براساس نتایج مطالعه‌ محققان در آمریکا افرادی که روزانه در ساعات صبح یا به عبارت دقیق‌تر از زمان طلوع آفتاب تا ظهر در معرض نور آفتاب هستند، نسبت به افرادی که در ساعات دیرتر روز یعنی بعدازظهر تا غروب، در معرض آفتاب هستند به میزان قابل ملاحظه ای شاخص توده بدنی یا BMI پایین‌تر و وزن کمتری دارند.

لاغری موضعی,لاغری سریع,درمان چاقی,رفع چاقی شکم و پهلوها,کاهش وزن,کاهش وزن سریع,براساس نتایج مطالعه‌ محققان در آمریکا افرادی که روزانه در ساعات صبح یا به عبارت دقیق‌تر از زمان طلوع آفتاب تا ظهر در معرض نور آفتاب هستند، نسبت به افرادی که در ساعات دیرتر روز یعنی بعدازظهر تا غروب، در معرض آفتاب هستند به میزان قابل ملاحظه ای شاخص توده بدنی یا BMI پایین‌تر و وزن کمتری دارند.

برای انجام این تحقیق 54 نفر با میانگین سنی 30 سال مورد بررسی قرار گرفتند. ساعاتی که در معرض آفتاب بودند، میزان خواب، تغذیه و فعالیت بدنی این گروه ارزیابی شد. نتایج نشان داد استفاده از نور آفتاب در ساعات اولیه روز نقش موثری در کاهش وزن و تناسب اندام دارد. مطابق یافته‌های این پژوهش، ساعاتی که افراد در معرض آفتاب هستند، هرچه به طلوع نزدیک‌تر باشد، تاثیر بیشتری در تناسب وزن آنها خواهد داشت و هرچه از زمان طلوع فاصله بگیرند، این خاصیت نور آفتاب کاهش می یابد.

هرچند هنوز مکانیسم دقیق چگونگی تاثیر نور خورشید بر وزن بدن انسان بدرستی مشخص نشده است، با این حال محققان معتقدند نور آفتاب احتمالا با تاثیری که بر سوخت و ساز بدن و احساس گرسنگی و سیری انسان می‌گذارد، وزن بدن را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. برخی مطالعات نیز نشان می دهند سنتز ویتامین D در اثر تابش خورشید در افزایش سوخت و ساز بدن و رسیدن به وزن مناسب موثر است. متخصصان  به همه توصیه می‌کنند هر روز از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر 15 تا 20 دقیقه را زیر نور مستقیم خورشید باشند.

تهیه و گردآوری : گروه خبری پرداد/ منبع: سیمرغ

با نور خورشید لاغر شوید! - باشگاه خبرنگاران

http://www.yjc.ir/fa/news/4978539/با-نور-خورشید-لاغر-شوید

14 سپتامبر 2014 ... با نور خورشید لاغر شوید! سنتز ویتامین D در اثر ... نتایج نشان داد استفاده از نور آفتاب در ساعات اولیه روز نقش موثری در کاهش وزن و تناسب اندام دارد.

با نور خورشید لاغر شوید! - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/355378/با-نور-خورشید-لاغر-شوید

14 سپتامبر 2014 ... با نور خورشید لاغر شوید! برای انجام این تحقیق ... نتایج نشان داد استفاده از نور آفتاب در ساعات اولیه روز نقش موثری در کاهش وزن و تناسب اندام دارد.

ملت ایران | با نور خورشید لاغر شوید!

http://www.melateiran.com/خبر-اخبار-سلامت/767266-خورشید-شوید-لاغر-آفتاب-معرض/

6 ا کتبر 2014 ... با نور خورشید لاغر شوید! برای انجام این تحقیق ... نتایج نشان داد استفاده از نور آفتاب در ساعات اولیه روز نقش موثری در کاهش وزن و تناسب اندام دارد.

آیا بدون ورزش لاغر می شویم؟ - مجله پزشکی دکتر سلام

http://www.hidoctor.ir/14037_آیا-بدون-ورزش-لاغر-می-شویم؟.html/

27 ژانويه 2014 ... در این بخش به شما یاد میدهیم که چگونه بدون ورزش لاغر شوید. ... بدون فلوراید و با کیفیت بالا بنوشیم, و مطمئن شویم که مراقبت چرخه نور و ... در شب, بجای استفاده از نورهای آبی و سفید از نور شمع و یا نورهای رنگی استفاده بکنید. ... نور خورشید به فوتون منتقل می شود, که در بدن ما بعنوان الکترون شناخته می شود (انرژی).

آیا توتال کور یا تن تاک در لاغری موثر است؟ - مجله پزشکی دکتر سلام

http://www.hidoctor.ir/10054_آیا-توتال-کور-یا-تن-تاک-در-لاغری-موثر-اس.html/

3 دسامبر 2013 ... اما این شعار تبلیغاتی که می توان با انجام چند حرکت دراز و نشست لاغر شوید، دروغ محض است. افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند حتما” باید ...

با طب سوزنی لاغر شوید! - خبرگزاری دانشجو | قطره

http://www.ghatreh.com/news/nn22927119/سوزنی-لاغر-شوید

1 روز پیش ... استفاده از طب سوزنی در افراد واجد شرایط می تواند موجب لاغری موضعی شود. ... با طب سوزنی لاغر شوید! ... خاصیت نور خورشید در پیشگیری از چاقی ...

لاغری سریع با چای سبز - آفتاب

http://www.aftabir.com/articles/view/health_therapy/nutrition_health/c13_1318072008p1.php/لاغری-سریع-با-چای-سبز

8 ا کتبر 2011 ... به این ترتیب توصیه می کنیم، استفاده از این ادویه خوش آب و رنگ و خوشبو را در ... اگر در طول روز و با پیشروی کارهای روزانه دچار ضعف بدنی می شوید و این ضعف ... از آفتاب سوختگی و پوسته پوسته شدن پوست زیر نور خورشید است.

طراحی و برنامه نویسی آژند

http://www.ajand93.com/

تابش مستقیم نور خورشید سایه‌های عمیقی را به دور چشم‌ها و در زیر چانه و بینی ایجاد می‌کند و همچنین پیشانی و گونه‌ها بیش از حد روشن می‌شوند. ... جراحان می‌توانند با استفاده از این ربات و از طریق یک راه میانبر، بیمار را درمان ... با نور خورشید لاغر شوید!

سوخت - کانون فرهنگی آموزش

http://www.kanoon.ir/main/سوخت

آب کرفس در سوخت و ساز نقش دارد، اما به تنهایی لاغر نمی کند. برخی افراد به ... محققان فرانسوی موفق به توسعه روشی شده اند که با استفاده از نور خورشید، سوخت هیدروژنی تولید می شود. تاریخ : يکشنبه 27 .... با نور خورشید لاغر شوید! سنتز ویتامین D ...

لاغری » رژیم غذایی یکا

http://yeka.ir/blog/?tag=لاغری

در این مقاله،‌ هفت راز بزرگ زندگی این افراد رو با شما در میون می گذاریم. ... کاهش وزن ماندگاری داشته باشیم، ترجیح می دهیم که از روشی سریع استفاده کنیم ... مطالعات جدید نشان می دهند که صبح زود از خواب بیدار شدن و در معرض اشعه خورشید ... و خیلی از شما هم فکر می کنید که اگر ورزش های خیلی شدید و طاقت فرسا انجام ندهید، لاغر نمی شوید!

www.5040.ir چای لاغری - چای سبز

http://www.alborzkharid.ir/blog/www-5040-ir-چای-لاغری/

28 آگوست 2014 ... www.5040.ir چای لاغری با کیفیت بسیار بالا و طعمی دل انگیز و ارسال سریع ... رهایی از فشار خون با چای سبز-۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ · چای بنوشید ,لاغر شوید- ... از این چای به عنوان یک نوشیدنی با خواص فراوان استفاده نمود، می توانید حتی آن را بر روی پوست خود گذاشته و این گونه از شدت سوختگی ناشی از نور خورشید بکاهید.

راههای کاهش وزن - لاغری بازو

http://my-golf.blogfa.com/tag/لاغری-بازو

راههای کاهش وزن - لاغری بازو - ... آیا با رژیم سیب و تخم مرغ لاغر می شویم؟ ... سیب در بسیاری از رژیم‌های کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا از سالم‌ترین میوه‌ها ..... تنها ۳۰ دقیقه نور خورشید می تواند زمان کافی به بدنتان بدهد که ویتامین D را ایجاد کند.

دُر نیوز | با پوشیدن این لباس به سرعت لاغر شوید

http://dornews.com/NewsDetails.aspx?News=3882351

5 روز پیش ... باشگاه خبرنگاران: با استفاده از این نور، به راحتی لاغر شوید .... گفتنی است، افراد با پوشیدن این لباس در هر جلسه تمرینی ۲۰ دقیقه‌ای به انجام ورزش می‌پردازند و در حین تمرین ... تاریکی سه روزه زمین به دلیل طوفان های خورشیدی.

خاصیت نور خورشید در پیشگیری از چاقی و دیابت - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/pezeshki/view/221334.php

1 روز پیش ... سلامت ، دیابت ، چاقی ، خورشيد ، بیماری. ... استفاده‌ بهتر از نور خورشيد با كمك نانوذرات · جذب ویتامینD با ... چگونه در یک ماه هشت کیلو لاغر شویم ؟

حقایقی درباره ویتامین D - سیمرغ

http://www.seemorgh.com/health/2093/124869.html

از طرفی ویتامین D توسط نور مستقیم خورشید در پوست ساخته می‌شود. آیا محافظت از پوست در .... با این خوراکی ها سریع‌تر لاغر می شوید · طرفداران کاکائو بخوانند.

کک ومک را با لیمو محو کنید | سلامت باش

http://salamatbash.net/?p=1329

28 جولای 2013 ... گیاهی برای لاغری و خوش‌‌اندامی شما · آشنایی با انواع بیماری های پوستی · 7 عادت بد که قلب تان را نابود می کند! ... با مضرات و خطرات لیمو ترش آشنا شوید! ... این لکه‌ها پراکنده هستند و با قرار گرفتن در معرض نور خورشید ایجاد می‌شوند، ... و مک می‌شود و این دقیقاً همان دلیلی است که همه جا، استفاده از ضد آفتاب تأکید می‌شود.