لحظه ای که یک مرد در مقابل زن محبوبش زانو میزند و از او خواستگاری میکند یکی از خصوصی ترین لحظه های زندگی هر فرد است، اما این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است متعجب شدند.به گزارش پارس ناز زمانیکه یک فرد ناشناس از صحنه طلوع خورشید سواحل بوندی استرالیا عکسبرداری میکرد به صورت کاملا تصادفی لحظات خواستگاری این دو جوان را ثبت کرد و آنها را در اینترنت قرار داد.

لحظه ای که یک مرد در مقابل زن محبوبش زانو میزند و از او خواستگاری میکند یکی از خصوصی ترین لحظه های زندگی هر فرد است، اما این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است متعجب شدند.به گزارش پارس ناز زمانیکه یک فرد ناشناس از صحنه طلوع خورشید سواحل بوندی استرالیا عکسبرداری میکرد به صورت کاملا تصادفی لحظات خواستگاری این دو جوان را ثبت کرد و آنها را در اینترنت قرار داد.این تصاویر به قدری جالب از آب درآمد که همه به دنبال شناسایی این زوج جوان بودند و یک روزنامه استرالیایی با چاپ یک اعلامیه از مردم خواست هرکس این زوج را میشناسد آنها را معرفی کند.یکی از دوستان نزدیک این زوج با دیدن تصاویر آنها را شناخته و به این ترتیب هویت آنان مشخص شد.این زوج جوان آقا و خانم "مک کانلی" هستند که خودشان از عکاسان حرفه ای میباشند و برای ثبت لحظه طلوع خورشید به این مکان معروف رفته بودند که مراسم خواستگاری برگزار شد.

آقای "مک کانلی" 32 ساله میگوید با دیدن این تصاویر شوکه شدم.نکته جالب اینجاست که من واقعا میخواستم این لحظه برای من و همسرم کاملا خصوصی برگزار شود اما حالا یک دنیا شاهد این لحظه هستند.این مکان جایی بود که این زوج اولین ولنتاین مشترکشان را آنجا برگزار کردند و بعد از 18 ماه آشنایی در همان مکان به هم قول ازدواج داده و رسما نامزد شدند.

           

خواستگاری - ازدواج

http://match24.ir/category/خواستگاری-1010

زیاد خواستگاری نروید، بدبخت می شوید ! ... خواستگاری کردن جالب به شیوه خلبان ها ( عکس) · وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود · خواستگاری عجیب ...

چگونه یک زن عالی باشیم - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_23673.html

زوج های خوشبخت چه شکلی و چگونه هستند؟ آشنایی با ... خانم خانه دار با خودش می اندیشد این همه کار، حالا چه کنم؟ ..... وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود.

خواستگاری رمانتیکی که همه مردم دنیا دیدند (عکس) - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_22510.html

... زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است بسیار متعجب شدند. ... این زوج جوان آقا و خانم مک کانلی هستند که خودشان از عکاسان حرفه ای میباشند و برای ثبت ... میخواستم این لحظه برای من و همسرم کاملا خصوصی برگزار شود اما حالا یک دنیا شاهد این لحظه هستند. ... مردی که با 150 دختر مرده در یک خانه زندگی می کند!

طلبهها از مریخ نیامدهاند!/گفت و گویی خواندنی با یک زوج طلبه نسل سومی

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/114/7182/87781

از آن زندگی های ساده و در عین حال گرمی دارند که انسان ناخودآگاه وسوسه می شود برود ازدواج کند! ... قبل از ازدواج با آقا محمدصادق این احساس را داشتم که یک طلبه باید تمام رفتارش مناسب ... البته این نکته را هم بگویم که وقتی آقامحمدصادق به خواستگاری آمد و مسئله .... لزومی ندارد این همه سریال پخش شود و از سنت های زیبای ماه رمضان که تا چند سال ...

چگونه از رنگ ها در آرایش استفاده کنیم ؟ - نایت اسکین

http://night-skin.com/product/8755/چگونه از رنگ ها در آرایش استفاده کنیم ؟/

این رنگها با ترکیب رنگهای اولیه و ثانویه ایجاد می شوند( قرمز- نارنجی، زرد- نارنجی، ... به همسر خود بگویید; >> وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود ...

تریبون مستضعفین » ماجراي خواستگاري شهيد ستاري از همسرش

http://www.teribon.ir/archives/250005/ماجراي-خواستگاري-شهيد-ستاري-از-همسرش.html

8 ژانويه 2014 ... نامش «حمیده» است بانویی که وقتی وارد منزلش می شوی از دوران خوش ... را دیدیم، آن موقع شهید ستاری تازه می خواستند وارد دانشکده افسری شوند. ... هم مرا، در این لحظه سریع درب ماشین را باز می کند و با عجله از ماشین می پرد ... در آن زمان این منزل ۸۲ متری در نظر تمام جوان ها یک قصر بود یعنی خوشبخت ترین زوج

محمد سلوکی از حاشیه خواستگاری در برنامه‌اش گفت! +عکس - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/fun/page/018272.php

12 ا کتبر 2014 ... صحنه های حیرت انگیز از لحظه جوش آوردن بازیگران محبوب ایرانی +عکس ..... محمد سلوکی به تولید و پخش برخی برنامه‌های نیمه‌کاره اشاره می‌کند و ... وقتی موضوعات مبتلا به در جامعه زیاد می‌شود و قرار می‌شود در مورد ... می‌گوید: کار متفاوت همیشه خواست تلویزیون در تمام طول این سال‌ها بوده؛ .... گران ترین کتانی جهان + عکس ...

ماجراي خواستگاري شهيد ستاري از همسرش - بولتن نیوز

http://www.bultannews.com/fa/news/185351/ماجراي-خواستگاري-شهيد-ستاري-از-همسرش

8 ژانويه 2014 ... نامش «حمیده» است بانویی که وقتی وارد منزلش می شوی از دوران خوش ... را دیدیم، آن موقع شهید ستاری تازه می خواستند وارد دانشکده افسری شوند. ... هم مرا، در این لحظه سریع درب ماشین را باز می کند و با عجله از ماشین می پرد ... در آن زمان این منزل 82 متری در نظر تمام جوان ها یک قصر بود یعنی خوشبخت ترین زوج

داستان خواستگاري و عروسي مسعود و آزاده در كربلا - خبرگزاري حج

http://hajj.ir/14/48286

6 آوريل 2014 ... چند ماهي مي‌شود راهي خانه بخت شده است، مثل همه آنهايي كه روزگار خوش دوره ... وقتي خواسته‌اش را به خانواده در ميان مي‌گذارد با مخالفت شديد آنها روبرو ... داستان خواستگاري كه به ميان مي‌آيد بحث پول هم مطرح مي‌شود و اين داماد آهي در بساط ندارد. ... اين زوج تصميم مي‌گيرند هزينه عروسي را خرج سفر كنند. ... لطفا چند لحظه صبر کنيد.

خواستگاری و نامزدی - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=935&subjectID=776

وقتی فردی می آید و فرصت می گذارد و با یک برنامه و تحقیق حساب شده، افراد را می سنجد ... این طور نباشد که اگر مشکلی بین یک زوج پیدا شد، تمام کاسه کوزه ها سر واسطه ... دوره ای که در آن مجالی فراهم می شود تا هر یک از زوج ها بهتر یکدیگر را بشناسند و با ..... استقلال خود را دارند و بعد به هم می پیوندند و لحظات خود را کنار هم سپری می کنند.

جشنواره زوج خوشبخت - کلوب

http://www.cloob.com/result/جشنواره_زوج_خوشبخت

14 ا کتبر 2014 ... ضمنا با هماهنگی مدیریت حراست ورزش و جوانان و نیروی انتظامی تمام موارد ... به زوج های جوان و نصب تابلو های بیلبورد زیر نویس تلویزیون و پخش تیزر تبلیغاتی انجام گردید. این ... شوند و قدرت تعامل با دیگران را ندارند و وقتی در زندگی مشترک قرار می .... پیغمبر(ص) آنان را در این حالت می بیند منقلب می شود و همان لحظه ...

رمانتیک

http://romantichaydonya.blogfa.com/

۳- این قسمت را نمی شود نوشت اما شما که بچه نیستید، خودتان می دانید چی می ... نظر رو مد نظر گرفته,در این هنگام برخورد شدیدی با طرف کرده و برگه ها پخش زمین میشود و ... 7)روش اینترنتی: در این روش شما باید به خواستگاری این اشخاص بروید ... آنها معتقدند حتی مرموزترین مردهای جهان، هنگام خوردن بستنی رازهای شخصیت‌شان را فاش می‌کنند.

آیا بود و نبود وزارت ورزش در امر تسهیل ازدواج تأثیری داشته است؟ - مهرخانه

http://mehrkhane.com/fa/news/8569/آیا-بود-و-نبود-وزارت-ورزش-در-امر-تسهیل-ازدواج-تأثیری-داشته-است-فتوایی-که-در-رسانه-ملی-منعکس-نشد

12 ا کتبر 2013 ... آیا باید ریاضت جنسی توصیه شود یا آزادی روابط و یا ازدواج که در این جا نیز ازدواج دائم ... داریم؛ در واقع در هستی خداوند وجود دارد و زوج نیز در این هستی آفریده شده است. ... تمام سازمان‌های اجتماعی باید در خدمت خانواده تعریف شوند .... کردن این قانون چه کرده ‌ایم، در واقع زمانی عطر قانون در فضا پخش می‌شود که آن قانون اجرایی شود.

ماه چهره خلیلی: همسرم می‌خواست زیرآب از من خواستگاری کند

http://sima.jamejamonline.ir/NewsPreview/1514849070621540260

1 ژوئن 2014 ... ماه چهره خلیلی می گوید: وقتی دو نفر آدم سینمایی با هم وصلت می‌کنند درک .... ابراهیم: برای چند لحظه شوکه شده بود و نفس نمی‌کشید. ... ما برای این مراسم سه ماه برنامه‌ریزی کرده بودیم و تمام تلاش‌مان را به کار بستیم تا همه چیز به بهترین شکل ممکن اجرا شود اما با این حال با هم قرار گذاشته ..... پخش زنده برنامه های تلویزیون.

دخترمان به دنیا آمد به همه شیرینی دادیم/ بچه‌ها با آمدنشان دنیای ما را عوض ...

http://www.mehrnews.com/news/2263636/دخترمان-به-دنیا-آمد-به-همه-شیرینی-دادیم-بچه-ها-با-آمدنشان-دنیای

25 آوريل 2014 ... در بخش اول گفتگو با این زوج بازیگر، درباره سنت های نوروزی حرف زدیم، از ... به ویژه که بچه در سنی است که حالا با همه چیز آشنا می‌شود. .... گاهی وقتی دوتایی از در اتاق او رد می‌شویم، یک لحظه برمی‌گردیم و دوباره نگاهش می‌کنیم. ... اما فقط برای اینکه جلوی خواستگار بگویند فلانی لیسانس فلان رشته را دارد درس می‌خواندند.

مدیر باشگاه زوج ایرانی وبلاگ شخصی

http://www.zojirani.com/manager/blog/&category_id=16

28 آوريل 2013 ... اما بسیاری از ما وقتی پای یک صحبت جدی به میان می آید ، نمی دانیم دقیقا درباره ... البته به خانواده ها پيشنهاد ميشود به اين آزمايش اكتفا نكرده و از تحقيق بيشتر ... در كل بدن پخش مي شود و حمله باكتري ها به هر بافت و سيستمي آغاز مي شود ) ..... و حواستان باشد که جوابتان به چنین خواستگاری در همان لحظه اول باید نه باشد.