رازهایی که مردان می خواهند همسران شان بدانند - تصویر 1

روانشناسان در مطالعه نقش های هر جنس، به نکات و نتایجی رسیده اند ورازهای آقایان را مشخص کرده اند. رازهایی که آنها دوست دارند خانم ها در مورد آنها اطلاع داشته باشند.

1 - آقایان با اعمالشان می گویند "دوستت دارم"

بعضی آقایان ترجیح می دهند نه با حرف بلکه با عمل نشان دهند که دوستتان دارند. آنها با تعمیرات وسایل در خانه، تمیز کردن حیاط یا حتی بیرون گذاشتن سطل آشغال یا هر کاری که خانه را برایتان تبدیل به جای بهتری کند، می گویند "دوستت دارم".

2 - فعالیت های مشترک، پیوندهای محکمتری را رقم می زنند

آقایان با انجام کارهای مشترک با طرف مقابلشان و نه فقط با در میان گذاشتن افکار یا احساساتشان، روابط خود را محکم تر می کنند. برای بسیاری از آقایان ورزش باعث می شود که با طرف خود صمیمی تر شوند.

3 - آقایان تعهد را جدی می گیرند

آقایان به ترسیدن از تعهد مشهور هستند. ولی شواهد نشان می دهد که آنها تعهد را جدی می گیرند. آنها زمان طولانی تری متعهد می مانند زیرا می خواهند مطمئن شوند که تا ابد روی عرشه کشتی زندگی مشترک می مانند. در یک تحقیق در مورد آقایانی که در حال حاضر متأهل هستند، ۹۰ درصد آنها اعلام کردند که اگر به گذشته برمی گشتند با همین فرد ازدواج می کردند.

4 - او واقعاً گوش می دهد

شما وقتی به حرف های کسی گوش می دهید شاید لابلای حرف های او "بله"، "درسته" و از این حرف ها بگویید. بدین ترتیب نشان می دهید که به حرف های او گوش می کنید. ولی بعضی ها اینطور نیستند. چون مردی هیچ حرفی نمی زند دلیل نمی شود که اصلاً به شما گوش نمی کند. او ترجیح می دهد در سکوت به شما گوش کند و در مورد حرف هایتان فکر کند.

5 - آقایان به زمان مخصوص به خودشان نیاز دارند

با آنکه فعالیت های مشترک از اهمیت بالایی برخوردارند، ولی آقایان به زمانی مختص خودشان نیاز دارند. موضوع مورد علاقه آنها هرچه باشد، از گلف گرفته تا باغبانی، بدنسازی و غیره، باید آنها را تشویق کنید که سرگرمی هایشان را دنبال کنند و شما هم زمانی را برای خودتان داشته باشید. وقتی هر دو طرف زمانی را فقط به خودشان اختصاص دهند، چیزهای بیشتری برای همدیگر خواهند داشت.

6 - آقایان از پدرانشان یاد می گیرند

اگر می خواهید بدانید مرد مورد نظرتان در رابطه اش چطور عمل خواهد کرد، باید پدرش را بشناسید. اینکه آنها با هم چه رفتاری دارند و رفتار پدر طرفتان با همسرش چطور است، به شما نکاتی در مورد رفتار همسر آینده تان با شما یاد خواهد داد.

7 - آقایان زودتر از خانم ها بی خیال می شوند

خانم ها مدت زمان طولانی تری نسبت به آقایان تجربیات بد و منفی خود را به یاد خواهند داشت و استرس، اضطراب و غم را زود فراموش نمی کنند. در مقابل، آقایان کمتر روی رویدادهای ناخوشایند می مانند و سعی می کنند زود آنها را فراموش کنند. بنابراین وقتی شما سعی می کنید در مورد بحث دیشب سر حرف را باز کنید، همسرتان آن را کاملاً فراموش کرده است.

8 - آنها به سپاسگزاری پاسخ می دهند

نشان دادن مراتب سپاسگزاری از او در نحوه برخورد و رفتار او تأثیر بسیار بزرگی می گذارد. مطالعات نشان داده اند که پدران وقتی همسرانشان از کمک آنها سپاسگزاری می کنند، بیشتر به آنها کمک می کنند.

9 - آقایان ایما و اشاره و کنایه های شما را درک نمی کنند

آقایان ممکن است سیگنال هایی مانند لحن حرف زدن یا ایما و اشاره های شما را متوجه نشوند. به خصوص اینکه آنها از روی چهره شما نمی توانند غمگین بودنتان را تشخیص دهند. اگر می خواهید پیام خود را به او برسانید، باید مستقیماً در مورد پیامی که می خواهید بدهید، حرف بزنید.

10 - آقایان همیشه آمادگی رابطه جنسی را ندارند

بر خلاف تصور خانم ها، آقایان همیشه حوصله رابطه جنسی را ندارند. آنها اغلب تحت فشار استرس کار، خانواده و پرداخت قبض ها هستند. استرس تمایل فرد به رابطه جنسی را از بین می برد. اگر همسرتان حاضر به رابطه جنسی نیست، دلیلش این نیست که دیگر شما را دوست ندارد، او فقط خسته است و روز سختی را پشت سر گذاشته است.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع : زندگی ایده آل

۱۷ راز مردان که زنان باید بدانند - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/secret-17-men-that-women-should-know.html

اگر می خواهید بدانید که چگونه با شما رفتار خواهد کرد، ببینید پدرش چه رفتاری با مادرش دارد. ... همچنین ممکن است دیرتر ناراحتی زنان را که در چهره شان نمایان است یا پیام های .... رازهایی که دوست ندارند خانم ها آن ها را بدانند · این اسکناس را حتــما ببینید.

رازهایی که آقایان دوست دارند خانم ها در مورد آنها بدانند - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/tafahom/like3-women-secrets.html

اگر می خواهید بدانید مرد موردنظرتان در رابطه اش چطور عمل خواهد کرد، باید پدرش را ... مطالعات نشان داده اند که پدران وقتی همسرانشان از کمک آنها سپاسگزاری می کنند، ...

رازهـایی در مورد مــردان کـه بهـتر است خــانم هـا بــداننـد ...

http://forum.moshaver.co/f24/رازهـایی-در-مورد-مــردان-کـه-بهـتر-است-خــانم-هـا-بــداننـد-53/

تحقیقات نشان می دهد که احساسات برا ی مردان طاقت فرسا هستند . آنها مایلند بر اساس ... اگر او به جزئیات پرآب و تاب بیشتری نیاز داشته باشد از شما خواهد پرسید . .... در عین حال، مردها از زنان ناتوان و وابسته هم خوش شان نمی آید. آنها دوست ...

دانلود : رازهایی درباره زنان

http://shr.umsha.ac.ir/uploads/razhayi-dabare-zanan.pdf

ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪﻧﺪ . ﻛﺘﺎﺑﻲ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﻣﺮد زﻧﺪﮔﻲ ﺷﺎن. ﻫﺪﻳﻪ دﻫﻨﺪ ﺗﺎ آﻧﻬﺎ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ را درﺑﺎره ي زن ﻫﺎ ﺑﻴﺎﻣ. ﻮزﻧﺪ . ﺑﻪ ﻣﺮد زﻧﺪﮔﻲ ﺗﺎن ﺑﮕﻮﻳﻴﺪ ... واﻗﻊ ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺮاﺟﻌﺎن ﻣﻦ از ﻣﻦ ﻣﻲ ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﭼﻨﻴﻦ ﻛﺘﺎﺑﻲ را ﺑﻨﻮﻳﺴﻢ . از ﺳﺎل. 1990. « ﻛﻪ. رازﻫﺎﻳﻲ در ﺑﺎره ي ﻣﺮدان. » را ﻧﻮﺷﺘﻪ ام، ﻣﺮدم ..... ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﺮدﻫﺎ ﻻزم اﺳﺖ. درﺑﺎره زﻧﻬﺎ

رازهایی که مردان در مورد زنان باید بدانند!! - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/201978.php

1 جولای 2013 ... لحظاتی که مرد ، دستهای زنی را در دست می‌گیرد و او را لمس می‌کند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق می‌ورزد. ... به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان می‌خواهند. .... شام مشترک مدال آوران المپیک در کنار همسرانشان + عکس ...

هجده راز که زنان باید درباره ی مردان بدانند - پرشین وی

http://www.persianv.com/zanan/203670.php

5 سپتامبر 2012 ... ممکن است خیلی طول بکشد که متعهد شوند زیرا می خواهند مطمئن شوند که آماده ... مردان با گوش فرا دادن و تماشای رفتارهای پدرشان در مورد رابطه شان یاد می ...

رازهایی درباره ی زنان - فروشگاه کتاب ایرانیان

http://naz.ir/index.php?route=product/product&product_id=90

رازهایی درباره ی مردان ,مردان,زنان,آنچه مردان باید درباره ی زنان بدانند,روابط زناشویی,زن, مرد,آنچه زنان می ... فصل اول:آنچه که خانم ها می خواهند همسران شان درباره ی آنان بدانند.

رازهایی از مردان که زنان باید بدانند! - فرانشر

http://www.faranashr.com/news/11727.aspx

1 مه 2014 ... پس این شما و این بعضی چیزهایی که می خواستید در مورد مردان بدانید اما روی آن را ... دهنده زیر سوال رفتن اقتدار است، نصیحت کردن همسرانشان خواهد بود.

میگنا - رازهایی که هر زنی باید بداند!

http://www.migna.ir/vdcfexdy.w6djjagiiw.html

18 سپتامبر 2012 ... راز سوم این است که زنان باید بدانند مردان ذاتا دوست دارند رهبر ومدیر خانواده ... ۴) راز چهارم: بیشتر مردان از صمیم قلب می‌خواهند زندگی موفق و پرباری داشته باشند ... مردان دوست دارند همسرانشان را خوشحال کنند، دوست دارند اعضای خانواده را ...

15- دختري هستم كه ماه ديگر به خانه بخت مي روم. مي خواهم هميشه ... - پرسمان

http://www.porseman.org/q/vservice.aspx?logo=images/right.jpg&id=110272

در واقع مى توان گفت مرد و زن اگر از نظر شرايط اعتقادى و اقتصادى نزديك به هم باشند و ... كافى داشته باشند و آن را رعايت نمايند، خداوند علاقه و محبت و الفت را بين اين دو همسر قرار خواهد داد. .... 6- رازهايي درباره زنان كه هر مردي بايد آن را بداند: دكتر باربارادي آنجلس، ترجمه هادي ابراهيمي. ... 9- كلبه عشق: آنچه عروس و داماد بايد بدانند، مهدي دانشمند.

کلبه عشق

http://sar110.blogfa.com/

رازهایی که کمتر زنی د‌ر مورد‌ همسرش می‌د‌اند‌ ... مرد‌ها د‌وست د‌ارند‌ با عمل‌شان این حس را نشان د‌هند‌ و وقتی عشق‌شان را می‌خواهند‌ ابراز کنند‌، از شما برای انجام کار‌هایشان همکاری می‌طلبند‌ .... زنان با كساني كه در مقابل شان هرگز كوتاه نمي آيند ازدواج نمي كنند. ... شگفت انگیز است که اغلب زنان فراموش می کـنـنـد بـه کارهایی که در آنها تبحر دا

رازهایی برای لذت مضاعف / رابطه جنسی، یک سلاح چند منظوره « مهرخانه ...

http://panjere.mehrkhane.com/blog/1392/172/

26 آگوست 2013 ... البته این حرف به این معنی نیست که زنان رابطه‌ جنسی را دوست ندارند ویا مردان اهل ... و زنی که محبت بیشتری دریافت کند‌، می تواند در رابطه جنسی بهتر عمل کند . ... به یکدیگر و گرم‌تر شدن زندگی‌شان می‌شود به شرطی که بدانند چگونه عمل کنند. ... رابطه جنسی داشته باشید، بدانید که او نیز ابراز محبت را فراموش خواهد کرد.

مقالات | دانلود آهنگ جدید | فیلم و سریال | بازی و نرم افزار - دوستی ها

http://www.doostiha.ir/category/news/magaleh

گاهی انتخاب لپ تاپ مناسب سخت می شود، البته به ویژه زمانی که یک خانم باشید، خانم ها مایلند که لپ تاپشان ... های مخصوص خانمها بسیار مد شده، چه دختران دانش آموزی که میخواهند اولین لپتاپ خود را بخرند، یا دختران شاغلی که .... خصوصیاتی که مردان دوست دارند همسرانشان بدانند… ... رازهایی که مردان مایلند خانم ها از آنها اطلاع داشته باشند…

... فقط غیرممکن غیرممکن است... - زندگی سبز

http://faridqasemi7.blogfa.com/cat-2.aspx

آنچه زنان دوست دارند مردها بدانند: هر گاه به ما ... رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند. ..... 2- برای اینکه بفهمیم چه می خواهد از بازی (کلمه و حدس )استفاده کنیم.

ای کاش مرد زندگیم این رازها را می دانست - خبرآنلاین

http://khabaronline.ir/detail/338544/weblog/moazzen

16 فوریه 2014 ... این رازها را می نویسم تامردانی که وفادارند و تعهد دارند و بهانه جو نیستند و می خواهند زندگیشان را درست کنند و نگه دارند؛بدانند چه کنند. ... زمانی که پای عواطف به میان می‌آید خیلی از زنان هنوز شیوه مردان سنتی را ترجیح می‌دهند، بخصوص در ...

آنچه باید دختران بدانند!

http://www.matini2.blogfa.com/

تصور کنید که مردها اهل سیاره مریخ و زنان اهل ونوس هستند. .... شما متعلق نيستند و دردانه هاي عزيز كرده ی پدر و مادر خود هستند كه مي خواهند هميشه كنار ... و رازهایی درباره مردان.