف بدن است. در گذشته روش ليپوساكشن و ليفت جراحي بيشترين تعداد اين موارد را تشكيل مي داد. اگرچه هنوز هم در مواردي از اين روشها استفاده مي شود ولي پيدايش روش جديد ليپوليز با اشعه ليزر با استقبال بسيار زياد بيماران و جراحان روبه رو شده است.

دکتر بهجو در این مقاله به شما می گوید چگونه با چین و چروک های خود مقابله کنید

کشیدن پوست صورت یا لیفتینگ نوعی جراحی زیبایی است که برای جوان تر ساختن صورت به کار می رود. در این جراحی ابتدا پوست قسمت های وسیعی از ناحیه دو سوم پایین صورت و همچنین گردن از بافت های زیر آن جدا شده و کشیده می شود تا چین و چروک آن برطرف شود.

بهترین خوراکی های بچگانه

تخم مرغ حاوی پروتئین است و یکی از خوراکی هایی است که بطور طبیعی پر از ویتامین د است و باعث می شود که بدن کلسیم جذب کند. خوردن پروتئین در وعده صبحانه به بچه ها کمک می کند که مدت زمان طولانی تری سیر بمانند.

از چه سنی کودک به خواب نیمروزی نیاز ندارد؟

بیشتر کودکان زیر یک سال به دوبار خواب نیمروز در صبح و عصر نیاز دارند. از 18 ماهگی، بیشتر آنها هنگام صبح چرت نمی زنند اما خواب بعدازظهر خود را دارند.

مامان، من باید چه کاره بشـم؟!

بخش زیادی از تصور کودکان از شغل آینده‌شان از آنچه اطراف‌شان می‌بینند ناشی می‌شود. آنها با نگاه به والدین‌شان و آنچه در محیط کوچک مهدکودک و دبستان دریافت‌ می‌کنند، تصمیم می‌گیرند چه شغلی در آینده داشته باشند.

پیامبر،روح هستی

کوچ از شهر

نیایش سپیده دم

عید قرآن و دین

سال سبز بی زمستان

دست پخت مادرم

سفر در خیال

زندگی در نگاه من

زندگی زیباست

حرفهای آبی

باز می‌آید بهار

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه