به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، آیا مایلید که حضور افراد در کامپیوتر و زمان آن را تحت نظارت داشته باشید؟ در نسخه professional ویندوز می توانید قابلیت بررسی ورود را فعال کنید تا اینکه، کدام حساب کاربری و در چه زمانی وارد شده است را ردیابی کنید. تنظیمات بررسی ورود هم ورودی های محلی و هم شبکه ای را ردیابی می کند. شما همچنین می توانید از زمان خروج کاربران نیز مطلع شوید.


فعال کردن بررسی ورود:

ابتدا باید local group policy را باز کنید. برای اینکار Win+R را فشار داده و gpedit.msc را تایپ کنید و Enter را بزنید. میتوانید در صورتی که ادمین یک شبکه با ورودی های متمرکز هستید این قابلیت را در کنترل کننده دامنه فعلا کنید.

 


چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 1

 

چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 2

 

سپس وارد آدرس زیر شوید: Local Computer Policy –> Computer Configuration –> Windows Settings –> Security Settings –> Local Policies –> Audit Policy. روی Audit logon events policy setting در پنل سمت راستی کلیک کنید. در پنچره properties، تیک Success را برای ورودی های موفق فعال کنید. شما همچنین می توانید تیک Failure را برای ردیابی ورودی های ناموفق فعال کنید.

 

چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 3

 

مشاهده کرده رویدادهای ورودی (Viewing Logon Events) بعداز فعال کردن این تنظیمات، ویندوز رویدادهای ورودی را ردیابی می کند که شامل نام کاربری و زمان است. برای مشاهده آنها باید Event Viewer را باز کنید، کلید Win را فشار دهید و Event Viewer را در کادر جستجو تایپ کنید و Enter را برای باز کردن آن فشار دهید.

 

چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 4

 

سپس به قسمت Windows Logs –> Security category بروید.

رویداد هایی با آی دی 4624 را جستجو کنید، این رویدادها بیانگر ورود موفق هستند.

 

چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 5

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر مانند حساب کاربری که وارد سیستم شده است می توانید روی رویداد مورد نظر دابل کلیک کنید.

 

چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟ - تصویر 6

 

اگر لاگ امنیتی تان بهم ریخته است می توانید روی گزینه Filter Current Log کلیک کنید و رویدادها را بر اساس ای دی 4624 فیلتر کنید که در این صورت فقط رخداد رویدادهای ورودی نمایش داده می شود.

 

کانال

چطور از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه مطلع شویم؟ - کانال

http://qanal.ir/چطور-از-ورود-افراد-و-زمان-ورودشان-به-رای/

19 ژوئن 2013 ... آیا مایلید که حضور افراد در کامپیوتر و زمان آن را تحت نظارت داشته باشید؟ در نسخه professional ویندوز می توانید قابلیت بررسی ورود را فعال کنید ...

چگونه بوسیله IFTTT از پیوست های جی میل بک آپ تهیه کنیم - کانال

http://qanal.ir/چگونه-بوسیله-ifttt-از-پیوست-های-جی-میل-بک-آپ/

26 ژوئن 2013 ... اولین مزیت آن ایجاد یک بک آپ از همه فایل هایی است که به حساب جی میل تان ارسال ... را معرفی کرد · چطور از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه مطلع شویم؟

پروفایل ها و تصاویر جعلی Facebook را به راحتی تشخیص دهید - کانال

http://qanal.ir/پروفایل-ها-و-تصاویر-جعلی-facebook-را-به-راحتی-ت/

19 آوريل 2013 ... how-it-works24 ... به هر حال ، بعضی اوقات واقعا نیاز است که بدانید چند نفر در پروفایل آنها .... چطور از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه مطلع شویم؟

جام نیوز :: JamNews - نرم افزار اندروید / قفل کردن گالری موبایل

http://www.jamnews.ir/detail/News/370697

10 جولای 2014 ... به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، Gallery Lock Pro نرم افزاری امنیتی برای حفاظت ... چگونه از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه شخصی مطلع شویم؟

ترفند ویندوز - تالار گفتمان نبض فردا

http://nabzefarda.com/forumdisplay.php?f=264

مخفی کردن درایو‌های رایانه به روشی متفاوت ... چطور از ورود افراد و زمان ورودشان به رایانه مطلع شویم؟ ... بازیابی فایل‌های شخصی ویندوز قبلی پس از ارتقا به ویندوز 8.

اشتغال - Cultural Orientation Resource

http://www.culturalorientation.net/content/download/1349/7869/version/2/file/2004 edition Welcome Guide in Farsi.pdf

نيازمنديها، امکانات و خدماتی که در ماههای اوليۀ ورود پناهجويان به امريکا ارائه. می شود، در ... به پرونده پناهجویان، و به پناهجويانی که در خواست ورودشان به امريکا تصويب. شده اما هنوز ... و یا دربرخورد با امريکائيان چه باید انتظار داشت، و چگونه می توان خودرا با. فرهنگ و ... امريکائيان به افرادی که سؤال می کنند، احرتام می گذارند. .... مطلع سازيد.

بابک زنجانی از دارایی ها و بدهی هایش می گوید/ داستان جوان 25 هزار ...

http://www.khabaronline.ir/detail/314196/Economy/political-economy

22 سپتامبر 2013 ... چه شد که در زمان تحصیل تان در هنرستان برق، به سمت طلا و سکه کشیده شدید؟ .... از همان ابتدای ورود گفتند باید رئیس کل بانک مرکزی را جابه جا کنید؟ ... ما، افراد خیلی با استعدادی هستند که وقتی روز اول آمدند، خیلی به آنها اعتماد نمی کردیم. ...... یک روز که در تهران بودم شخصی به من زنگ زد و گفت به امارات آماده ام و جا ...

رتبه اول کنکور دکتری علم اطلاعات 93:به طور میانگین روزی هفت ساعت ...

http://www.lisna.ir/Talk/14751-رتبه-اول-کنکور-دکتری-علم-اطلاعات-93به-طور-میانگین-روزی-هفت-ساعت-مطالعه-می-کردم

امیر نیک زمان، رتبه 1 کنکور دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی ضمن اشاره به میزان ... نمی شود این سوال را بی خیال شویم؟ ... روزهای آغازین ورودتان به رشته چگونه گذشت؟ ... از کلیه افراد خانواده ام که بی نهایت دوستشان دارم از صمیم قلب تشکر می کنم. من خاک پای همه آن ها هستم. روزهای ابتدایی ورود به رشته برای من بسیار گیج کننده بود.