گفته مسوول کمیته حمایت از بیماران نابارور ایران با وجود اصرار والدین برای جنسیت جنین واستقبال بالای آن از سوی خانواده ها ،توسط پزشکان توصیه نمی شود

گفته مسوول کمیته حمایت از بیماران نابارور ایران با وجود اصرار والدین برای جنسیت جنین واستقبال بالای آن از سوی خانواده ها ،توسط پزشکان توصیه نمی شود 
دکتر مهدی احمدیمسوول کمیته حمایت از بیماران نابارور ایران
اغلب در مواردی که بیماریهایی به صورت ژنتیک یا کروموزی منتقل می شود و جنس نوزاد در آن دخیل است و یا والدین به علت نداشتن یک جنس مخالف فرزند خود دچار مشکلات خانوادگی یا روحی روانی شده باشند، انتخاب جنسیت جنین قبل از بارداری صورت می گیرد.
البته استفاده از رژیم های تغذیه ای به گونه ای که افزایش مقدار یون غذا که شامل کلسیم و منیزیم و مصرف بالای لبنیات و سبزیجات به منظور دختر شدن نخستین روش تعیین جنسیت جنین است که با سی درصد خطا همراه است.در عین حال،اسیدی کردن واژن دستگاه تناسلی باعث دختر شدن جنین و استفاده از بی کربنات قلیایی به فرزند پسر منجر خواهد شد.
درصورتی که مراقبت قبل از زمان تخمک گذاری یا در آخرین وقت تخمک گذاری انجام گیرد به گونه ای که تخمک پیر شود،فرزند دختر و در صورتی که در زمان تخمک گذاری مراقبت انجام گیرد فرزند پسر خواهد شد.
در روش دوم با اندازه گیری هورمون ها و انجام سونوگرافی،اسپرم گرفته و در محیط های اختصاصی شستشو داده می شود؛به گونه ای که اسپرم دختر یا پسر داخل رحم تزریق شده و پس از پرورش برای بارداری استفاده می شود که احتمال خطا دراین مورد بیست درصد است.
در روش سوم با دادن دارو به بیمار تخمک ها را به صورت مصنوعی در محیط آزمایشگاهی رشد می دهیم و بعد از عمل لقاح با اسپرم باعث تشکیل جنین می شود افزود:در این روش سلول های هشت تا شانزده قسمتی را که روز چهارم یا پنجم آن هست را به وسیله سیستم فیش یا پلرسانس باعث باردار شدن اسپرم می شود که با دو تا سه درصد خطا همراه است.
با توجه به اینکه براساس خلقت به ازای هر یکصد و چهار پسر، یکصد دختر باید باشد بنابراین با دست کاری شدن سلول ها مطمئنا عوارضی ایجاد میشود.در عین حال،عمل میکرو کیشن 5 تا 6 درصد عارضه دارد به طوری که عوارض دارویی،تخمدان بزرگ،آب آوردن شکم،چند قلویی زایی،عوارض تخمک گذاری،بیهوشی و دستکاری روی جنین از بالاترین عارضه های تغییر جنسیت جنین است.

تعیین جنسیت نوزاد

http://kidi.persianblog.ir/

8 ا کتبر 2010 ... ۴-رژیم گرفتن در دوران حاملگی به شدت برای شما و جنین‌تان خطرناک است. احتمال به دنیا آوردن نوزاد سالم در بانوانی که خوب غذا خورده و افزایش وزن ...

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی به سبک ابوعلی سینا

http://www.yjc.ir/fa/news/4870304/تعیین-جنسیت-جنین-بدون-سونوگرافی-به-سبک-ابوعلی-سینا

12 ژوئن 2014 ... تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی به سبک ابوعلی سینا ... رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک" ... "آب معدنی" برای زنان باردار خطرناک است!

تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی امکان پذیر است!؟-پرشین ...

http://www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=21530&parentid=69&catid=164

1 جولای 2014 ... این جراحی زیبایی خطرناک است! ... اما جذابيت تشخيص و اظهار نظر د‌رباره جنسيت بچه آنقد‌ر زياد‌ است كه تا نزد‌يك شد‌ن روز سونوگرافی و تشخيص ...

13 پرسش و پاسخ درباره سونوگرافی - تبیان

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=233835

8 ژانويه 2013 ... 3- آیا سونوگرافی تنها برای تعیین جنسیت جنین است؟ خیر، در واقع ... 9- آیا سونوگرافی می تواند برای مادر یا جنین خطرناک باشد؟ سونوگرافی به ...

سونوگرافي هاي سه بعدي براي جنين خطرناك است.

http://hseexpert.com/Pages/Common/HSEsea/HSEseaNodeComplete.aspx?SeaNodeID=285

وي ادامه داد : اين در حالي است كه در ايران در طول دوره بارداري چندين مورد سونوگرافي انجام مي شود كه اغلب به اصرار زائو و براي تعيين جنسيت جنين مي باشد و هيچ ضرورتي ...

سونوگرافي سه بعدي و خطر سوختگي جنين

http://mardomsalari.com/template1/News.aspx?NID=76936

13 مه 2010 ... سونوگرافي سه بعدي و چهار بعدي اين روزها بين زنان باردار مد شده است در حالي ... به گفته وي امروزه اغلب زنان باردار، سونوگرافي را به قصد تعيين جنسيت جنين ... انرژي زيادي به جنين وارد مي کند که اين انرژي براي جنين خطرناک است.

یک آزمایش ساده برای تعیین جنسیت نوزاد - همشهری آنلاین

http://www.hamshahrionline.ir/details/142823/Health/healthresearch

12 آگوست 2011 ... آنها 57 بررسی منتشرشده درباره آزمایش تعیین جنسیت جنین را که در چارچوب ... جنسیت جنین، ممکن است شیوه جدیدی برای شناسایی زنان در معرض خطر به دنیا ... یک کیت آزمایش خون برای "تعیین زودرس" جنسیت جنین با نام "صورتی یا ...

نسخه PDF

http://salamatiran.com/pdf/salamat/334_12.pdf

پناهی. بدون خطر، انجام 3. سونوگرافیکافیوقابل قبول. است.گاهیسونوگرافی های. بیشتری به ... مشاهده قلب جنین بسیار مهم است. قلب جنین: ... پس جنسیت جنین را چه موقع : تشخیص می .... این روش به دلیل فرکانس باالیي که دارد بسیار خطرناک است و به.

بارداری هفته به هفته (تا هفته 15) - nilou lab

http://niloulab.com/pregnants/pregnancy_week_by_week

10 ژوئن 2012 ... به هر حال اين فقط چند لكه مختصر است كه "لكه بيني لانه گزيني" نام دارد و ناشي از .... يك فعاليت ورزشي متعادل و بي خطر را كه دوست داريد، انتخاب كنيد پياده ..... من در هفته 21 بارداری هستم،جنسیت جنین در سونوگرافی پسر تشخیص داده ...

بارداری هفته به هفته (هفته 16 تا 28) - nilou lab

http://niloulab.com/pregnants/week_to_week

17 ژوئن 2012 ... گاهي مي توانيد از دوستان و اقوام به امانت بگيريد يا لباسي را انتخاب كنيد كه تا آخر ..... با توجه به اینها کیستها چند درصد خطرناک است؟ ... از کل این سونو من فقط سن بارداری ، جنسیت جنین ، تاریخ زایمان و وزن جنین رو متوجه شدم.

زنان و زایمان و بیماریهای زنان

http://neda1ha.blogfa.com/

مسمومیت‌ حاملگی‌ عبارت‌ است‌ از یك‌ اختلال‌ خطرناك‌ در فشار خون، كاركرد كلیه‌ و دستگاه‌ ..... این روزها بحث تعیین جنسیت جنین به موضوع داغی تبدیل شده كه خیلی از همسران، ... راستی اگر انتخاب جنسیت فرزند آسان بود، چند درصد افراد دختر یا پسر بودن ...

آیا واقعا بارداری در سن بالا خطرناک است؟ - شبکه گسترده

http://widenet.ir/بارداری-و-کودک/3681-آیا-واقعا-بارداری-در-سن-بالا-خطرناک-است؟.html

29 ژانويه 2014 ... (1) · روش‌های انتخاب جنسیت جنین، دختر میخواهید یا پسر؟ ... متاسفانه انجام این آزمایش ها خطر جزیی عفونت یا سقط جنین را به همراه دارد. ... زایمان های متعدد موجب فرسودگی بدن می شود و همین مساله است که در مادرهای سن بالا خطرناک است.

میگنا - اجازه دهيد نوزاد زمان تولدش را تعيين کند

http://www.migna.ir/vdcae6n6.49nee15kk4.html

7 آگوست 2012 ... سزارين انتخابي و تعيين وقت براي تولد جنين، امري غيراخلاقي و سوال برانگيز است و ... طبيعي براي مادر و جنين خطرناک است، پزشک معالج روش سزارين را انتخاب مي کند زيرا به نفع ... این مادر است که جنسیت فرزند را تعیین می‌کند!

خدمات بارداری شرکت سروش دانش فارابی :: تعیین جنسیت به روش ...

http://sdfarabi.blog.ir/post/تعیین-جنسیت-به-روش-سنتی-رژیم-غذایی

یکی از روش هایی که برای تعیین جنسیت جنین پیش از بارداری مورد استفاده قرار می گیرد، بکار ... تعیین جنسیت به روش سنتی ( رژیم غذایی) .... بله خطرناک است.

شهریور 1390 - بیماری های زنان زایمان نازایی - blogfa.com

http://doctorzanan.blogfa.com/9006.aspx

در مورد تعیین جنسیت جنین ، سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی در هفته 16 ..... ۱- انتخاب مادران و تفکر اشتباه زنان علت دیگر افزایش تعداد سزارین، خود بیماران هستند. .... ناحیه تناسلی (نوعی عارضه تبخال مانند بسیار مسری که برای جنین خطرناک است).

بارگذاری نظرات قدیمی تر - چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواهمان ...

http://www.iranianmalezi.com/mul/1867-baby.html#!kmt-start=60

انتخاب جنسيت فرزند به دلخواه ،از دير باز، يکی از آرزوهای بشر بوده است. ... داشته اند ولی نتيجه مطلوب بدست نيامده است و نه تنها سلامت مادر را به خطر انداخته است .... نام ( ضروری): ... سلام من بیست وهشت سالمه اگه ماه خرداد باردار بشم جنسیت بچه ام چی میشه.