سرد کننده احساسی مردان

چرا باید سر كنندهای جنسی مردان را بدانیم :

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو كرد، وقتی كه مردان از قدیم الایام ( نه حالا در عصر فمنیسم ! ) وظیفه داشتند تا كارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یكسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شكار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد ! لذا میبینیم كه این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تكامل بشریت باید در كنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.

فمنیست ها و زن سالارها : « به این خروس نگاه کنید، آیا بدون آن تاج و دمش خروس می شود؟ پس چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مرداتان مرد باقی مانده است و زندگی تان در امنیت تمام گرم گرم شده است ؟ »

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی كه به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نكنید كه قدرت به معنای دیكتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست ! بلكه قدرت به این معنا است كه مرد باید در روباطش با جنس مخالف احساس كرامت و موثر بودن بكند، برای حضم این جملات باید به این مثل از یك استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره كنم كه میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینكه با وجود اینكه مرد باید فقط یك مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل كار در دست دیگری باشد اما باید كرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یكی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود. ( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید ! )

همان طور كه زنان برای شكوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شكوفایی مطلوبی كه میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میكنیم كه همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) استفاده كنید، سرد كنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود كه مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میكند، یا كار را برای همیشه تمام كند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینكه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میكند و شما را از آنچه كه در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.

سر كننده های جنسی مردان :

خانمهای عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد ! ( از ما گفتن )

1- زنهایی كه به گونه ای رفتار میكنند كه گویی از سكس و معاشقه خوششان نمی آید.

2- زنهایی كه هیچ وقت شروع كننده نیستند.

3- زنهایی كه نسبت به بدن مردها شناخت كافی ندارند.

4- زنهایی كه بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میكنند.

5- زنهایی كه در رخت خواب مثل پلیس رفتار میكنند ( آخ دردم گرفت ، آروم باش، لباسم رو این طوری در آر! ، یه ذره بیا این طرف، نه، آهان الان درست شد، تندش كن، حالا یواش بشو، اه تو هیچی نو فهمی همش به فكر خودتی ؟! )

6- زنهایی كه مثل جسد در رختخواب بی حركت و بی عكس العمل میباشند.

7- زن هایی كه در رختخواب زیاد حرف میزنند.

8- زنهایی كه زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند ( موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شكم، پوست های ترك خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها كرم پودر و رژ لب !، ناخن های شكسته و پوسته پوسته شده، لاك ناخن ورق شده و … )

9- زنهایی كه خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میكنند ( مسلم است كه اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینكه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد كه اگر بكنید، خودتان كردید كه لعنت بر خودتان باد ! )

10- زنهایی كه بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

11- زنهایی كه دوست ندارند معاشقه دریافت كنند.

12- زنهایی كه به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون استفاده میكنند.

13- زنهایی كه بیش از حد جدی هستند.

14- زنهایی كه بیش از حد به مردشان وابسته هستند.

15- زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )

16- زنهایی كه فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.

17- زنهایی كه با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.

18- زن هایی كه مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میكنند.

19- زن هایی كه به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.

20- زن هایی كه لباس زیر كهنه زشت میپوشند.


پا نوشت : نوشته فوق، برداشتی آزاد از کتاب رازهایی در باره مردان خانم دکتر باربارا دی انجلیس است که در این وبلاگ نقل شده است و بیشتر در مورد متاهلان موضوعیت دارد تا مجردان، پس لطفا مجردها از جمله خودم جو گیرنشوند و برداشت غلط نکنند و بیشتر به تحلیل بپردازند تا در موقع انتخاب همسر یا از این زنهای سرد کننده چندش آور دوری کنند و یا حتما کتاب خانم دی انجلیس را به عنوان هدیه به عروس خانم بدهند تا گربه را دم حجله کشته باشند !

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۶۲۹۶ بار

سرد کننده احساسی مردان – 2 - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_1400.html

چرا باید سر كنندهای جنسی مردان را بدانیم مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو كرد، وقتی كه مردان از قدیم.

چرا مردان در رابطه جنسی سرد می شوند - مجله پزشکی دکتر سلام

http://www.hidoctor.ir/13672_چرا-مردان-در-رابطه-جنسی-سرد-می-شوند.html/

23 ژانويه 2014 ... گاهی اوقات مردان باعث سردی در یک رابطه می شوند و گاهی نیز زنان نسبت به یک رابطه ... مردانی که بلافاصله پس از اتمام فعالیت زناشویی، به لحاظ احساسی و عاطفی از ... زیاد کننده میل جنسی · ناتوانی جنسی ناشی از چه بیماریهایی است؟

نشانه های عشق شدید مردان به زنان - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/289072/نشانه-های-عشق-شدید-مردان-به-زنان

5 آگوست 2013 ... يك مرد عاشق در چنين شرايطي به جاي اينكه به جان شما غرغر كند و از شما ... اما رسيدن به پاسخ اين سؤال براي خيلي از ما دشوار است چون اخلاقيات آقايان و بروز احساسات دروني‌شان در بيشتر مواقع با خانم‌ها .... بايد سعي كنيد نسبت به او بي‌تفاوت نباشيد يا رفتار سردي با او .... محمدموسوی و غذاهای وسوسه کننده روی میز(عکس).

رازهـایی در مورد مــردان کـه بهـتر است خــانم هـا بــداننـد ...

http://forum.moshaver.co/f24/رازهـایی-در-مورد-مــردان-کـه-بهـتر-است-خــانم-هـا-بــداننـد-53/

تحقیقات نشان می دهد که احساسات برا ی مردان طاقت فرسا هستند . آنها مایلند بر اساس نیمه ... سردکننده شماره ۱: به خودتان اهمیت نمی دهید ▫ زن های هپلی

شناخت تفاوت ویژگی روحیه زن و مرد

http://ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=30:1390-05-15-11-23-14&catid=14:2011-08-02-08-07-40

مطالب ما ، برای رفع این مشکلات است: عوامل تهدید کننده که تردید ایجاد میکند ، عاملی ..... نکند اگر مرد شما ابراز احساسات نمیکند و سرد است و به نظر شما بی عاطفه است ...

تحریک کننده جنسی زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/354-1389-02-26-15-20-33

برای درک درست این جمله، مقاله سرد کننده های جنسی مردان را بخوانید تا خدای ناکرده ... و امنیت میدهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. ).

راه های جذب مردها

http://jazbemard.mihanblog.com/

بعضی مردان رفتاری سطحی و سرد دارند و در نتیجه برای یک زن غیرممکن است که این طرز ... بعضی زنها فکر می کنند که می توانند با ظاهری تحریک کننده و یا صمیمیت های .... اما یک دلیل سوم و بهتر هم برای ساکت بودن مردان برای ابراز احساسات وجود دارد.

مجلات : قلبش را تسخیر کن!توصیه هایی برای خانم هایی که مایلند به ...

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/4892/5147/46943

عشق، واکنشی آموختنی و احساسی فراگرفتنی است. هر آدمی، ... پرس و جو از اوضاع کاری روز و فرصت دادن به مرد، تا حرف هایش را بزند. ... بی اعتنایی و سرد رفتار کردن.

این زنان مردان خود را دل سرد می کنند - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zanashoe/women2-cold-heart.html

دل سردی مردان از زنان شکایت اصلی مرد رواننشاسی زناشویی زن همیشه زیبا و سالم, صمیمی بودن با همسر,کمبود اعتماد به ... سردکننده شماره۳: زیاد به ظاهرتان اهمیت می دهید.

راه حل سرد مزاحي خانمها - ایران سلامت

http://forum.iransalamat.com/مشکلات-میل-جنسی-827/راه-حل-سرد-مزاحي-خانمها-41/

4 آگوست 2004 ... خواستم ايا من مشكل سرد مزاخي دارم و حه بايد بكنم ؟ .... تصاویر تحریک کننده جنسی ممکنه بتونه باعث افزایش فعالیت امواج مغزی زنان بشه ... اما با این تحقیقمون متوجه شدیم که دقیقا همان احساسی که در مردان ایجاد میشه در زنان هم ایجاد میشه ...

روانشناسی رفتار با آقایان - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_19144.html

یکی از سخترین کارها برای یک مرد این هستش که اعتراف کنه که همدردی احساسی ... زن های کنترل کننده مسئله عدم امنیت و اخبار های نا درستی را برای مردان ایجاد می کنند.

زنان - پرشین وی

http://www.persianv.com/zanan/2008_10.php

آرشيو ماهیانه زنان. مرد و زن متولد آبان ماه (طالع‌بيني ازدواج) ... سرد کننده احساسی مردان · راهکارهایی برای ... تعداد زنان متاهل در كشور بيش از مردان متاهل است · 17 فاكتور ...

۱۰فرمان مردانه برای آرام کردن تندخوترین زنان دنیا(خانم ها نخوانند) - آکا ...

http://aroosi.akairan.com/marriage/hamsar/20146223614.html

برای یک زن هیچ چیز دل سرد کننده تر وآزارکننده تر از این نیست که احساس کند.. احساسات و افکارش را با مردی مطرح کرده که عملا به حرف هایش گوش نکند. فرمان اول: علاقه ...

دلایل سرد شدن مردان در رابطه جنسی چیست؟ - راهنمای ازدواج - آکاایران

http://aroosi.akairan.com/marriage/zanashooi/201471204445.html

دلایل سرد شدن مردان در رابطه جنسی چیست؟ ... همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان ... سرد کننده های جنسی مردان :.

ارتباط با مردان - all - صفحه نخست

http://victoriaaaapictures.persianblog.ir/tag/ارتباط_با_مردان

شما دیگران را در احساسات خود شریک میدانید در حالی که افراد این سیاره به سختی کار .... انداز رستوران برای او ناراحت کننده است و در نهایت به نیتجه ی جالبی رسیدیم. .... به زندگی سرد کند با توجه به جدول مذکور می فهمیم که چرا مردان در مقابل تغییرات ...

مرد تنهای شب - روابط زناشویی

http://recluse.blogfa.com/cat-1.aspx

11 جولای 2009 ... 20 سرد کننده احساسی مردان. life. چرا بايد سرد كنندهاي جنسي مردان را بدانيم : مردان موجوداتي هستند ذاتا خشن، دليل اين خشن بودن را ميتوان در تاريخ ...