دستکش بدون انگشت پاپیونی

دستکش بدون انگشت پاپیونی
آموزش بافت دستکش بدون انگشت پاپیونی ...
دستکش بدون انگشت پاپیون دار
سختی بافت: آسان

سایز میل: 6mm


مراحل بافت :

با رنگ صورتی ۲۸ دانه سر بیندازید. ابتدای کار را به انتهای آن متصل کنید تا کار شماگرد بافته شود. ابتدای رج را با یک سنجاق قفلی مشخص کنید.

با رنگ سفید رج اول: همه را از رو ببافید.

رج دوم: همه را از رو ببافید.

رج سوم:* یک دانه ببافید. یک دانه کور کنید. یک دانه اضافه کنید*. قسمت بین ستارهرا تا انتهای رج تکرار کنید. این کار باعث ایجاد سوراخ میشود.

رج چهارم و پنجم: مانند رج یک و دو بافته میشود.

رج ششم: همه را از زیر ببافید.

رج هفتم: همه را از زیر ببافید.

رج هشتم تا دوازهم: مانند رج اول تا پنجم بافته می شود.

رج دوازهم تا شانزدهم: مانند رج اول تا پنجم بافتهمی شود.

رج هفدهم و هجدهم: همه از زیر بافته میشود.

قسمت انگشت شصت:

رج نوزدهم: برای شروع این رج (شروع رج جایی است که با سنجاق قفلی مشخصل کردهبودید ) کار را گرد نبافید بلکه همان رج را برگردید. ( چون خیلی از دوستان در مورد گرد بافتن و یا برگشتن سوال کرده بودند به زودی با تصویر براتون میذارم).   

وقتی که شما گرد نبافید و رج را برگردید این قسمت به هم متصل نمیشود و باز می ماند که برای شصت است. این کار را ادامه بدهید تا از ابتدای قسمت باز تا انتهای آن ۶ سانت بشود.

* همانطور که در عکس می بینید قسمت های ساده بافته شده همه از زیر هستند. زمانی که گرد می بافتید همه رج های شما از زیر بافته می شود. اما زمانی که رج را گرد نمی بافید و بر می گردید یک رج زیر یک رج رو هست. که طرف رو طرف داخل دستکش و طرف زیر طرف روی دستکش است.*

بعد از شش سانت مجدد مانند ابتدای کار دستکش را گرد میبافیم. مانند رج یک تا پنج بافته می شود.

با رنگ صورتی کار را کور کنید.

پاپیون:

با رنگ صورتی دو عدد مستطیل دو در پنج ببافید. آن دو را به هم بدوزیدو با نخ قسمت وسط آن را گرده بزنید تا شبیه به پاپیون شود.

* از اونجایی که این سوال همه دوستان بود این توضیح رو اضافه میکنم که به جای میل گرد از ۵ میل استفاده کنید. یا اینکه قسمتی رو که از اول باید به هم متصل کنید متصل نکنید و رج ها رو برید و برگردید در نهایت کار رو بدوزید.

تعداد دونه هایی که اول سر میندازید هم به اندازه دور دست شماست. اگر کوچک تر استیا سایز نخ را بزرگتر کنید و یا تعداد دونه ها رو بیشتر. مشکلی به وجود نمیاد.

برای انگشت دار کردن :


برای انگشت دار کردنش شما وقتی که رج یکی مونده به آخر رو بافتید دو سه رج دیگه هم ببافید که لبه دستکش به اول بند انگشت ها برسه. حالا از ابتدای رج 3 دانه ببافید یک دانه اضافه کنید دانه ی بعدی ای که می بافید چهار دانه مانده به انتهای رج باشد.آن دانه و سه دانه بعد از آن را ببافید. یک دانه اضافه کنید.

اکنون بافت را برنگردید بلکه گرد ببافید. یعنی دانه بعدی شما دانه ی اولرج باشد. این اولین انگشت است.آن را تا بالا ببافید و در نهایت یک رج مانده بهپایان یکی ببافید یکی کور کنیدو در رج آخر همه دانه ها را کور کنید.

انگشتهای بعدی را هم به همین صورت ببافید. یعنی سه دانه از جلوی بافت و چهار دانه از پشت کار. برای دانه آخر جلو و عقب هر دو سه دانه می شود.دستکش بدون انگشت پاپیون دار- بافتنی | دونه دونه.کام

http://www.doonedoone.com/archives/668

30 ژوئن 2013 ... سختی بافت: آسان. سایز میل: 6mm. با رنگ صورتی. ۲۸ دانه سر بیندازید. ابتدای کار را به انتهای آن متصل کنید تا کار شما گرد بافته شود. ابتدای ...

دستکش بدون انگشت پاپیون دار- بافتنی

http://trico.ir/دستکش-بدون-انگشت-پاپیون-دار--بافتنی-1503

سختی بافت: آسان. سایز میل: 6mm. با رنگ صورتی. ۲۸ دانه سر بیندازید. ابتدای کار را به انتهای آن متصل کنید تا کار شما گرد بافته شود. ابتدای رج را با یک سنجاق ...

آموزش بافت دستکش

http://trico.ir/category/آموزش-بافت-دستکش-1015

آخرین مطالب و نوشته ها در موضوع آموزش بافت دستکش. ... دستکش بدون انگشت پاپیونی · دستکش بافتنی :: دستکش بافتنی · دستکش بافتنی :: دستکش ساق بلند ...

Places to Visit on Pinterest | 24 Pins

http://www.pinterest.com/shahinkhakpor3/places-to-visit/

آموزش بافت دستکش بدون انگشت | نوع بافت ۲ تا زیر ۲ تا رو سایز سختی بافت ... More ... بافت دستکش بدون انگشت | ... دونه.کام | دستکش بدون انگشت پاپیون دار

Shahin Khakpor on Pinterest

http://www.pinterest.com/shahinkhakpor3/pins/

haftkhanehonar.persianblog.ir. آموزش بافت دستکش بدون انگشت | قلاب کامو ( بستگی به اندازه کاموا دارد) ... دونه.کام | دستکش بدون انگشت پاپیون دار. Places to Visit.

آموزش بافت دستکش قلاب بافی - آموزش قلاب بافی

http://tricot20.blogfa.com/category/17

آموزش قلاب بافی | آموزش بافتنی|بافت کلاه - آموزش بافت دستکش قلاب بافی - آموزشگاه تخصصی آموزش قلاب بافی، ... قلاب بافی دستکش بدون انگشت پاپیون دار.

دستکش بدون انگشت پاپیون دار - بافت - پاپوش هایی که با ... - پرسیار

http://porsyar.com/content/1553248/article/4

22 ساعت قبل ... دستکش بدون انگشت پاپیون دار - بافت رج نوزدهم: برای شروع این رج (شروع رج جایی است که با سنجاق قفلی مشخصل کرده بودید ) کار را ... همانطور که ...

دستساز - Community - Google+

https://plus.google.com/communities/104496876501757653959

دستکش رو می تونید با پنج میل یا دو میل ببافید البته پنج میل بهتره. ... کسی میتونه برای من دستکش ببافه؟ ..... آموزش بافت دستکش بدون انگشت پاپیونی .

دستکش - بپز بدوز بباف

http://craftscooks.blogfa.com/tag/دستکش

15 دسامبر 2012 ... بپز بدوز بباف - دستکش - سوالات و نظرات و مطالب جدید را در ... دستکش دخترانه بدون انگشت با پاپیون ... دستکش بدون انگشت منگوله دار.

آموزش گل قلاب بافي - آرتاکاوا

http://www.artakava.com/tailorshow/6228/آموزش-گل-قلاب-بافي

ساخت عروسک کاموایی بدون بافتن .... سال · دوخت عروسک خارپشت با جوراب · آموزش پيراهن قلاب بافي · دستکش بدون انگشت پاپیونی · بافت تونیک آرتا. نظرسنجی ...