مهارت ها ی ارتباط زنان

شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

داماد سرخانه

آیا می شود در خانه ی پدر زن ساکن بود و احساس خوشبختی کرد و عزت نفس سالمی داشت؟

عروس بدجنس، مادرشوهر خطرناک

مادرم عینا همان کارهایی را با عروسش میکند که قوم شوهر با خودش. اصلا من هیچ بی ادبی از همسرم ندیده ام و اساسا خانمم بسیار کم حرف است ودر عوض خانواده خودم پر حرف . من پسر بزرگ خانواده هستم و سعی دارم اختلافاتی که در بین خانواده بوده دیگر پیش نیاید......

یک بام و دوهوای زن و شوهری

شاید مهمترین دلیلی که همسرتان نمی خواهد با خانواده شما رفت و آمد داشته باشند، رفتار ناشایست خودتان است!

مادر زن، وزیر جنگ یا دفاع

مادر عروس که از جنبه های عاطفی قوی تری برخوردار است، معمولاً واکنش های عاطفی نشان می دهد و گاه به تصریح روی می آورد و داماد را نسبت به رفتارهایی که انجام داده است، سرزنش می کند و بر او خرده می گیرد و از همین جاست که روابط میان آن دو تیره و تار می گردد.

دو هوو در قلب یک مرد!

یکی از رایج ترین مشکلاتی که میان خانمها و خانواده همسرشان خصوصا مادر شوهر وجود دارد، اختلافات ارتباطی است که عمدتا باعث ایجاد کدورت می شود.

اعترافات پدر زن در دادگاه

این دادگاه تنها برای پدرزنی که دامادش از او شکایت کرده،برگزار نمی شود بلکه همه ی ما چنین دادگاه هایی را در زندگی مان تجربه خواهیم کرد.

نابینا و ناشنوا شوید

شما که نمی توانید مادر همسر خود را که 50 ، 60 سال با این روش زندگی کرده، هر چند غلط از نظر شما، تغییر دهید، اما این به معنای آن نیست که در مقابل دخالت ها باید سوخت و ساخت، بلکه می توانید با کسب مهارت عوارض این دخالت ها را کم کنید.

ورژن دوست داشتنیه خواهرشوهر

پشت و پناهی چون برادر

رابطه ی مجاز این دو جنس مخالف

ارتباط خواهر و برادری صحیح ،موجب می شود تا نگاه هریک از آنها نسبت به جنس مخالف مثبت باشد و هنگام ازدواج آمادگی بیشتری برای برخورد با همسر را داشته باشند.

غمخوار چون خواهر

تا همیشه مهربان با هم

در مقاله قبل روابط خواهران را از دوران کودکی تا جوانی مورد بررسی قرار دادیم اما روابط خوهران در میانسالی را به مقاله ای جدا اختصاص دادیم زیرا روابط خواهران در میانسالی تحت تاثیر فرزندان دو خواهر شرایط متفاوتی پیدا می کند و تجربه ی جدیدی را در روابط خواهران به وجود می آورد.

استراتژی ارتباط با خانواده همسر

به آغوشش برگردید

بیایید به جاده ی طبیعت باز گردیم تا با نو شدن طبعیت ،روابط ما نیز، نو و بانشاط گردد. اگر زن هستید به طبیعت زنانه و اگر مرد هستید به طبیعت مردانه مراجعه کنید و در این بهار زیبا شما هم زیبا و بهاری شوید .

دید و بازدیدهای غیر منتظره!

دید و بازدیدهای بی ‌موقع كه احساس از سر باز شدن را به انسان القا می کند، چیزی است که در سال های اخیر بسیار شاهد آن هستیم و جالب تر آن است که بدانیم در مرتبه میزبان، بسیار شاکی و معترض، اما در جایگاه مهمان  محق و مدافع آنیم...

عروسی رویایی برای خانواده شوهر

کنترل نا محسوس پدر زن

قطعا هر کسی احتیاج به حمایت خانواده و اقوام خود دارد این یک نیاز اساسی است که در بهداشت روانی انسان تاثیر مهمی دارد و اسلام برای حصول آن سفارشات فراوانی از جمله تاکید بر سله رحم دارد.

عروس و مادرشوهر: کارد و پنیر ؟

اگر امروز عروس یک خانواده هستید ممکن است فردا خودتان صاحب عروس شوید. اگر امروز مادر شوهر هستید خوب است به یاد بیاورید که دیروز، عروس جدید یک خانواده بودید. پس نه عروس بودن و نه مادرشوهر بودن فی نفسه وحشتناک نیست و نه لزوماً چنین رابطه ای باید با جنگ و دعوا و کینه ورزی همراه باشد. آرامش شما و شوهرتان، خوشبختی پسرتان، و پیشرفت و خوشبختی هر سه ی شما منوط به رعایت نکاتی در این رابطه است که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

عروس بازی‌ از نوع مفید

لیگ برتر داماد و خانواده ی همسر!

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه