کوله پشتی و دستمال سر
آموزش بافت کوله پشتی و دستمال سر ... درخواستی از کاربران عزیز آرتاکاوا ...

کوله پشتی و دستمال سر
وسایل مورد نیاز : 

* کاموای آبی : 2 کلاف
* کاموای رنگی (به سلیقه): 3 کلاف 
* میله شماره 3

روش بافت :
رج یک:
با رنگ آبی چهار زنجیره بزنید و با بافت شلال آن را به هم متصل کرده و یک حلقه بسازید. درون حلقه چهار زنجیره و یازده پایه بلند بزنید. با بافت شلال به بالای سومین دانه از چهار زنجیره زده شده متصل کنید.(۱۲پایه بلند دارید)

رج دو:
سه زنجیره و یک پایه بلند در دانه اول و دو پایه بلند در باقی دانه ها بزنید. انتهای کار را متصل کنید. (۲۴ پایه بلند)

رج سه:
سه زنجیره و یک پایه بلند در دانه اول, یک پایه بلند در دانه دوم * دو پایه بلند در پایه سوم, یک پایه بلند در دانه چهارم* بزنید. قسمت داخل* را تا انتها تکرار کنید انتهای کار را متصل کنید. (۳۶ پایه بلند)

رج چهار تا یازده:

از این رج تا رج یازده هر بار یک دانه به قسمتی که زیر آن خط کشیده شده اضافه می شود. به این صورت که مثلا در رج چهارم سه زنجیره و یک پایه بلند در دانه اول, دو پایه بلند در دانه دوم * دو پایه بلند در پایه سوم, دو پایه بلند در دانه چهارم* بزنید.قسمت داخل* را تا انتها تکرار کنید.

رج پنجم :
طبق دستوری که گذاشتم این رج به این صورت میشود که  سه زنجیره و یک پایه بلند در دانه اول, سه پایه بلند در دانه دوم * دو پایه بلند در پایه سوم, سه پایه بلند در دانه چهارم* بزنید.قسمت داخل* را تا انتها تکرار کنید.  همونطور که می بینید به قسمتیکه زیرش خط کشیده شده یک دانه اضافه شد پس در رج ششم ۴ پایه بلند در دانه دوم و چهارم بافته می شود.

در رج هفتم: ۵ پایه بلند، در رج هشتم ۶ پایه بلند، در رج نهم ۷ پایه بلند و در رج دهم ۸ پایه بند و در رج یازدهم ۹ پایه بلند می زنیم. در انتها ۱۳۲ دانه داریم.

رج دوازده: در دانه های عقبی سه زنجیره و یک پایهبلند در دانه اول و دو پایه بلند در باقی دانه ها بزنید. متصل کنید.

رج سیزده و چهارده:سه زنجیره و یک پایه بلند در دانه اول و دو پایه بلند در باقی دانه ها بزنید. متصل کنید.

رج پانزده:یک زنجیره و یک پایه کوتاه در دانه اول بزنید.* سه زنجیره بزنید. دو دانهجا بیندازید (نبافید) * قسمت بین ستاره ها را تا انتها ادامه دهید و در آخر کور کنید.

رج شانزده: در فاصله ایجاد شده با زنجیره ها با یک بافت شلال نخ صورتی را اضافه کنید. در همان خانه سه زنجیره و دو پایه بلند بزنید. یک زنجیره , *سه پایه بلند, یک زنجیره* در تمام فاصله های زنجیره ای این رج بزنید. انتهای آن را متصل کنید و کور کنید.

ترکیب رنگی از این رج به بعد به این صورت است: بنفش, سبز, قرمز, زرد, آبی, صورتی

رج هفده تا سی و هشت:در فاصله ایجاد شده با زنجیره ها با یک بافت شلال نخ صورتی را اضافه کنید. در همان خانه سه زنجیره و دو پایه بلند بزنید. یک زنجیره , *سه پایه بلند, یک زنجیره* در تمام فاصله های زنجیره ای این رج بزنید. انتهای آن را متصل کنید و کور کنید.

رج سی و نه: با بافت شلال نخ آبی را به اولین فاصله زنجیره ای متصل کنید. ۴ زنجیره, *یک پایه کوتاه, ۴ زنجیره* بزنید. قسمت بین ستاره ها را تا انتها ادامه دهید و به ابتدای کار متصل کنید و کور کنید.

رج چهل: یک شلال, سه زنجیره و سه پایه بلند در تمامی فاصله های ۴ زنجیره ای بزنید. متصل کنید

رج چهل و یک و چهل و دو: سه زنجیره و یک پایه بلند در تمامی فاصله های ۴ زنجیره ای بزنید. متصل کنید.    

رج چهل و سه: پنج زنجیره بزنید. دو دانه جا بیندازید. در دانه بعد *یک پایه بلند, دو زنجیره بزنید و دو دانه جا بیندازید.* قسمت بین ستاره ها را تا انتها ادامه دهید. انتهای کارتان را به زنجیره سوم از پنج زنجیره متصل کنید.

رج چهل و چهار: سه زنجیره و دو پایه بلند در فاصله زنجیره ای بزنید.* یک پایه بلند در دانه بعدی, ۲ پایه بلند در فاصله بعدی بزنید.* تا انتها به همین صورت ببافید. متصل کنید.

رج چهل و پنج و چهل و شش: سه زنجیره بزنید. در تمام دانه ها یک پایه بلند بزنید. متصل کنید.

رج چهل و هفت: یک زنجیره بزنید. در اولین دانه یک پایه کوتاه بزنید. سه زنجیره بزنید. دو دانه جا بیندازید. * یک پایه کوتاه در دانه بعدی بزنید. سه زنجیره بزنید. دو دانه جا بیندازید* قسمت بین ستاره را تا انتها ببافید. به هم متصل کنید و کور کنید.

برای بند کیف با نخ آبی ۲۰۰ زنجیره بزنید. دو عدد.

وقتی روی کیف به شماست نخ را از داخل فاصله های رج ۴۳ رد کنید و انتهایآن را به هم گره بزنید.

کیف را برگردانید و وقتی پشت آن به شماست نیز همین کار را انجام دهید.

برای زیبایی کیف می توانید انتهای آن را مقوا یا پلاستیک سفت قرار دهید.


گردآوری از : گروه پرتال شهر مجازی آرتاکاوا
منبع : دونه دونه
کاربران عزیز بعضی مطالب از انگلیسی به فارسی برگردان شده است خواهشمند است با ثبت نام و در قسمت افزایش اعتبار ما را در بروز بودن این بخش یاری فرمائید. با تشکر

کوله پشتی و دستمال سر - بافت

http://trico.ir/کوله-پشتی-و-دستمال-سر-1264

وسایل مورد نیاز : * کاموای آبی : 2 کلاف * کاموای رنگی (به سلیقه): 3 کلاف * میله شماره 3 روش بافت : رج یک: با رنگ آبی چهار زنجیره بزنید و با بافت شلال آن را به هم  ...

Buff

http://www.offroadbazar.com/Buff

دستمال سر چند منظوره باف مدل Emery چند منظوره (12 مدل پوشش مختلف) .. اضافه به لیست دلخواه. اضافه به لیست مقایسه. دستمال سر چند منظوره Buff - Cool Bandana, ...

تفریحات زمینی

http://www.offroadbazar.com/ground-recreation

کمپ · کوله پشتی کوهنوردی · کیسه خواب. نمایش: لیست / ... دستمال سر چند منظوره باف مدل Emery چند منظوره (12 مدل پوشش مختلف) .. اضافه به لیست دلخواه. اضافه به ...

کوله پشتی مسافرتی | لوازم مسافرتی | فروشگاه توریسم | آتالند

http://www.ataland.com/Products/Category/کوله-پشتی-مسافرتی

کوله پشتی مسافرتی لوازم مسافرتی کوله پشتی چویو 70 لیتر کوله پشتی سامیت 60 لیتر روکش کوله قابل تنظیم روکش کوله های 55 تا 80 لیتر کوله باگ مخصوص سنگ ... باربند · دستمال سر · روشنایی · وینچ ... کپسول گازی با سر شعله فندک دار.

فروشگاه لوازم کوهنوردی دونا - - دستمال سر

http://donashop.blogfa.com/cat-273.aspx

13 مه 2014 ... فروشگاه لوازم کوهنوردی دونا - - دستمال سر - سه شنبه 23-2-93 : لطفا برای دیدن فهرست ... head wear دستمال سر ... کوله پشتی سبک - نیم روز یا قله

فروشگاه دوچرخه جباری | کوله پشتی

http://www.fdj.ir/Store/?post_type=accessories&cat=93&paged=1

DEUTER RACE AIR. اطلاعات بیشتر. DEUTER SUPER BIKE. اطلاعات بیشتر. TOPEAK AIR BACK PACK. اطلاعات بیشتر. PersianStat URL: http://www.fdj.ir ...

مهر 1391 - بپز بدوز بباف

http://craftscooks.blogfa.com/9107.aspx

16 ا کتبر 2012 ... کوله پشتی و دستمال سر قلاب بافی ... این کلاه قلاب بافیه و از بالای سر بافته شده ... با تشکر از همه دوستانی که لطف دارند و به من سر میزنند. زهرا.

کوله پشتی

http://kooleposhti60.blogfa.com/

کوله پشتی - روزنوشته ها. ... دیدم که خادم حرم امام حسین با چه شدتی داشت صورت خانم ایرانی رو با دستمال کاغذی! .... ولی نرفتنم رو به گردن آقا نمیندازم که بگم نمیطلبه.

مجلات : گروه دستمال سرخ ها - پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/5824/7006/84868

دو نفری هم که همراه اسماعیل لسانی بودند، دستمال قرمز به گردن داشتند. .... از او خواستم تا هر چه زودتر کوله پشتی ام را از داخل ماشین تحویل بدهد که به محل دیگری بروم .

کوله پشتی نارنجی - روزنوشت

http://orangebackpack.blogfa.com/category/6

همین طور که با هم گپ می زدیم، احساس کرد عینکش کثیف شده و دستمال مخصوصش رو ... قصه‌هایشان روایت نشده را ببینید، به صفحه‌ی فیسبوک کوله پشتی نارنجی سر ...

گروه کوه‌نوردی آستان حضرت عبدالعظیم (ع)

http://www.astankooh.blogfa.com/

کوله پشتی ـ کفش مناسب ـ باتوم ـ کاپشن و شلوار گرم ـ لوازم و داروجات شخصی ـ قطب ... تنقلات ـ کلاه آفتابی ـ دستمال سر ـ کارت بیمه ورزشی ـ دفترچه بیمه ـ کیف بقا ...

خانه

http://www.shirpalasport.ir/

دستمال سر پلار POLAR BUFF · معمولی ORGINAL BUFF · نشنال جئوگرافیک NATIONAL GEOGRAPHIC · ساعت ورزشی Watches ... کوله پشتی ها. Futura Pro 42.

زیورآلات | دونه دونه.کام

http://www.doonedoone.com/archives/category/accessories

15 جولای 2013 ... چهار عدد زنجیره بزنید با یک بافت شلال دو سر زنجیره را به هم متصل کنید تا یک حلقه تشکیل شود. دور اول: ۵ زنجیره می .... کوله پشتی و دستمال سر.

فروشگاه لوازم کوهنوردی گرین

http://garrin20.blogfa.com/

فروشگاه لوازم کوهنوردی گرین - *فروشگاه لوازم کوهنوردی گرین* با کیفیت ترین لوازم و اجناس را از برند های مشهور عرضه می کند.