فناوری اطلاعات > سخت افزار - دارپا/DARPA پروژه ساخت تانک‌های نسل آینده که انعطاف‌پذیر بوده و در مواقع ضروری روی زمین دراز می‌کشد را با موفقیت آزمایش کرده و قرار است طی 24 ماه آینده نمونه‌های عملیاتی را بسازد.

آنچه می‌بینید تانک‌های نسل آینده امریکایی ضد آر.پی.جی است
     - تصویر 1

آنچه می‌بینید تانک‌های نسل آینده امریکایی ضد آر.پی.جی است

فناوری اطلاعات > سخت افزار - دارپا/DARPA پروژه ساخت تانک‌های نسل آینده که انعطاف‌پذیر بوده و در مواقع ضروری روی زمین دراز می‌کشد را با موفقیت آزمایش کرده و قرار است طی 24 ماه آینده نمونه‌های عملیاتی را بسازد.

 

پروژه موسوم به Ground X-Vehicle Technology باهدف طراحی تانکی با زره کمتر بوده که فرزتر و سریع‌تر بوده و چابکی را حین عملیات‌های مختلف از خود بروز دهد.

در فیلم منتشرشده از سوی مسئولان پروژه به‌خوبی نشان داده می‌شود که چگونه از اصابت گلوله‌های آر.پی.جی ممانعت به عمل می‌آید.

این تانک مجهز به شناسایی خودکار تهدیدات آنی است تا در برابر هر نوع تهدید، واکنش مناسب از خود نشان دهد.

این تانک تا 24 ماه آینده به‌صورت عملیاتی وارد لجستیک ارتش امریکا می‌شود.

آنچه می‌بینید تانک‌های نسل آینده امریکایی ضد آر.پی.جی است
     - تصویر 2

آنچه می‌بینید تانک‌های نسل آینده امریکایی ضد آر.پی.جی است
     - تصویر 3

منبع: انگجت

5656

 

خودرو - اصفهان امروز

http://www.esfahanemrooz.ir/fa/cat/73/خودرو.html

مهندسان سیستم‌های نظامی در آمریکا بالگرد فوق مدرنی ساخته‌اند که از آن به عنوان نسل ... تانک‌های نسل آینده ضد آر.پی.جی است. دارپا/DARPA پروژه ساخت تانک‌های نسل آینده ..... آنچه می بینید سریعترین تریلی جهان با سرعت 643 کیلومتر بر ساعت است که ...

Douran Portal - - دانشگاه شهيد چمران اهواز

http://portal.scu.ac.ir/HomePage.aspx?TabID=8442&Site=shahedstu&Lang=fa-IR

حوالی ساعت ده، حاج همت به من و دستواره گفت: «حالا كه قرار است بعدازظهر به ایران ..... همت در آن روزها وضعيت امروز ما را به تصوير كشيد و در دو كوهه گفت كه آمريكا، .... نسل های آینده از ما می پرسند چگونه این عراقی ها با این چند نسلی که از تاریخ .... متوسلیان گفت مگه چیه هزار تا موشک آر پی جی ؛ این خوراک سه ساعت جنگ بچه های من با تانک است ...

سیدحسن نصرالله: ملیتاحکایت زمین برای آسمان است - خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/306297

10 مارس 2014 ... بدیهی است که چنین امری با اقدام به ایجاد موزه‌ای در بیروت در آینده منافات ندارد. ... تپه‌هایی که همان‌گونه بودند که اکنون می‌بینید و در آنها پایگاه‌هایی برای دفاع از باقی‌مانده خاک آزادشده ایجاد کردند. ..... در میان این جنگ افزارها، تانک میرکاوا از نسل چهارم سخت افزارهای ... از موشک و آرپی جی تا ضد هوایی و تویوتای کاتیوشاانداز.

موشک ایرانی رادارهای دشمن را کیش و مات می کند + عکس - مشرق نیوز ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/132973/موشک-ایرانی-رادارهای-دشمن-را-کیش-و-مات-می-کند-عکس

3 جولای 2012 ... در ایران موشک های ضد رادار هوا به سطح خریداری شده از خارج و بهسازی شده در ... ضد موشک پاتریوت، تاد و استاندارد(در سامانه ایجیس ناوهای آمریکایی) ... موشک بعدی قابل بررسی، نسل جدید فاتح-110 با نام خلیج فارس است ..... اونی ک با آرپی جی جنگنده زدیم توی فیلم بود برادر ..... تحویل"میسترال" به روسیه تا چند روز آینده.

سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح - شهید ...

http://www.fatehnet.ir/index.php/مصاحبه/4834-شهید-حسين-علم-الهدي-و-شهداي-حماسه-ساز-هويزه.html

13 ا کتبر 2014 ... اميد كه در آينده زوايان ارجدار تاريخ اين جنگ و جزوه ها و خاطرات و مقاله ها را بخوانيم. ... غير از حسين دو نفر ديگر كه آرپي جي داشتند دو تانك ديگر را نشانه رفتند و ... پر است /دفبرچه خاطرات فرياد شماست/سبزيم كهاز نسل بهارا نهستيم/پاكيم كه از ..... مي‌بينيم (همراه با درد) كه تمام فلسفه‌ها و مذهب‌ها و ايده‌آلها و عشق‌ها و خواستنها و.

شطحیات محتاج

http://muhtaj.blogfa.com/

قدرت، داروی بسیار قوی ضد اضطراب و افسردگی است، اما اکسیر جوانی نیست. .... آنچه را كه مي بينيد ، باطن پر از زهر ومتعفن افعي گرسنه و خشمگين است . ..... اگر نسل آینده به این ارزشها وابسته شود از رنج تنهای بد اخلاقی ،تعدی در حق دیگرا ن .... های آر پی جی هفت , توپ های بیست و سه ملی متری ,زرهپوشهای بیردیم ,شصت پی, پی ,هفتاد  ...

حماسه 34 روزه خرمشهر - دانشنامه فرهنگ ایثار , جهاد و شهادت

http://wiki.mataf.ir/index.php/حماسه_34_روزه_خرمشهر

13 فوریه 2014 ... تمام تجهیزات ما در برابر آن همه سلاح جنگی مدرن، سه آر پی جی، چهار، ژ. ... فشار بی امان تانک‌های عراقی اشک بچه‌ها را در آورده است. .... روزه خرمشهر، اسوه‌هایی قابل پیروی را پیش چشم نسل حیرت زده امروز قرار دهیم ...... در آن شب سر لشکر ستاد اسماعیل تایه النعیمی (ابوشهید) درباره آینده و آنچه در دل رهبری می‌گذشت، سخن می‌گفت.

عـاشـورا مكتب عشـق و ايثـار و شـهادت است

http://al-fateh.blogfa.com/

نیروهای به اصطلاح ائتلاف ضد داعش این روزها بارها بجای اینکه مواضع داعش را هدف قرار ... دانند آنچه امروز در سوریه و عراق می گذرد با حمایت های آمریکا شکل گرفت و چه کسی است که ... آن چیزی است که آمریکایی ها خواهان آن هیچ گاه نیستند و اساساً تلاش بسیاری ..... است که شما در اراده کودکان فلسطین می بینید، قطعا نسل امروز فلسطین در آینده