مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند

فرهنگ > سینما - ایرنا نوشت:

- مریلا زارعی، بابک حمیدیان و مسعود ده نمکی بعد از دریافت جوایز خود در پایان جشنواره فیلم مقاومت، اظهارات متفاوتی بیان کردند.

 مریلا زارعی شامگاه پنجشنبه پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم «شیار 143» گفت: تشکر می کنم از همه اهالی قلم و رسانه ها که در این چند ماه اخیر بعد از جشنواره فیلم فجر همراه من بودند. کسانی که شاید برخی از لحاظ ایدئولوژیک با من تفاوت داشتند اما از من حمایت کردند چرا که «الفت»(شخصیت اول فیلم شیار 143) و الفت های سرزمین من برایشان اهمیت داشت.

وی افزود: من یک بازیگرم و فقط لباس این نقش را به تن کردم و با خلوص و اعتقاد حرف زدم اما امشب می خواهم که با الفت خداحافظی کنم برای اینکه باید این راه را ادامه داد.

زارعی ادامه داد: از مادران بزرگوار شهدا می خواهم که برای من دعا کنند همانطور که دعا کردند و فرزندانش را بدرقه کردند برای اینکه از سرزمینمان دفاع کنند و این امانت را به دست مردم خوبم می سپارم. شما را قسم می دهم به خاک پاک سرزمینم و به خون پاک شهدا سرزمینم، به اشک چشم مادران منتظر و به آزادگی آزادگان شما را قسم می دهم که نگذارید الفت در این شلوغی های شهر غریب بماند.

**حمیدیان: خوشحالم که عضو کوچک سینمای ایرانم

بابک حمیدیان نیز بعد از دریافت جایزه اش خطاب به حاتمی کیا گفت: از شما ممنونم، کنار شما رفاقت را تجربه کردم. من با یک باور عمیق وارد فیلم شما شدم و الان هم جایزه باورم را دریافت کردم.

وی ادامه داد: امروز به خاطر اینکه عضو کوچکی از خانواده شریف سینمای ایران هستم خوشحالم.


**ده نمکی: تا وقتی حرف داشته باشم فیلم می سازم

مسعود ده نمکی نیز بعد از دریافت جایزه خود گفت: جایزه ام را به تنها حامی ام در سینما تقدیم می کنم. ابراهیم حاتمی کیا که تنها کسی بود که من را به ساخت فیلم تشویق کرد.

کارگردان اخراجی ها با اشاره به اینکه آنچه می سازم از اعتقادم بر می آید، ادامه داد: تا زمانی که حرف برای گفتن داشته باشم در سینما خواهم ماند.

2323

مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند

http://khabaronline.ir/detail/377334/culture/cinema

26 سپتامبر 2014 ... مریلا زارعی، بابک حمیدیان و مسعود ده نمکی بعد از دریافت جوایز خود در پایان جشنواره فیلم مقاومت، اظهارات متفاوتی بیان کردند. مریلا زارعی شامگاه ...

مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟

http://rooykard.ir/vdce.p8objh8zf9bij.html

26 سپتامبر 2014 ... مریلا زارعی، بابک حمیدیان و مسعود ده نمکی بعد از دریافت جوایز خود در پایان جشنواره فیلم مقاومت، اظهارات متفاوتی بیان کردند.

ناگفته‌های بابک حمیدیان از همکاری با حاتمی‌کیا

http://setarehnews.ir/news-25005.aspx

27 سپتامبر 2014 ... هنری > سینما و تلویزیون - بابک حمیدیان با حضور در نشست نقد و بررسی ... مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟

آخرین اخبار بابک حمیدیان - 1 - ویکی پی جی

http://news.wikipg.com/news_tag/بابک حمیدیان

مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟ مریلا زارعی، بابک حمیدیان و مسعود ده نمکی بعد از دریافت جوایز خود در پایان جشنواره فیلم مقاومت ، ...

نامزدهای جشنواره مقاومت معرفی شد/ صدرنشینی «چ» و «شیار143 ...

http://www.avinyfilm.ir/content/8991

24 سپتامبر 2014 ... نامزدهای سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام شد و در این بین فیلم ... مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟

جدیدترین تصاویر از معراجی‌های دهنمکی | آوینی فیلم

http://www.avinyfilm.ir/content/3771

5 ژانويه 2014 ... به گزارش آوینی فیلم، مسعود ده‌نمکی در وبلاگ‌ شخصی‌اش تصاویری از پشت ... مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟

پيشرفت پرس - مقایسه بهداد سلیمی با فدرر و شوماخر

http://www.pishraftpress.com/vdca00ny.49nwe15kk4.html

26 سپتامبر 2014 ... ظریف با جانشین اشتون دیدار کردند · راه صعود هندبال ایران هموار شد · مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟

پيشرفت پرس - عکس/ مصاحبه روحانی با کریستین امانپور

http://www.pishraftpress.com/vdcjmaex.uqeytzsffu.html

26 سپتامبر 2014 ... ظریف با جانشین اشتون دیدار کردند · راه صعود هندبال ایران هموار شد · مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه مقاومت چه گفتند؟ واکنش مهدوی ...

سینمای ایران در دو بازه زمانی قبل از انقلاب و بعد از انقلاب ... - جام نیوز

http://www.jamnews.ir/Keywords/85/سینمای ایران

بعد از انقلاب عناصری چون خشونت و سکس از سینمای ایران حذف شد و از طرف دیگر تکامل کیفی ... «هفت»، ‌بار دیگر در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به صحبتهای کیارستمی واکنش نشان داد. سخنان متفاوت مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه ... ابوالفضل پورعرب: سرطان گرفتم، گفتند معتاد است!

جام نیوز :: JamNews - حضرت آقا دو بار فیلم "شیار 143" را دیده‌اند

http://jamnews.ir/detail/News/396557

25 سپتامبر 2014 ... یک هفته بعد از آن جریان پسرش پیدا شد و آرام گرفت. این همذات پنداری که مردم با ... به من می گفتند فیلم تو شکست می خورد و دیده نمی شود. شما برای ساخت این فیلم ... سخنان متفاوت مریلا زارعی، حمیدیان و ده نمکی بعد از دریافت جایزه · غرش سردار هنر در جشنواره مقاومت/ دعا کنید بخون شهدا، رسوا شوند · فیلم/ خاطره ای از مجید ...

پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی - اهدای نشان مقاومت به سیدحسن ...

http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Id=1092

26 سپتامبر 2014 ... در اختتامیه جشنواره فیلم «مقاومت» که با حضور مهمانان ویژه‌ای چون محسن رضایی، پسر .... داشت، بعضی از آنها پشت میکروفون رفته و لحظاتی را سخن گفتند. ... مسعود ده‌نمکی هم که جایزه ویژه دبیر جشنواره برای پنج فیلم سینمایی‌اش دریافت ... مریلا زارعی هم پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در ...

تمام حاشیه و متن اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت | نسیم روز

http://nasimerooz.com/10820.html

27 سپتامبر 2014 ... اختتامیه جشنواره فیلم «مقاومت» با حضور مهمانان ویژه‌ای مانند پسر سیدحسن ... اختصاص داشت، بعضی از آنها پشت میکروفون رفته و لحظاتی را سخن گفتند. ... مسعود ده‌نمکی هم که جایزه ویژه دبیر جشنواره برای پنج فیلم سینمایی‌اش دریافت ... مریلا زارعی هم پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در ...

جهان نيوز - بیشترین سیمرغ از آن «چ» و «رستاخیز»/ بهترین نقش اول ...

http://jahannews.com/vdcewx8xzjh8eei.b9bj.html

11 فوریه 2014 ... نرگس آبیار، مهدی قاسمی، گلاره عباسی و مریلا زراعی به همراه هم وارد سالن شدند. ... رضا عطاران برای بازی در فیلم «طبقه حساس» و مریلا زارعی برای ایفای نقش در «شیار۱۴۳ » ..... بابک حمیدیان بعد از دریافت جایزه گفت:‌شهید اصغر وصالی و اصغر وصالی ها ما بی‌چاره .... خداییش کدوم کار ده نمکی از لحاظ فنی در حد سیمرغ بوده؟

فرهنگ - خبرنامه ایران

http://khabarnamehiran.persianblog.ir/tag/فرهنگ

4 روز پیش ... دیروز با مسعود دهنمکی، سر شخصیت "فرید چهاردانگه ماسوله احمدآبادی وزه" (امیر نوری) در .... منظور من جریان لیبرالیستی‌یی است که در قالب دولت موقّت، بعد از انقلاب، روی کار آمد. ..... ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان فیلم «چ» پس از دریافت جایزه بهترین ..... فریبرز عرب‌نیا، بابک حمیدیان، مریلا زارعی، سعید زاد، اسماعیل ...

ایران دوبله

http://iran-dubbing.mihanblog.com/

گفتند در جهاد یک جایی است که می توانید آنجا مونتاژ فیلم تان را انجام بدهید. ..... ده‌نمکی در سخنانی کوتاه گفت: از حاتمی‌کیا به عنوان تنها حامی‌ام در سینمای ایران تشکر ... در بخش دیگری از این مراسم، مریلا زارعی که جایزه بهترین بازیگر نقش زن را از این ... بابک حمیدیان نیز پس از دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش مرد، خطاب به ...

وب سایت رسمی حامد کمیلی

http://hamedkomeilylove.blogfa.com/

يه روزي بچه ايم پر از آرزو و انگيزه بعد بزرگ ميشيم وارد جامعه ميشيم و ميوفتيم توي ..... رزمندگان و شهدا و حضور چشمگیری بازیگران کودک خود شانس دریافت جایزه نیز دارد. .... از سعید راد،فریبرز عرب نیا، مریلا زارعی ، بابک حمیدیان ، مهدی سلطانی ،امیر رضا ... مسعود ده نمکی که فیلم «معراجی ها» را به تهیه کنندگی سید محمود رضوی مجد ...