شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

زنان چهل ساله بخوانند

دهه ی چهل می تواند دشوارترین دهه ی زندگی تان باشد. در این دهه احتملا شاهد تغییرات بسیاری در زندگی خود خواهید بود.

یک خنده ی از ته دل زنانه

فکر می کنید اگر کودکتان زبان درست و حسابی داشت و می توانست مادرش را توصیف کند، چگونه از شما یاد می کرد؟ روزی چند بار سر او داد می کشید و ...؟ چقدر برای او وقت می گذارید؟ چقدر در کنار او می نشینید و برایش کتاب می خوانید و با او بازی می کنید؟

این شغل زنانه و دلبستگی هایش

درباره شغل خانه داری، همواره مباحث و گفتگوهای متعددی وجود داشته است. مباحثی که برخی از آنها نسبت به انجام این شغل توسط خانم ها، انتقادات مختلفی را مطرح کرده اند و برخی هم به دفاع از آن پرداخته اند. در این نوشتار قصد داریم تا از منظری متفاوت تر به این مقوله نگاه کنیم.

آتش‌بسی برای مادران غزه

عینک متفاوت در نگاه به زن

در فلان بیمارستان ، دکتر زن طبابت می کند بهتر است به آنجا مراجعه نکنید ، به کار زن ها اعتباری نیست.

پشت صحنه ی مهمانی های زنانه

حرف هایی که در میهمانی های زنان رد و بدل می شود ،گاهی به مدرک و طبقه ی اجتماعی افراد خیلی مربوط نیست....

مسئله ی زنان اشتغال یا سلامت و امنیت؟

مسئله خانواده بخصوص «سلامت، امنیت و آرامش زن در خانواده»، مسئله ای اصلی است که باید به آن پرداخت.

هنر در زندگی حضرت زهرا

یک روز مادر متفاوت

اگر نمی دانید چگونه امروز را برای مادرتان شیرین تر کنید ، سری به مقاله ی ما بزنید تا پیشنهادهای ما را بخوانید....

زنان همیشه مضطرب بخوانند!

استرس از بازتاب های طبیعی بدن در مواجهه با خطر است و برخلاف عقیده عموم که آن را واکنش غیرطبیعی تلقی کرده و با عکس العمل های عصبی هم معنی می دانند، استرس یک واکنش عادی است. در شرایط استرس زا، متابولیسم بدن به محض مواجه شدن با خطر آماده مبارزه می شود و با آزادشدن آدرنالین و هورمون های دیگر اکسیژن رسانی کرده و باعث افزایش توانایی شخص و واکنش آنی او می شود.

مادری چون زهرا

او محیط خانه را بسیار بزرگ و حساس می دانست و از زنان کوتاه فکر و بی اطلاع نبود که محیط خانه را کوچک بشمارد و بلند پروازی کند...

گفتگوهای دلنشین همسری چون زهرا

الگو پذیری و نیاز به الگو و سرمشق یکی از ضروریات زندگی همه انسان هاست. از بالاترین انسان ها تا معمولی ترین آن ها، باید به دنبال الگو برای تعالی روح و روان خود جهت پشتوانه شخصیتی باشند، آن هم از اسوه های پاک و بی خطا و به تعبیر قرآن کریم اسوه حسنه. چرا که اگر انسان به اسوه و قهرمانِ ارزشمند انسانی اقتدا نکند، قهرمانان و اسوه های کاذب فکر او را ربوده و رفتار او را تنظیم می کنند.

اگر تو نبودی، مشاور رییس جمهور بودم

اگر تصمیم گرفتید که در خانه بمانید، لطفا پس فردا سر بچه خود منت نگذارید که به خاطر تو کارم را رها کردم و اگر رها نمی کردم، الان مشاور رئیس جمهور بودم!

بارداری و خانه‌تکانی

امسال بهمن ماه متوجه شدید که خدا یه فرشته کوچیک بهتون هدیه داده. حالا با خانه تکانی امسال

مادر شاغل، مادر خانه‌دار

طرفداران مادران شاغل می گویند: تعریف مادر از گذشته تا به امروز فرق کرده است، مادر گذشته بیشتر به چشم یک آشپز، و ...( دوست ندارم بقیه کلمات را به کار ببرم) به طور کلی مادر گذشته کسی بوده که کارهای خدماتی فرزندان را انجام می داده، ما کارهای خدماتی را به اهلش می سپاریم و مادر بودن را جور دیگری انجام می دهیم.

فرشته بودن را انتخاب کنید

در این دنیای عظیم، مخلوقات متعددی وجود دارند که به سبک و سیاق خاصی خلق شده اند و بنابر نوع خلقتشان، هر یک در جایگاهی قرار دارند. معنای عدالت شاید همین باشد که هرکسی در این دنیا، در جایگاه خود بایستد. اما در میان تمامی کائنات، مهمترین تقسیم بندی میان دوجنس زن و مرد صورت گرفته است و جایگاه زن ومرد تعریف شده است.

روز مادر از نگاهی دیگر

بانزدیک شدن به روز مادر ،هر کس به فراخور سن و سال و موقعیتی که دارد ،حال و هوایش فرق می کند.بعضی ها دلتنگ مادری می شوند که دیگر بین شان نیست.بعضی از کوچک ترها  به دنبال کشیدن یک نقاشی یا نوشتن چند خط انشای کودکانه ی زیبا هستند تا دل مادرشان را شاد کنند اما در این میان ما مادرها هم حال و هوای خاص خودمان را داریم.

روش های مختلف مادری کردن

وقتی بچه بودم، همیشه فکر می کردم در تمام موارد اشتباهی که در روابط من و مادرم وجود داشت، مقصر اصلی من هستم. او همواره به من القاء می کرد که بدقلق و غیرقابل دوست داشتنی هستم. بعد از فوت پدرم هم، فرد دیگری نبود تا این تاثیر منفی را از ذهن من دور کند. مادرم در خلوت با من بدرفتاری می کرد و مورد تنبیه قرار می داد، اما در حضور دیگران رفتار پسندیده ای داشت، طوری که هیچ کس حرف مرا باور نمی کرد...

بهایی برای بهشت تو

مادر بارزترین منشا آسایش و مهر و عالیترین منبع سعادت خانوادگی است. کامروائی در خانه، احساس امنیت و آرامش در آن و نیز احساس قدرت و استقلال کودکان در خانواده بستگی به وجود مادر دارد.

تو از همه چیز مهم تری، از همه چیز

مادر شدن یعنی چه؟ شاید جواب این سوال برای بسیاری از همسران واضح باشد. اما وقتی قرار به عمل می‌رسد ماجرا کمی گیج‌کننده می شود. این روزها داستان درس خواندن و کار کردن رقیبی جدی بر سر راه مادری کردن شده است. زمانی که مادران مجبورند همزمان با مادری کردن درس بخوانند، کار کنند و خلاصه چند هندوانه را با هم بلند کنند، البته استرس و فشار می تواند افزایش یافته و البته هویت‌یابی همسران در نقش جدید مادری را دشوارتر سازد.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه