شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

با این وسیله دست عزیزانتان را از دور بفشارید

ابزار بلوتوثی جدید به افراد امکان برقراری ارتباط از راه دور را می‌دهد و به گونه‌ای طراحی شده که به راحتی در دست جای می‌گیرد و حس گرفتن و فشاردادن دست شخص دیگری را شبیه‌سازی و آن را بازتولید می‌کند.

اختراع صندلی دوچرخه، برای پروازهای کوتاه

شرکت ایرباس حق اختراع نوعی صندلی‌ را به نام خود ثبت کرده که به مسافران امکان می‌دهد در سامانه‌ای شبیه به صندلی‌های دوچرخه بنشینند.

با این اجاق، غذای رژیمی خواهید خورد + تصاویر

مصرف غذاهای سالم و به اندازه کافی سبب تولید نسل تازه‌ای از وسایل آشپزخانه هوشمند قابل کاربرد در خانه و محل کار شده است.

معرفی نسل جدید تبلت  ۸٫۹ اینچی

یک گوشی هوشمند و دو  تبلت، جدیدترین محصولات کمپانی پیپو می باشد. کمپانی چینی Pipo هر سه دستگاه خود را مجهز به سیستم عامل اندروید طراحی کرده است. یک گوشی هوشمند و دو  تبلت، جدیدترین محصولات کمپانی پیپو می باشد. کمپانی چینی Pipo هر سه دستگاه خود را مجهز به سیستم عامل اندروید طراحی کرده است.

ساخت حوله هوشمند با قابلیت‌های شگفت انگیز + تصاویر

امروزه حوله های دست خشک کن همه جا متداول‌اند و با خود باکتری های زیادی را نگهداری می‌کنند. اما تيمي از طراحان سيستمی را طراحی کرده‌اند که به وسيله آن تمام بدن را بعد از حمام به راحتي خشک می‌کند.

خودروی سوپراسپرت با چرخ استثنایی/ عکس

نکته مهم در مورد خودروی "Bimodal" چرخ پنجم آن است که دقیقا زیر کاپوت پنهان شده است. این چرخ که تنها در زمان های خاص نمایان می شود برای افزایش چسبندگی خودرو به زمین و همچنین کنترل بهتر آن قرار داده شده است.

کرم آتش نشان+تصاویر

در حالی که برخی به فکر ساخت زره مرد آهنین هستند، عده‌ای دیگر تمرکز در ساخت دستگاه‌های رباتیکی که بتواند به آتش نشان‌ها کمک کند هستند.

قهوه جوش جالب مخصوص خودروها+ عکس

شرکتی در هنگ کنگ برای راحتی دوستداران قهوه، دستگاه قهوه جوش مسافرتی طراحی کرده است که به دلیل کوچک بودن امکان استفاده از آن در هر مکانی وجود دارد.

با یک لیتر بنزین 100 کیلومتر را طی کنید/ عکس

یک شرکت خودروسازی فرانسوی محصولی جدیدی ساخته است که مهم ترین ویژگی آن مصرف سوخت بسیار اندک آن است. رنو «EOLAB» تنها یک لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر مسافت مصرف می کند!

رونمایی از وانت جدید ایرانی/ تصاویر

مدیرعامل ایران خودروی تبریز از تولید خودرو جدید وانت«پی یو ۱» از از اول سال ۹۴ در ایرنت خودرو تبریز خبر داد و گفت: پس از ارزیابی استانداردهای کیفی خط تولید این خودرو از اول سال ۹۴ تجاری‌سازی می‌شود.

این شهر، مخصوص این خودروها ساخته شده

این ابتکار عمل بی سابقه با هدف آزمایش دقیق عملکرد خودروهای بدون راننده پیاده می شود تا نواقص موجود در طراحی و کارکرد آنها در زمان به کارگیری در خیابان های شهرهای سراسر جهان مشخص و برطرف شود.

گوشی جدید سونی رونمایی شد/ وجود اولین سنسور منحنی در سری Z

تشخیص به موقع سرطان با این دستگاه/ عکس

تشخیص و درمان به موقع سرطان یکی از راه حل‌های موثری است که می‌تواند مانع از پیشرفت این بیماری شود. محققان دستگاه جدیدی را تولید کرده‌اند که در مدت یک ساعت می‌تواند سرطان و هر گونه عملکرد نامناسب بدن را شناسایی کند.

این کوسن هوشمند مانع چاقی شما می شود/تصاویر

کوسن هوشمند برعادت نشستن، تنفس، ضربان قلب و حالت کاربر نظارت دارد و به کاربر هشدار و تعلیم می‌دهد.

روشی مدرن برای ترک سیگار

محققان همواره از این موضوع نگران بوده‌اند که وقتی صحبت از استفاده از دنیای دیجیتال برای ارتقای سطح سلامتی افراد می‌شود افراد کم سواد و با درآمد کم از نظر پنهان می‌مانند و این نکته می تواند زنگ خطر جدی برای جامعه باشد.

کودکان دلبندتان را با این فناوری جدید از راه دور کنترل کنید+عکس

دستبند «تینی تل» تلفنی است که به مچ دست کودکان بسته می‌شود و والدین می‌توانند از طریق این تلفن، کودکان را کنترل کنند.

با این کلاه بد اخلاق ترین افراد خوش اخلاق می شوند

کلاهی طراحی شده است که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خلق و خو و عادت‌های بد افراد را تغییر می‌دهد.

سطل سخنگو+ عکس

به منظور رعایت بهداشت و تمیزی ساحل سانتاکروز در آمریکا، چند سطل سخنگو گذاشته‌اند.

فناوری جدید در میدانهای الکتریکی و مغناطیسی

محققان کانادایی موفق شدند تا با اعمال میدان الکتریکی و مغناطیسی به گرافن، اثر کوانتومی هال در این ماده را ایجاد کنند. با این کار پتانسیل‌های کاربردی گرافن افزایش می‌یابد.

طراحی عصای هوشمند مجهز به جی‌پی‌اس

محققان مکزیکی عصای هوشمندی طراحی کرده‌اند که با استفاده از شوک الکتریکی، افراد نابینا را برای حرکت در مسیر درست هدایت می‌کند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه