شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

با هوش ترین كودكان جهان

كودكان امروز، آینده فردای جامعه هستند. دنیای پیشرفته، كودكان را جدی می گیرد، به آنها به چشم سرمایه های ارزشمند می نگرد، برای آنها برنامه های علمی، مدون و هدفمند طراحی می كند

تيز كردن هوش كودكان

آیا هوش تنها بوسیله ژنتیك تعیین می‌شود؟ با مطالعه این مقاله ضمن آشنایی با عوامل مؤثر بر هوش می‌آموزید که چگونه هوش فرزندتان را تیز کتید!

علت IQ پایین كودكان

فشارخون بالا و مشكلاتی كه در پی آن روی می‌دهد، سبب بروز دشواری‌هایی در 10 درصد از بارداری‌ها می‌شود و می‌تواند بر محیط زندگی جنین در رحم مادر تاثیر منفی بگذارد.

ضریب هوشی کودک وابسته به مادر است

مطالعات محققان فنلاندی نشان داد بالا بودن فشارخون مادر در دوران بارداری، اثرات منفی بر مهارت تفکر کودک دارد و این اختلال تا دوران بزرگسالی ادامه می یاید.

راههایی برای باهوش شدن بچه ها

هر چند كه حافظه و هوش با هم متفاوتند ولي بالا بودن حافظه به تواناييهاي هوش كمك مي كند. حافظه با آموزش به خوبي تقويت مي شود.

خلاقیت" لازمه‌ی مادری کردن است

سۆال این است که مادرها در این فرآیند روزمره چقدر فکر می‌کنند؟ مگر شیر دادن و پوشک عوض کردن و باشزی کردن، فکر کردن می‌خواهد؟ برای اینکه بتوانیم به این سۆال جواب دهیم، اول باید ببینیم فکر کردن یعنی چه؟

خلاقیت در کو دکان

خلاقيت قابليتي است كه در همگان وجود دارد اما نيازمند پرورش و تقويت مي‌باشد تا به سر حدشكوفايي برسد. فرد خلاق كسي است كه از ذهني جستجوگر و آفريننده برخوردار باشد.

چگونه توجه و تمرکز کودکان را افزایش دهیم؟

برای کار روی توجه و تمرکز کودکان، اولین قدم جلب ‌توجه آنهاست. برای این کار باید روش‌ هایی را به کار بگیریم که برای کودک جذاب و بازی‌ گونه باشد. در این صورت توانمندی‌ های کودک در زمینه توجه به نحوی گسترش می ‌یابد

چطور می توان تمرکز کودکان را افزایش داد؟

این یک برنامه عالی برای کشف علت ضعف تمرکز کودک است؛ کافی است به کارهای روزمره او نگاهی بیندازید. بعضی از بچه ها هنگام بازی و درس خواندن، تمرکزشان را از دست می دهند

6 روش برای افزایش هوش کودک شما

شما می توانید با هفت روش ساده،در عین حالی که به کودک محبت می کنید و از وقت گذراندن با او لذت می برید،کمک کنید تا هوش او افزیش یابد.

روش های شکوفائی استعداد کودکان

دوران کودکی همواره به عنوان بهترین و شادترین دوره زندگی انسان شناخته شده است.

آیا استعداد ریاضی دختران کمتر از پسران است؟

کمتر زنی در میان ریاضی‌دانان برجسته به چشم می‌خورد.

بچه باهوش می خواهید؟

روشی کم هزینه برای بهبود یادگیری و رشد ادراکی همه کودکان است

نوشیدن آب منگنزدار ضریب هوشی کودکان را کاهش می دهد

دانشمندان کانادایی در بررسیهای خود نشان دادند که آلودگی آبهای زیرزمینی به فلز منگنز و استفاده از این آبها برای نوشیدن می تواند ضریب هوشی کودکان را کاهش دهد.

منویی کامل و سالم برای هوش کودک

ژن‌ها عامل مهمی در تعیین هوش کودک هستند ولی محققان معتقدند

پنج ماده غذایی تقویت هوش کودکان

محققان آمریکایی به این نتیجه دست یافتند که مصرف پنج ماده غذایی می‌تواند باعث افزایش هوش کودکان شود.

این بازی هوش نوزاد را2برابر میکند

من به والدین پیشنهاد می‌کنم برای شیرخواران خود (کودکان زیر یک سال)اسباب‌بازی‌هایی تهیه کنند که باعث تقویت حواس بینایی و شنوایی آنها شوند… دالی‌بازی؛

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه