قنداق ستاره ای قلاب بافی

IMG_20140202_191921950-1_20140202200218049سایز قلاب :4 میلی متر

ضخامت نخ: متوسط

اندازه کل قنداق: برای نوزاد تازه متولد شده

یک حلقه ی طلایی 5 تایی بزنید . در عکس با رنگ مشکی مشخص شده

ghondagh

رج اول:  در دانه ی اول : سه زنجیره بزنید (معادل یک پایه بلند و یک زنجیره) و یک پایه بلند بزنید.  در دانه ی دوم  یک پایه بلند یک زنجیره بزنید و یک پایه بلند بزنید. دانه ی سوم و چهارم و پنجم هم به همین صورت  مانند دانه ی دوم ببافید. انتهای رج را با شلال یا بخیه به دانه ی اول متصل کنید در عکس با رنگ قهوه ای مشخص شده

رج دوم: دو زنجیره بزنید. در زنجیره ی رج قبل {یک پایه بلند یک زنجیره و یک پایه بلند } بزنید. در دانه ی بعد یک پایه بلند بزنید.  * در دانه ی بعد یک پایه بلند بزنید. در زنجیره {یک پایه بلند یک زنجیره و یک پایه بلند بزنید. در دانه بعد یک پایه بلند بزنید. *قسمت بین ستاره را تا انتهای رج تکرار کنید انتهای رج را با شلال یا بخیه به دانه ی اول متصل کنید در عکس با رنگ سبز مشخص شده.

رج سوم و رج های بعد هم مانند رج دوم بافته میشود. یعنی روی زنجیره ها {یک پایه بلند یک زنجیره یک پایه بلند} می بافیم. روی بقیه ی دانه ها هر کدام یک پایه بلند میبافیم

این رج ها را انقدر تکرار میکنیم تا قطر 5 ضلعی به حدود 40 سانت برسد. یک 5 ضلعی دیگر هم به همین شکل میبافیم.

هر دو را روی هم قرار میدهیم و هر ضلعی را جدا گانه به صورت گرد میبافیم. یعنی دو پنج ضلعی رو طوری روی هم قرار بدیم که طرف پشت کار به طرف وسط قرار بگیره.حالا میخوایم طوری ببافیم که این دو پنج ضلعی به هم متصل بشه.

از سر یکی از ضلع های  پنج ضلعی شروع میکنیم و یک رج معمولی میبافیم بدون اینکه دانه ای کم یا زیاد کنیم به انتهای این ضلع که رسیدیم ابتدای  ضلع  پنج ضلعی دیگر را که دقیقا روی این این ضلع قرار دارد میبافیم. تا انتهای رج را میبافیم. انتهای کاررا با شلال یا بخیه به ابتدای رج متصل میکنیم. اینطوری ابتدا و انتهای کار به هم متصل میشود.

حالا یک رج دیگر به همین صورت میبافیم. رج بعد 10 دانه که بافتیم دانه یازده و دوازده را باهم میبافیم. یعنی یک دانه کم میکنیم. ده دانه ی دیگر میبافیم و باز کم میکنیم تا انتهای رج.

رج بعد در همه ی دانه ها یک پایه بلند میبافیم

رج بعد هر 9 دانه که بافتیم یکی کم میکنیم

رج بعد در همه ی دانه ها یک پایه بلند میبافیم

رج بعد هر 8 دانه که بافتیم یکی کم میکنیم

به همین روش یعنی یک رج معمولی یک رج نزولی کم میکنیم تا اینکه کور شود.

دو ضلع دیگر را نیز به همین صورت میبافیم.

اما ضلع چهارم و پنجم باید یک طرفش باز باشه برای قسمت سر و دکمه پهلو

برای این کار ضلع پشتی رو که بافتید دیگر ضلع جلویی را نبافید بلکه به تعداد دانه های آن زنجیره بزنید و بعد دوباره انتهای زنجیره را به ابتدای ضلع پشتی متصل کنید تا گرد شود و رج ها ی بعد روی زنجیره ها ببافید. به همان روش بالا.

لباس و لوازم بچه گانه | دونه دونه.کام

http://www.doonedoone.com/archives/category/baby-sell

2 جولای 2014 ... قنداق ستاره ای قلاب بافی ... سایز قلاب :4 میلی متر ضخامت نخ: متوسط اندازه کل قنداق: برای نوزاد تازه متولد شده یک حلقه ی طلایی 5 تایی بزنید .

کیف قلاب بافی - دونه دونه.کام

http://www.doonedoone.com/page/2

by admin | posted in: آموزش, آموزش قلاب بافی | 10. مدل صدفی ... امروز می خوام اموزش بافت کشبافت با قلاب بافی رو بهتون بدم. که شبیه .... قنداق ستاره ای قلاب بافی.

مدلهای لباس قلاب بافی دختر بچه ها ، عکس - بافت

http://trico.ir/مدلهای-لباس-قلاب-بافی-دختر-بچه-ها-عکس-1632

مدلهای لباس قلاب بافی دختر بچه ها ، عکس مدلهای زیبایی رو از نوع قلاب بافی برای شما ... قنداق ستاره ای قلاب بافی · آموزش قلاب بافی (شال گردن فانتزی ) · آموزش قلاب  ...

تکنیک‌های اتصال بوسیله گره‌های قلاب بافی - بافت

http://trico.ir/تکنیکهای-اتصال-بوسیله-گرههای-قلاب-بافی-173

3 تکنیک از تکنیک‌های اتصال بوسیله گره‌های قلاب بافی در این آموزش ارائه می شود. ... آموزش قلاب بافی · آموزش تبديل شال ساده قديمي به شال مدرن امروزي · قنداق ستاره ...

آموزش قلاب بافی | آموزش بافتنی|بافت کلاه - بافتنی

http://tricot20.blogfa.com/tag/بافتنی

آموزش بافت قنداق ستاره ای قلاب بافی ... دوستان عزیز این وبلاگ تخصصی آموزش بافتنی و قلاب بافی ایجاد گردیده است که امیدواریم دوستان گرامی استفاده لازم را از ...

قنداق - برف دونه (بافتنی برای کودکان)

http://babyknits.niniweblog.com/cat25.php

قنداق - مدل و آموزش بافتنی های فانتزی کودکان - برف دونه (بافتنی برای کودکان) ... لینک آموزش بافت گره ستاره با قلاب · لینک آموزش گره ... قنداق پیله ای قلاب بافی.

تل و هدبند - برف دونه (بافتنی برای کودکان)

http://babyknits.niniweblog.com/cat21.php

3 ا کتبر 2014 ... تل و هدبند - مدل و آموزش بافتنی های فانتزی کودکان - برف دونه (بافتنی برای کودکان ) ... آموزش بافت کلاه هندونه ای آفتاب گیر دخترانه با قلاب.

ایده های زیبا برای طراحی ناخن - مجله اینترنتی پامپا

http://magazine.pampa.ir/singledisplay.php?tid=8994

23 ا کتبر 2014 ... ۸ نکته ای که باید درباره موهایتان و مراقبت آن... بهترین شوینده برای پوست صورت ... قنداق ستاره ای قلاب بافی · روش تهیه کتلت با سبزیجات · آواره.

بیوگرافی جاستین تیمبرلیک+عکس - مجله اینترنتی پامپا

http://magazine.pampa.ir/singledisplay.php?tid=6324

12 سپتامبر 2014 ... ۸ نکته ای که باید درباره موهایتان و مراقبت آن. ... قنداق ستاره ای قلاب بافی ... تیمبرلیک با شرکت در مسابقه بدنبال ستاره خیلی سریع به شهرت ...

آموزش دوخت قنداق فرنگی - سایت | rawian.ir

http://rawian.ir/آموزش-دوخت-قنداق-فرنگی-1781

پارچه هم برای رویه هم برای آستر که من در اینجا برای رویه از پارچه های ملافه ای استفاده ... مدل بافتنی - کلاه بافتنی به سبک ستارگان هالیوود · رومیزی های قلاب بافی همراه ...

بافتنی های مامان اعظم - میهن بلاگ

http://baftanymamanazam.mihanblog.com/page/5

17 سپتامبر 2014 ... می شه از کفشدوزک های قلاب بافی درطرح منظره استفاده کرد. ..... برچسب ها:آموزش بافت قنداق نوزاد به شکل ستاره، آموزش بافت ستاره برای پا دری،.

بپز بدوز بباف

http://craftscooks.blogfa.com/

از این به بعد کلیه مطالب مربوط به بافتنی و قلاب بافی رو از طریق سایت ... برچسب‌ها: صندل قلاب بافی, صندل تابستانه, صندل کودک, صندل تابستانه کودک, پاپوش قلاب بافی. [ 92/05/28 ] [ 0:40 ] .... برنج با فلفل دلمه ای و تخم مرغ .... قنداق فرنگی (3).