شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

بازيگران سينما چه فيلمي را دوست دارند + تصاوير

بازيگران سينما چه فيلمي را دوست دارند + تصاوير

چرا "گذشته" شانس اول اسکار است/ رقبای فرهادی در یک نگاه

چرا "گذشته" شانس اول اسکار است/ رقبای فرهادی در یک نگاه

داستین هافمن از مراجعه همیشگی به روانشناس میگوید

داستین هافمن از مراجعه همیشگی به روانشناس میگوید

سوپراستارهای دماغ گنده از رابرت دنیرو و خمسه تا...

سوپراستارهای دماغ گنده از رابرت دنیرو و خمسه تا...

بیوگرافی کوتاه بهترین بازیگران زن جهان از نیکول کیدمن تا...+عکس

بیوگرافی کوتاه بهترین بازیگران زن جهان از نیکول کیدمن تا...+عکس

گفت وگو با جورج کلونی، بازیگر فیلم «بی وزنی»

گفت وگو با جورج کلونی، بازیگر فیلم «بی وزنی»

بهترین آثار جنایی تاریخ سینما به انتخاب روزنامه گاردین

بهترین آثار جنایی تاریخ سینما به انتخاب روزنامه گاردین

تخریب و استهزا

از دیگر تحریفات صورت گرفته در این فیلم که برگرفته از تورات است مساله شرب خمر نوح و برهنگی او است (تورات، سفر پیدایش، فصل نهم، عهد خداوند با نوح،‌ آیات 20 الی 27) که این ادعا درست برخلاف نص صریح آیات و روایات و اسناد تاریخی اسلامی است

قصه عشق دو ستاره هالیوود

لورن باكال بازیگر مطرح سیمنمای جهان هفته پیش درگذشت. او همسر همکار مشهورش یعنی همفری بوگارت بود که سال ها با خوشی کنار هم زندگی کردند. ابتدا قصه عشق این دو را بخوانید و در ادامه مرور کوتاه زندگی حرفه ای باکال را.

یک فیلم انحرافی دیگر درباره پیامبران

تصویری که از نوح نبی الله در فیلم «نوح»به نمایش در می آید بیشتر شبیه یک اقتباس سمبولیک است .فقط دست مایه ای تاریخی برای اثبات نظریه ای مربوط به عصر حاضر شده.

بچه رزماری

سه گانه رمان پلانسکی با بچه رزماری پایان می یابد فیلمی که خود دست مایه ی ساخت جنگیر و طالع نحس است.

ستاره ای که بی رنگ درخشید

جیمز استوارت بازیگری است که در پنجمین سال بازیگری خود نائل به دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اول در فیلم «داستان فیلادلفیا» می شود و پنج بار نامزدی اسکار و یک اسکار افتخاری را نیز در کارنامه خود دارد.

میزوگوچی؛ شاعری فیلمساز

شانزدهمِ ماه مه یاد آور روز تولد «كنجی میزوگوچی» از كارگردانان مطرح و تاثیر گذار سینمای ژاپن است که ژانرهای سینمایی مختلفی را در فیلم های خود تجربه کرده است.

«پاپا» فیلمی درباره ی ارنست همینگوی

همینگوی به عنوان نویسنده‌ای متفاوت که زندگی و نویسندگی متفاوتی داشت شناخته می شود و اکنون ساخت فیلمی از زندگی او موجب شده تا هالیوود برای اولین بار پس از جنگ سرد و در عرض پنجاه سال گذشته، اولین فیلمش را به تمامی در این جزیره کاراییبی فیلمبرداری کند.

داشتن یا بودن...

در بندر فورت دو فرانس در مارتینیک، اندکی پس از شکست فرانسه، هری مورگان (همفری بوگارت) وادار می‌شود به اعضای نهضت مقاومت فرانسه کمک کند تا افرادی را از جزیره خارج کند اما او امتناع می‌کند. در همین اوقات مردی که قایق مورگان را اجاره کرده بود، بی‌آن‌که پول مورگان را بدهد، کشته می‌شود. پلیس فرانسه مورگان و عده‌ای دیگر را مورد بازجویی قرار می‌دهد.

در این شب سیاهم...

زندگی دو كارآگاه به نام‌های راست كول و مارتی هارت طی یك تعقیب هفده‌ساله به دنبال یك قاتل زنجیره‌ای به هم گره می‌خورد...

مرموز و عمیق و موفق

چی وتل اژیوفور بازیگر نیجریه ای تبار که با فیلم موفق سال پیش استیو مک کویین بریتانیایی یعنی «12 سال برده بودن» معروف شد و شاهد اختصاص یافتن جایزه اسکار برترین فیلم سال به این فیلم متمرکز بر اوج ایام برده داری در آمریکا در نیمه قرن نوزدهم بود، اینک با فیلم جدید «نیمی از یک خورشید زرد رنگ» یک بار دیگر مقابل چشم های سینما دوستان قرار گرفته است. این فیلم درباره جنگ های داخلی نیجریه است که مثل سایر موارد مرتبط با این کشور مورد توجه عمیق وی قرار دارد و با شور و حرارت درباره آن صحبت می کند اما وقتی ...

نبرد انسان و هوش مصنوعی

«برتری» در رده بندی فیلمی، در ژانر علمی ـ تخیلی جای گرفته است. اما فیلم بیش از آنکه در این ژانر قرار داشته باشد، در نقطه مقابل آن است.

آقای بنکس را نجات بده

تام هنکس و اما تامسون در نجات آقای بنکسغالب آثار سینمای هالیوود در یک سال، دچار آفت سطحی نگری و تیپ سازی های کلیشه ای  می شوند. با شنیدن نام فیلم نجات آقای بنکس و دیدن پوسترهای آن، مخاطب در انتظار تماشای فیلمی ست از دسته ی همین آثار عامه پسند و فاقد عمق و فضاسازی. اما پس از تماشای نجات آقای بنکس، تسلط هانکوک در ترسیم حال و هوا و فضای احساسی جاری در خانواده های دو نسل متفاوت، در فیلم تجلی می یابد و تمام پیش داوری های بینندگان اشتباه از آب در می آید.

ساخت فیلمهای تازه درباره مارکوپولو

ماجراجویی‌های قرن سیزدهمی مارکوپولو یک بار دیگر مورد توجه دو صنعت سینما و تلویزیون قرار گرفته است و خبر می‌رسد به صورت همزمان یک فیلم سینمایی و یک مجموعه تلویزیونی براساس قصه زندگی این کاشف سرشناس و ماجراجو ساخته می‌شود.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه