شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

گیتی خامنه ؛آبی تر از رویا

گیتی خامنه نامی نوستالژیک برای همه بچه های دهه شصت است. هنوز هم بعد از سالها چهره مجری مشهور و محبوب برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون دهه 60 برای بچه هایی که با ذوق و شوق فراوان پای برنامه های کودک می نشستند آشناست و دوست داشتنی. او می خواهد برای کودکان برنامه بسازد.

«خسرو» را می شناختم

دانیال عبادی که این شب ها سریال «معراجی ها» را روی آنتن از نقش خسرو گفته است.

شهاب حسینی با 38 گریم روی پرده

ساكن طبقه وسط كه اكرانش از هفته آینده شروع می شود یك اتفاق نادر در سینمای ایران است. در این فیلم شهاب حسینی نقش 38 شخصیت برجسته دنیا را بازی می كند. از نیوتن تا راجر واترز.

حیایی از خانوم می گوید

امین حیایی این روزها فیلم «خانوم» تینا پاكروان را در روی پرده سینماها دارد؛ نقشی كاملا جدی در موقعیتی بسیار تلخ كه شاید نمونه‌اش را از بازیگری مثل حیایی ندیده بودیم.

چند و چون معراجی ها

سریال « معراجی ها» این شب ها مخاطبان زیادی را پای گیرنده ها نشانده . مسعود ده نمکی با تقابل دو گروه فکری و افزودن چاشنی طنز به سریالش این بار هم نشان داد که نبض مخاطب را می شناسد. در این گزارش دیدگاه چند نفر از بازیگران «معراجی ها » را مرور می کینم.

یوسف حاتمی کیا از پدر می گوید

یوسف حاتمی کیا بیست و سه سال دارد ؛ او فرزند سوم ابراهیم حاتمی کیا سینماگر شاخص سینمای دفاع مقدس است.

حامد بهداد و آرایش غلیظ

حامد بهداد این روزها فیلم «ارایش غلیظ» را روی پرده دارد. او در گفت و گویی از این تجربه گفته است.

نامداری و خانمی که شما باشی

گفت وگو با آزاده نامداری، تهیه‌کننده برنامه «خانومی که شما باشی»

روایت بازیگر نقش عماد از معراجی ها

کاوه خداشناس دانش‌آموخته رشته تئاتر است که تحصیلات دانشگاهی خود را در تئاتر به پایان رسانده و با فیلم «خداحافظ رفیق» پا به عرصه بازی گذاشته است. او با پذیرفتن نقشی در سریال «رستگاران» جایگاه خود را در تلویزیون تثبیت کرد و در سری دوم «عملیات 125» هم حضور داشت. کاوه خداشناس به دلیل تحصیل در رشته تئاتر، کار بازیگری را با وسواس دنبال کرد و در آثاری چون «پول کثیف»، «بانو» و «آسمان همیشه ابری نیست» حاضر شد.

با پارتی بازی به سینما نیامدم

هفته پیش اکران فیلم «فرشته ها با هم می آیند» نخستین ساخته سینمایی حامد محمد به پایان رسید. محمدی این فیلم را به تهیه کنندگی پدرش ، منوچهر محمدی ساخته است. روایت او از همکاری با پدر را بخوانید:

13 سال با خندوانه

هم خودش حالش خوب است هم مهمانان و هم تماشاچیان. انرژی پشت صحنه «خندوانه» بیشتر از چیزی است که در قاب تلویزیون می بینیم. رامبد جوان و تماشاچیان مدام می خندند تا جایی که دیگر مطمئن می شوی واقعا این خنده ها از ته دل است. جوان می گوید حدود 13 سال ایده «خندوانه» گوشه ذهنش بوده و از عملی شدن آن حسابی سر کِیف است.

دردسرهای عظیم

«دردسرهای عظیم » نخستین تجربه سریال سازی برزو نیک‌نژاد است که تا پیش از این با کارگردانانی همچون محمدحسین لطیفی، سعید سلطانی، سیروس مقدم و ابراهیم فروزش در مقام دستیار و فیلمنامه نویس همکاری داشته است.

انقلاب زیبا یک تلنگر است

دروغ، خیانت، كلك و... را در سریال هایم نشان می دهم تا به مخاطب یادآوری كنم این فردی كه كنارت نشسته همان قدر كه می تواند خوب باشد ممكن است بد هم باشد.

حشمت فردوس شگفت‌انگیز بود

داریوش ارجمند با بازی در نقش حشمت فردوس وجه دیگری از توانایی اش را نشان داد. او با این کاراکتر شناسنامه «ستایش» شد و در انبوه انتقادات توانست گلیم خود را از آب بیرون بکشد.

حرف «انقلاب زیبا» مستند است

وسوسه های زیبا

آزاده صمدی این شب ها سریال «انقلاب زیبا» را روی آنتن دارد. او در این سریال ایفاگر نقش زیبا است ؛ نقشی که به خاطر یک نواختی و تخت بودنش فرصتی دیگر برای تجربه اندوزی این بازیگر فراهم کرده.

این بازیگر مسافرکشی را دوست دارد

جواد عزتی این روزها فیلم سینمایی «فرشته ها با هم می آیند» و «کلاشینکف» را بر پرده دارد و سریال «دردسرهای عظیم» او از شبکه سه در حل پخش است. روایت او از این دو اثر را بخوانید.

عطاران، روشنفکری و شوخ طبعی

گفت و گوی چند هفته پیش رضا عطاران درباره تعریف او از «روشنفکری» خیلی زود با حواشی مختلفی همراه شد. این بازیگر روز گذشته باز هم در این باره صحبت کرده و توضیحات تازه ای درباره روشنفکری بیان کرده. مروری داریم بر گفته های عطاران و واکنش هایی که در این مدت بر انگیخت.

فخیم‌زاده رقیب میرباقری نیست

دغدغه بازیگر چهل ساله

پژمان بازغی چهل ساله شد ؛ بازیگری که در نزدیك به دو دهه فعالیت هنری خود دوران پر افت و خیزی را پشت سر گذاشت. او به خاطر «دوئل» درخشید و «سربازهای جمعه» هم یكی از نقاط عطف كارنامه اوست؛ هرچند كه «كافه ستاره» را هم نمی توان از ذهن برد.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه