سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین)

سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین)

پیش نوازشی مرحله ای است که قبل از انجام عمل دخول صورت می گیرد تا دو طرف رابطه آمادگی لازم را برای یک رابطه خوب و کامل پیدا کنند. بوسه دادن و بوسیدن بدن یکی از مراحل پیش نوازش می باشد. یکی دیگر از مراحل پیش نوازش که بسیار مفید می باشد ماساژ می باشد.

 

انجام ماساژ ممکن است بصورت امر جنسی درآمده، جریانی از نوازشها و مالش را از بالای سر تا نوک انگشتان پا پدید آورد. یک ماساژ میتواند شامل تنوعی از نوازشهای لطیف، سست و آرام، تا مالشهای محکم وحرکات قوی باشد. زیبایی ماساژ جنسی در آنست که حرکات آن شبیه نتهای موسیقی و یا حرکات موسیقی، آنقدر متنوع است که میتواند همیشه شما را در پاسخگوئی خلاق به تغییر نیازها و حالات شریکتان توانا سازد.

این امر ممکن است بصورت مقدمه ای برای مواجهه جنسی گردد که بدین طریق تمامی بدن برای لذت بردن آمادگی بیشتری یافته واحساس شهوت میکند. ماساژ جنسی به ایجاد اعتماد فیزیکی وروانی کمک میکند زیرا یکی از طرفین خود را در احاطه دستهای دیگری قرار میدهد. در حین ماساژ، شخص ماساژ دهنده باید احترام به نیازها و پاسخهای درونی طرف مقابل را بیاموزد.ماساژ به شکلها و روشهای مختلفی صورت می گیرد. اما عمده مراحل آن با هم شبیه است و باید یکسری مسایل اساسی را در آن رعایت نمود.

آرامش و طمانینه از مهمترین ارکان ماساژ جنسی می باشد. ماساژی که با عجله و شتاب صورت گیرد نتیجه مطلوبی به همراه ندارد.آماده کردن فضا برای ماساژ از دیگر ارکان یک ماساژ جنسی خوب و لذتبخش می باشد.

اقداماتی مانند تاریک نمودن اتاق و روشن کردن چراغ خواب رنگی- گذاشتن یک موسیقی ملایم- استفاده از تخت یا تشک مناسب و استفاده از روغن ماساژ می تواند به انجام بهتر ماساژ کمک کند.

 

فرد ماساژ گیرنده به روی شکم می خوابد و فرد ماساژ دهنده دستهای خود را آغشته به روغن ماساژ نموده و به آرامی عضلات پشت گردن را در دوطرف ماساژ داده و به تدریج در کنار ستون فقرات تا شیار بین باسن ماساژ را ادامه می دهد.

 

در قسمت بالای پشت ماساژ را به سمت بازوها ادامه داده و عضلات بازو و ساعد دستها را نیز به آرامی ماساژ می دهد. در قسمت پایین پشت ماساژ تا عضلات جلوی قفسه سینه ادامه می یابد و به پهلوها نیز امتداد می یابد.

سپس قسمت پشت و داخل رانها به آرامی ماساژ داده شده و پس از عبور از زانو پشت ساق پا و اطراف قوزک نیز ماساژ داده می شود. کف پا و انگشتان پا نیز یکی از قسمتهای مهم می باشد.

 

ماساژ جنسی,آموزش ماساژ جنسی,نحوه ماساژ جنسی بدن زن

 

پس از ماساژ تمام قسمتهای پشت و پا ها ماساژ ناحیه باسن به آرامی انجام می شود و اطراف مقعد و ناحیه تناسلی نیز ماساژ داده می شود. سپس فرد برگشته به پشت می خوابد و از گردن تا جلوی قفسه سینه و سپس شکم و پهلوها ماساژ داده می شود. بعد از آن ناحیه سینه ها و اطراف سینه ها ماساژ داده شده و در آخر ناحیه اطراف آلت تناسلی ماساژ داده می شود. در ماساژ سینه ها از فشار دادن نوک سینه ها اجتناب شود.

برخی افراد در هنگام ماساژ پشت به آرامی روی باسن شریک جنسی نشسته و عمل ماساژ را انجام می دهند که تاثیر بسیار خوبی دارد. بویژه زمانی که فرد ماساژ دهنده در هنگام ماساژ به آرامی با شکم خود  باسن و سطح پشت فرد ماساژ گیرنده را مالش می دهد و همچنین با استفاده از آلت تناسلی خود میان پا ها و سطح خارجی آلت تناسلی خانم را نوازش می کند. به این نوع ماساژ جنسی در اصطلاح ماساژ سه دستی می گویند. ( استفاده از آلت تناسلی به عنوان دست سوم)

 

یکی از نکاتی که در هنگام ماساژ باید به آن توجه نمود اینکه بوسیدن قسمتهای مختلف بدن شریک جنسی و بیان الفاظ عاشقانه لذت ماساژ را چندین برابر می نماید. ماساژ نواحی اطراف ناحیه تناسلی و همچنین خود ناحیه تناسلی بعنوان آخرین مراحل ماساژ انجام گیرد و عجله ای برای ماساژ و مالش این نواحی وجود نداشته باشد.

برخی از آقایان در پایان ماساژ – داخل واژن یا مجرای تناسلی خانم را نیز ماساژ می دهند که لازم است به چند نکته توجه نمود.

اول رعایت بهداشت فردی است. ناخنها باید کوتاه باشد و دستها با آب و صابون شسته شده باشد. حتی المقدور از دستکش لاتکس استفاده شود و به جای روغن ماساژ از ژل مخصوص استفاده شود. ( ژل لوبریکانت که در داروخانه ها در معرض فروش قرار می گیرد) فقط یک انگشت و به آرامی وارد مدخل واژن گردد.

از فشار بیش از حد خودداری گردد و حرکت انگشت به آرامی و در سطح شکمی مجرا انجام گردد. رعایت نکات ذکر شده در مواقعی که قصد مالش ناحیه مقعد و داخل آن نیز صورت می گیرد باید رعایت شود.

 

در صورتیکه روغن ماساژ فراهم نباشد می توان از روغن زیتون استفاده نمود. البته روغن های مخصوص ماساژ ارجحیت دارد.لازم است مجددا تاکید گردد که ماساژ خوب ماساژی است که در فضا و شرایط مناسب و با حفظ طمانینه و آرامش انجام گیرد و دو طرف با حوصله به انجام آن بپردازند تا نهایت لذت را از انجام آن و رابطه جنسی بعد از آن ببرند.

یک ماساژ خوب تاثیر بسیار زیادی در به ارگاسم ( اوج لذت جنسی) رسیدن یک خانم دارد. رعایت سه اصل بیان شده می تواند در به ارگاسم رسیدن خانمها نقش بسیاری ایفا کند و میزان ارگاسم را تا ۹۰ درصد افزایش دهد.

سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین) - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_25760.html

پیش نوازشی مرحله ای است که قبل از انجام عمل دخول صورت می گیرد تا دو طرف رابطه آمادگی لازم را برای یک رابطه خوب و کامل پیدا کنند. بوسه دادن و بوسیدن بدن یکی از ...

همسرداری و ازدواج - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_10.html

آشنایی با قسمت های لذت بخش بدن زن و مرد در روابط جنسی ... آموزش و راهنمایی همسر حین رابطه جنسی (ویژه افراد متاهلین) ... سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین).

فواید شگفت انگیز بادام برای پوست - بروزترین ها

http://berooztarinha.com/سلامت/پوست-و-مو/فواید-شگفت-انگیز-بادام-برای-پوست.html

بدین منظور می‌توانید صورتتان را بطور منظم با روغن بادام ماساژ دهید. ... سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین) · همه چیز در مورد موبر ها · کارت پستال جدید کریسمس  ...

زن من میشی؟ + نتیجه اخلاقی - بروزترین ها

http://berooztarinha.com/سرگرمی/طنز-و-خنده/زن-من-میشی؟-نتیجه-اخلاقی.html

نتیجه اخلاقی : هیچ وقت ایده هاتون رو به یک زن نگید ... و قصد جسارت به زنان نبود ... سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین) · همه چیز در مورد موبر ها · کارت پستال ...

بالاترین میل جنسی در زنان در چه سنی می باشد؟ - رزپاتوق

http://www.rozpatogh.ir/بالاترین-میل-جنسی-در-زنان-در-چه-سنی-می-ب/

رابطه جنسی در زنان و مردان در یه رده سنی خاصی کاهش می یابد و بالطبع در زمانی خاصی نیز افزایش پیدا می کند در ... <b> سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین)</b ...

راه حل ساده برای اینکه بفهمیم ما نابارور هستیم - رزپاتوق

http://www.rozpatogh.ir/راه-حل-ساده-برای-اینکه-بفهمیم-ما-نابارو/

شاید نزدیک‌ترین تخصص برای نازایی، تخصص زنان باشد، ولی این به تنهایی کافی نیست. ... <b> سری جدید ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین)</b سری جدید ماساژ ...

ماساژ جنسی بدن زن چه تاثیری بر رابطه جنسی دارد؟ - آکا - کاندوم،پرده ...

http://aroosi.akairan.com/marriage/zanashooi/201361314320.html

در اینجا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را بطور ساده مرور میکنیم: ۱-ماساژ پشت بدن: برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن .... آموزش ماساژ جنسی (ویژه متاهلین) ...

روابط زناشویی,پرده بکارت,دستگاه تناسلی زنان,آمیزش,انواع کاندوم ...

http://www.jazzaab.ir/news_cats_38.html

پرده بکارت,آمیزش,روابط زناشویی,پرده بکارت,دستگاه تناسلی زنان,انواع کاندوم, زایمان طبیعی,بارداری علایم بارداری ... (ویژه متاهلین) راهنمایی همسر حین رابطه جنسی.

عشق، ازدواج و مسائل جنسی - ناز وب

http://www.nazweb.ir/news_cats_18.html

مسائل جنسی،روابط زناشویی،رابطه جنسی،دختر،مرد،پسر،زن،رابطه زناشویی،لمس،واژن، خود ارضایی،ناتوانی جنسی،انزال زود ... چرا بدن در برابر لاغری مقاومت میکند!؟ جنجال جدیدترین ... مراحل هیجانات جنسی خانم ها ویژه متاهلین ... تاثیر اختلاف سن همسران در روابط زناشویی چقدر است .... سری جدید عکس های عاشقانه با متن های زیبای فارسی (20 ).

زنان از نوازش کدام قسمت از بدن خود لذت میبرند

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1023-1392-06-23-10-04-07

14 سپتامبر 2013 ... 11 قسمت محرک از بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود( ویژه زوجین) ... به علت عدم آگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنیای جنسی زنان با تصور ... و سپس از کليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده کنيد. .... بخش آموزشی ویژه متاهلین .... پاسخ به سوالات شرعی در زمینه مسائل جنسی و زناشویی - سری هفتم ...

۲۰ راه تحریک کنندهء جنسی زنان به همراه لیست تحریک - تیپ تاپ

http://tiptap.ir/6040/۲۰-راه-تحریک-کنندهء-جنسی-زنان-به-همراه-ل.html

24 ژانويه 2014 ... ۰ تحریک کننده جنسی زنان : این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و ... دستورالعملهایی برای آغاز رابطهء جنسی-ویژهء متاهلین ... شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس ... ۱۴- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. .... مدل های جدید بوت زنانه و دخترانه + سری اول۲۰۱۴.

تغذیه سالم - اس ام اس پلیز

http://www.smsplz.com/?cat=27016

بهترین رژیم آن است که مواد موردنیاز بدن به‌طور طبیعی به بدن برسد و وقتی این تامین نیاز شکل ... با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، باید به آمادگی مغز فرزندان خود .... دختر جوان - بازدید : 9,798; اصول اساسی ماساژ جنسی بدن زن (ویژه متاهلین) - بازدید : 9,662 ... سری ۶۶ تصاویر متحرک عاشقانه – اسفند ماه ۹۲ – سری ۲۵

چگونگی اصول ماساژ عاشقانه توسط زن و شوهر + تصاویر

http://zoomhere.mihanblog.com/post/1396

میشه گفت که ماساژ بدن و مخصوصا ماساژ جنسی یکی از هنر های مدرن زن و شوهر های امروزیه که که ... آموزش کامل چگونگی انجام ماساژ جنسی ویژه ی متاهلین همراه با عکس.

خواسته های جنسی زنان چیست ؟ ( ویژه متاهلین ) | پورتال جامع محبوب ترين

http://www.mahboobtarin.ir/what-women-want-sx/

21 ا کتبر 2014 ... ازاله موهای زائد, بوسه عاشقانه, تحریک همسر, خواسته های جنسی زنان, رابطه جنسی, ... مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه جدید کره ایی ... ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس ... ۷ – مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. ... عکس های افراد مشهور در فیس بوک سری ششم ...

آموزش مسائل جنسی و روابط زناشوئی

http://3xology.blogsky.com/

آموزش ماساژ بدن و سایر اندام ها - Body Massage (ویژه زوجین) · روشهایی برای .... الگوی جنسی جدید ویژه آقایان ... بررسی رفتارهای فیتیش در دو جنس مرد و زن ( ویژه متاهلین) ..... سری سوم از پرسش و پاسخ احکام شرعی در زمینه مسائل جنسی و روابط زناشوئی.

ماساژ سکسی زن - مدل مانتو 2014

http://nasim-fun.rozblog.com/tag/ماساژ سکسی زن

26 سپتامبر 2014 ... مدل مانتو ومدل لباس مجلسی,ماساژ سکسی زن,مدل مانتو و لباس مجلسی زنانه جدید. ... آموزش کامل ماساژ جنسی ویژه متاهلین + تصویری ...