شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

آیپد 13 اینچی عضو جدید خانواده ی آیپدهای اپل

آیپد تا چه اندازه بزرگ میشود ؟: ایپد 13 اینچی در راه است . آی پد بعدی شما ممکن است به گونه قابل توجهی بزرگتر از دستگاهی باشد که شما امروزه حمل می کنید . طبق گزارش های بدست امده از مقامات رسمی شرکت ، اپل در حال تست صفحه نمایش 13 اینچی برای ای پد و صفحه نمایش های بزرگتر برای ای فون در مدل 6 می باشد .

کدام مدل آیپد مناسب شماست (ipad model)

کدام مدل آیپد مناسب شماست؟ البته با سوال هایی کلی در مورد گنجایش حافظه ای سایز نمایشگر آسان به نظر می رسد!

iPad جدید و بزرگتر با صفحه نمایش 12.9 اینچی!

یک سازنده صفحه های نمایش کره ای، در مطبوعات معروف کره ای The Korea Times خبر از تولید صفحه نمایش های 12.9 اینچی ای داد که قرار است در نسل بعدی آیپد ها مورد استفاده قرار بگیرد. این گزارش رسمی اعلام می کند که آیپد جدید، کیفیتی بسیار پیشرفته نزدیک به Ultra high-definition (UHD) داشته و به طور قابل توجهی بزرگ تر خواهد شد. ضمناً، پیکسل های بسیار بیشتری هم نسبت به آیپد ایر 9.7 خودمان دارد.

آیپد مینی 1 یا ایپد مینی 2 با صفحه رتینا , نظر شما چیست

انتخاب کردن از بین آیپد مینی 1 و آیپد مینی 2 یعنی رتینا زیاد سخت نیست و اگر آیپد مینی 1 رو بردارید خیلی مضحک میشه نه؟ آیپد مینی جدید را بردارید و بگذارید متریال قدیمی به حال خود باقی بماند…

اپل تاثیر آیپد بر روی مشاغل مختلف را توضیح می دهد؛ یک جادوی بی نظیر

کمتر کسی پیدا می شود که تاثیر آیپد بر دنیای تکنولوژی را کتمان کند. استیو جابز با معرفی این محصول، شاخه ای جدید از دستگاه ها را به جهانیان معرفی کرد. شاخه ای که این روزها سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده و درآمد زیادی را نصیب سازندگان می کند.

آیپد جدید رسما معرفی شد: iPad Air

همانطور که انتظار می رفت اپل امروز از نسل جدید آیپد پرده برداری کرد. آیپد جدید iPad Air نام دارد و همانطور که از نام آن می توانید حدس بزنید، از لحاظ ضخامت و وزن یک جهش فوق العاده داشته است.

تاریخچه iOS، مخلوق شش ساله اپل

در ۱۰ ژانویه ۲۰۰۷ (۲۱ دی ۱۳۸۵)، اپل و استیو جابز، آیفون را معرفی کردند. محصولی که بزرگترین و گسترده‌ترین معرفی در زمان خود محسوب می‌شد. در طول ۶ سال بعد از آن، آیفون، آی‌پد و آی‌پاد تاچ به معنای واقعی، تعریف جهان از موبایل و کارکردهای آن را تغییر دادند. جهانی که به سرعت درحال پیشروی است و در آن، iOS، قدیمی‌ترین سیستم‌‌عامل در حال توسعه محسوب می‌شود.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه