شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

اثر جالب لباس پوشیدن بر روی اعتماد به نفس

درست یا بد لباس پوشیدن، می تواند روی روحیه و اعتماد به نفس شما اثر بگذارد.

چگونه برای همسرمان جذاب باشیم

بین «زیبایی» و «جذابیت» تفاوتی محسوس وجود دارد. آنچه یک زن یا مرد را در چشم همسرش زیبا و دوست داشتنی جلوه می دهد جذابیت است که ما از آن به «زیبایی باطنی» یاد می کنیم و آنچه در صورت و قیافه فرد هویدا می شود «زیبایی ظاهری» نام دارد.

صحبت کردن با همسر به شیوه‌ای جدید

با این نحوه گفتگو، نه تنها تغییری در طرف مقابل ایجاد نمی‌شود، بلکه گاهی اوقات اوضاع حتّی بدتر از این شده، زوجین از یکدیگر دورتر و دورتر می شوند.

طلاق، آسیب خانواده های تک فرزندی

اگرچه فراهم آوردن امکانات کامل رفاهی امتیازی مثبت محسوب می‌شود و می‌تواند کمکی در تربیت بهتر فرزند باشد اما ...

مهارت نگاه کردن به همسرتان!

با تمرين سعي كنيد زمان بيشتري را صرف نگاه كردن كنيد تا نگاهتان عميق‌تر و طبيعي‌‌‌تر به نظر برسد. وقتي همسرتان با شما صحبت مي‌كند به او نگاه كنيد.

بازی های رایانه ای و باربی چادری

جریان منتقد و ضد غرب ما در بهترین حالت فصل نامه "کتاب نقد" است. کتاب نقد، نام فصل نامه ای است که در دوران اصلاحات منتشر می شد و بسیار هم برای جریان منتقد قدرت مفید و موثر بود. "کتاب نقد" موضوع محور، منتشر می شد.

حضرت علی علیه السلام این گونه وضو می گرفتند

امام علی علیه السلام جزء کسانی است که رسول خدا قبل از مرگ در خصوص رعایت حق ایشان به مردم سفارش کرده‌اند و می‌دانیم که ایشان لحظه‌ای از آن جدایی نداشته‌اند.

انواع خواب را بشناسید!

ما اهل بیت هنگام خوابیدن ده چیز را مراعات می کنیم ...

این دختران مجرد می مانند!!

اگر نمی خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید. هیچ کس دوست ندارد با چنین آدم هایی ازدواج کند.

ترفند های کاهش استرس در حین سخنرانی

چندین سال پیش من به یک سخنرانی عمومی دعوت شدم و متاسفانه در یک اقدام اشتباه این دعوت را پذیرفتم. به عنوان یک دانش آموز به شدت در مورد این اتفاق وحشت زده بودم و تقریباً هر شب کابوس این را می دیدم که صحبت هایم را در حین مراسم فراموش کرده ام.

صله رحم پیامکی

یکی از عواملی که موجب کاهش ارتباطات خانوادگی شده است، جایگزینی روابط دوستی با آن است.

دلیل خواب آلوده بودن در محل کار

افراد بسیاری هستند که از خستگی صبحگاهی رنج می‌برند و این در حالی است که علت آن را نمی‌دانند و در نتیجه نمی‌توانند از آن جلوگیری کنند.

عطسه و شخصیت شناسی

یک الگوی ذاتی برای روش عطسه کردن انسان‌ها وجود دارد که به احتمال زیاد ژنتیک و موروثی است، بنابراین خیلی هم بعید نیست که عطسه کردن وابسته به شخصیت فرد باشد.

با هوای سرد لاغر شوید!!!

کار‌شناسان تغییرات آب و هوا را در افزایش و یا کاهش وزن افراد بسیار موثر می‌دانند.

آداب عید بزرگ مسلمین،عید غدیر

در تاریخ اسلام دو حادثه بسیار مهمّ و بزرگ اتفاق افتاده است که از یکی رسالت و از دیگری امامت به وجود آمده است.

عید غدیر و 4 عمل سفارش شده

به اعتقاد شیعیان بر طبق خطبه محمد در غدیر خم علی را بعد از خود با حدیث { مَن کُنتُ مولاه فَهذا علیّ مولاه أللهم والِ من والاه و عادِ من عاداه } جانشینش برای تمامی مسلمانان اعلام کرد.

چرا دختران میخواهند زیباتر باشند

اگر می خواهید دخترتان به جای استفاده از لوازم آرایش به دنبال زیبایی های دیگر باشد ،باید کمی در نحوه ی تربیتی تان تجدید نظر کنید.

تجربه‌های زندگی مشترک

خطر سردی و جدایی هر زندگی مشترکی را تهدید می‌کند. اگر به دنبال تضمینی برای ازدواج موفق هستید، این 5 شرط را به خاطر بسپارید.

درمان بدبینی همسر

درمانگری توسط روان‌شناس انجام و افکار همسرتان اصلاح می‌شود ولی شما هم باید تغییراتی در رفتار خود ایجاد کنید تا شک و بدبینی همسرتان کمتر شود.

مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق‌تر، اساسی‌تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن‌ها تصمیم می‌گیرند در خود نشان ندهند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه