شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

نوزادان حقوق بگیر

خانواده نخستین کانون رشد و آرامش بشری است که مراقبت از آن مسئولیتی سنگین به شمار آمده و موجب نجات از رنج و عذاب دنیوی و آخروی خواهد گردید. قرآن و روایات برای خانواده اهمیت ویژه ای قائل شده و احکام و آداب فراوانی برای رشد و بالندگی آن مقرر کردهاند که افزون بر رعایت آنها برای رفاه و آسایش و رشد و تعالی خانواده، باید از خدای سبحان نیز نجات و آسایش خانواده را خواست.

بایدهای زنانه شاید های مردانه

زن بودن و مرد بودن با خود باید و نباید هایی به همراه دارد برای یک زندگی عاشقانه باید آنها را رعایت کرد.

خسارات ناشی از برهم زدن نامزدیپس گرفتن هدایای نامزدی (1)

از بین رفتن هدایا در صورت فوت نامزدپس گرفتن هدایای نامزدی (2)

مهریه را كی داده كی گرفته؟مبانی حقوقی مهریه (1)

آنچه عندالمطالبه استمبانی حقوقی مهریه (2)

عندالاستطاعه بودن مهریه مبانی حقوقی مهریه (3)

وقتی به داماد دستبند می زنندمبانی حقوقی مهریه (4)

حق حضانت برای مادر

حق طلاق

مردان و زنان ، بهره ای یکسانقرآن و استقلال اقتصادى زن

یك مقایسه :قرآن كریم سیزده قرن قبل از اروپا به زن استقلال اقتصادى داد، با این تفاوت: اولا انگیزه‏اى كه سبب شد اسلام به زن استقلال اقتصادى بدهد جز جنبه‏هاى انسانى و عدالت دوستى و الهى اسلام نبوده.در آنجا مطالبى از قبیل مطامع كارخانه‏داران انگلستان وجود نداشت كه به خاطر پر كردن شكم خود این قانون را بگذارند، بعد با بوق و كرنا دنیا را پر كردند كه ما حق زن را به رسمیت‏شناختیم و حقوق زن و مرد را مساوى دانستیم. ثانیا اسلام به زن استقلال اقتصادى داد، اما به قول ویل دورانت‏خانه براندازى نكرد، اساس خا ...

بلوغ ، ملاک سن ازدواجسن ازدواج دختران( 2)

مهریه های باور نکردنی!

در آیه (4) سوره نسا‌ آمده است مهر زنان را صداق دهید. اما چرا خداوند در این آیه از صیغه امر استفاده كرده و امر به پرداخت مهریه زن كرده است؟ صداق از ریشه صدق گرفته شده و به معنی صداقت است و نكته جالب و لطیف این است كه دادن مهریه از طرف مرد نشانه صداقت، راستگویی علاقه و محبت وی به زن و تشكیل خانواده است.

اینکه می گن سن ازدواج، یعنی چه؟سن ازدواج برای دختران (3)

بنابراین در مورد ازدواج که امری مهم و تاثیر گذار بر جامعه و سلامت روانی فرد و همچنین اعضای خانواده است توجه به این نکته ضروری است که  سن ازدواج برای هر فرد در هر جامعه و حتی محیطی که زندگی می کند می تواند متفاوت باشد ،وضعیت آب و هوا و اقلیمی محیط ،تربیت و فرهنگ اخلاق، آداب اجتماعی و تغذیه در رشد جسمانی و روحی یک فرد موثر بوده و به طور محسوس ویا حتی نامحسوس تاثیراتی را بر این موضوع خواهد گذاشت .

سن ازدواج و پیگرد قانونیسن ازدواج برای دختران(4)

اجرای صحیح تمامی موارد ذکر شده توسط قانون مستلزم ثبت نکاح می باشد والا انعقاد نکاح صوری تخلفات سن ازدواج را از دید قانون مخفی می سازد واضح است این موضوع دیگر از عهده قانونگذار خارج بوده ونیاز به فرهنگ سازی و آموزش همگانی و یکدست در جامعه است که این آگاهی عمومی به تسریع امر قانون در جامعه کمک شایانی  خواهد کرد .

خانواده و  مشکلات قضاييطرح دعاوي خانوادگي(1)

آموزش اصول و قواعد خانواده و توجه به تربيت صحيح و کامل در بنيان خانواده براي تک تک اعضاي آن خود عاملي براي تکامل انساني به شمار مي آيد .

قانون در خانوادهدعاوي خانوادگي(2)

هر فعل يا ترک فعلي که در قانون براي آن مجازات تعيين شده باشد ، جرم محسوب مي شود .

قبل از تعيين مهريه بخوانيد!مهريه‌،كمربند ‌ايمني‌ ‌زندگي نيست‌

مهريه بر خلاف تصور بسياري از زوج‌هاي جوان تضمين زندگي مشترك نيست بلكه به لحاظ ديني و مذهبي، هديه‌اي است كه در زمان عقد داماد به عروس مي‌دهد.

مشکلات قضایی در خانواده

ازدواج قبل از بلوغ!

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه