چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟

چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟

کسب و کار ,پولدار شدن

راه انداختن هر کار تازه ای سرمایه می خواهد اما نه سرمایه میلیاردی، سرمایه اصلی افرادی که این روزها به اسم موفق و سرمایه دار می شناسیمشان هوش، زمان سنجی ، ابتکار و ریسک پذیری شان است. در این گزارش به برخی از این کارها اشاره می کنیم.

وقتی حرف از راه انداختن یک شغل جدید و یک کسب و کار می شود سریع یاد یک مغازه ،دفتر کار شیک، کلی کارمند و برو بیا می افتیم که چندین میلیون سرمایه می خواهد. بعد هم منصرف می شویم و دچار افسردگی می شویم!!


راه انداختن هر کار تازه ای سرمایه می خواهد اما نه سرمایه میلیاردی، سرمایه اصلی افرادی که این روزها به اسم موفق و سرمایه دار می شناسیمشان هوش، زمان سنجی ، ابتکار و ریسک پذیری شان است.


در این گزارش به برخی از این کارها اشاره می کنیم. البته ما به شما ماهیگیری یاد می دهیم فقط ایده می دهیم این شما هستید که باید توانایی هایتان را بسنجید و با این ایده ها کسب خودتان را راه بیندازید.

1 - اینترنت
راه انداختن یک سایت چندان هم پول نمی خواهد حتی سرمایه هنگفتی ام لازم ندارد به شرط اینکه ابتکار داشته باشید و وارد حوزه ای بشوید که تخصصش را دارید و می توانید از آن کسب درآمد کنید.
بعدش هم بازاریابی موثر و فعال می خواهدکه از عهده اش بربیایید.
اینترنت منبع درآمد خیلی خوبی است به شرط اینکه سعی کنید از زیر و بم آن اطلاعات بدست بیاورید و هر روز به دانشتان بیفزایید.

2 - صنایع دستی
هنر همیشه بازار دارد به شرط آنکه نیاز سنجی کندید بدانید چه چیزی در چه زمانی و برای چه کسانی جذابیت دارد آن وقت است که به راحتی می توانید هنر دست خودتان را به بالاترین قیمت بفروشید و کلی سود کنید.

3 - صنایع غذایی
خوردنی همیشه بازار دارد به شرط اینکه مبتکر باشید و سبک ارائه محصولاتتان متفاوت باشد جالب است بدانید گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیه های مختلف مرتبط به صنایع غذایی خیلی هم دشوار نیست به شرط آنکه اهل نظافت باشید.

4 - خدمات
حوزه خدمات این روزها بازار خوبی دارد به شرط آنکه ابتدا موقعیت سنجی کنید که در چه منطقه ای از تهران چه خدمتی کم و یا محدود است.
سنگ بزرگ برندارید در سطح توان خودتان وارد عرصه شوید و به مرور خدماتتان را توسعه و بهبود بخشید.

5 - بهداشت و سلامت
در این فضای آلوده و هوای نامطبوع مردم به دنبال هر چیزی هستند که سلامت و شادابی را به آنها باز گرداند و دقایقی به آنها آرامش بدهد اگر کمی زرنگ باشید می توانید پول خوبی به جیب بزنید.

6 - بازاریابی و فروش
حتما لازم نیست شما خودتان تولید کننده باشید اگرچه این بخش ایده آل ماجرا باشد اما اگر بتوانید برای دیگران مشتری و بازار های تازه پیدا کنید اطمینان داشته باشید که برای سود خوبی خواهد داشت . خیلی ها هستند که تولیدات خوبی دارند اما راه فروشش را نمی دانند.

7 - اطلاع رسانی
حجم وسیع اخبار، اطلاعات و دانسته ها مردم را در سیلی از اطلاعات گرفتار کرده که نمی دانند کدام مناسب و برایشان کارآمد است اگر بتوانید این نیاز آنها را برآورده کنید سپاسگذار شما خواهند بود و حاضرند هزینه آن را هم بپردازند.
منبع :banki.ir

 

چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/make3-money-investment.html

چگونه بدون سرمایه پولدار شویم راه انداختن یک شغل جدید,سرمایه میلیاردی,سرمایه اصلی,کسب درآمد,سرمایه هنگفت,منبع درآمد.

اقتصاد آنلاین - چگونه به سرعت پولدار شویم؟

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/54718

2 آگوست 2014 ... چگونه به سرعت پولدار شویم؟ ... متاسفانه افراد کمی می‌توانند بدون این‌که احساسات منفی در خود به وجود بیاورند، ... دربازارمسکن سرمایه گذاری کنیم :).

چگونه پولدار شويم؟ - باشگاه خبرنگاران

http://www.yjc.ir/fa/news/4030571/چگونه-پولدار-شويم

22 جولای 2012 ... باید شروع كنیم و یاد بگیریم كه آدم‌های پولدار متفكر چه صفاتی دارند. ... هر قدر ریسك بزرگ‌تر باشد، میزان سرمایه برگشتی بالقوه آن نیز بیشتر خواهد بود؛ ... باشید كه از یك راه امن و بدون هیچ‌گونه پستی و بلندی، به جایی نخواهید رسید.

کتاب چگونه پولدار شویم

http://www.zarrinbook.com/product/174/کتاب-چگونه-پولدار-شویم

کتاب چگونه پولدار شویم به بررسی راهکار های برای بهبود شرایط مالی و اقتصادی مخاطبانش از طریق انجام برنامه های روزانه می پردازد.

شغل پر درامد اینترنتی

http://tickerbar-greenhorse.blogfa.com/

شغل پر درامد اینترنتی - بدون سرمایه پولدار شوید! ... چگونه پولدار شویم؟ یک سایت بسیار عالی که با کمی پشتکار و فعالیت روزانه یک ساعت در اینترنت، میتونید ...

چطور پولدار می‌شوید؟ - آکاایران - مقالات مدیریت و بازاریابی - مقالات مفید

http://daneshha.akairan.com/maghalat-persia/modiriat-bazaryabi/110812012744.html

سرمایه‌گذارهای بزرگ اعتقاد دارند که هر قدر ریسک بزرگ‌تر باشد، میزان سرمایه برگشتی بالقوه آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین ... چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟

چگونه پولدار شویم - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/new/archives/214386.php

چگونه پولدار شویم , افراد ثروتمند , میلیاردر شدن , پولدارترین فرد جهان. ... را از زندگیتان بیرون کنید · چگونه بدون عذاب‌ وجدان افراد منفی را از زندگیتان بیرون کنید ...

موفقیت نامحدود - چگونه پولدار شویم و پولدار باقی بمانیم

http://drdentistyosef.blogfa.com/tag/چگونه-پولدار-شویم-و-پولدار-باقی-بمانیم

شما می توانید فقط با پس انداز کردن پول خود، بدون آنکه نیاز به سرمایه گذاری و ریسک کردن داشته باشید، در کمال رفاه بازنشسته شوید. حتی نیاز به خریدن دوره آموزشی ...

چگونه پولدار شویم - پرسش و پاسخ WebAnswer

http://webanswer.ir/1026/چگونه-پولدار-شویم

25 جولای 2013 ... چگونه پولدار شویم ... کسی میدونه چطور و با چه روشی میشه پولدار شد؟ ... درآمد 10 ميليون تومني با شغلي با تايم آزاد، بدون سرمايه اوليه ، بدون تخصص ...

10 درس از رابرت کیوساکی برای داشتن استقلال مالی - 12CEO

http://12ceo.ir/10-درس-برای-داشتن-استقل/

21 نوامبر 2013 ... کتابش با نام “پدر پولدار, پدر بی پول” به عنوان کتاب شماره یک علم مالی تا ... برای بار اول شاید سخت باشد, مخصوصا اگر مایل به خرج کردن های بدون کنترل باشید. ... اگر میخواهید یک سرمایه گذار باشید,باید یاد بگیرید چگونه فرصت های درست ... استقلال مالی بدست آوریم چگونه سریع پولدار شویم چگونه پولدار شویم؟

موفقیت - هفتگی – برترین مطالب هفته

http://haftegy.ir/category/matlab/movafaghiyat/

22 سپتامبر 2014 ... هنگامی که با یک تصمیم گیری مواجه می شویم، به طور کلی فقط بارز ترین و قابل مشاهده ترین ... poldar haftegy.ir چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟

عکس نوشته های خنده دار چگونه باکلاس شویم؟ - هفتگی

http://haftegy.ir/عکس-نوشته-های-خنده-دار-چگونه-باکلاس-شوی/

23 ا کتبر 2014 ... bakelas1 haftegy ir عکس نوشته های خنده دار چگونه باکلاس شویم؟ عکس نوشته های خنده دار ... چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟ عکس نوشته های عاشقانه و ...

چگونه پولدار شویم | Facebook‬

https://www.facebook.com/pages/چگونه-پولدار-شویم/1480852448848719

گفتیم که برای به دست اوردن داگکوین نیاز به #سرمایه #اولیه ندارید و میتونید از ... ‎ باقر حشمتی‎, Mehran Masoudi, ‎چگونه پولدار شویم‎ and 3 others like this. .... یا کشوری تعلق ندارن و بر اساس سیستم per2per کار میکنن یعنی بدون هیچ واسطه ای ...

چگونه پولدار شویم؟ | Facebook‬

https://fa-ir.facebook.com/pooldarsho

Ayneh Tamam Gad, ‎چگونه پولدار شویم؟‎ and 2 others ... توجه داشته باشید اگر پس اندازی وجود نداشته باشد پس سرمایه گزاری هم وجود نخواهد داشت. به یک ریال فکر ...

راه و روش های سریع پولدار شدن - پردیسبان

http://www.pardistocks.ir/get-rich-quick/

28 فوریه 2014 ... به دست آوردن پول کار آسانی است ، تنها نیاز به کمی صبر دارد و این که بدانید چگونه پول را پس انداز نمایید. قبل از این که با روش های سریع پولدار شدن آشنا شویم با سخت ترین ... از جمله بهترین روش ها برای افزایش سرمایه خرید سهام پردیسبان است. ... به صورت مستقیم و بدون واسطه سهام پردیسبان را بخرید یا بفروشید.

مجله اینترنتی پاتوق ایرانیان

http://www.patoghiran1.rozblog.com/

چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟ تاریخ ارسال: یکشنبه 06 بهمن 1392 · خواص روغن شترمرغ .... چگونه بدون سرمایه پولدار شویم؟ دانلود کتاب آموزش طراحی سایت با ...