شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

تاثیر عذرخواهی / برای سلامتی زنان عذرخواهی کنید

بیان «متاسفم» شاید یکی از سخت ترین کارهایی باشد که یک مرد می تواند در زندگی خود انجام دهد اما دانشمندان به تازگی اعلام کرده اند معذرت خواهی کردن از زنان می تواند سلامت آنها را بهبود بخشد.

راهكارهاي تقويت و توسعه مهارت هاي ارتباطي در مديران

1- مقدمه همه ما در محيط كارمان از فرصت‌هاي يكساني برخورداريم. اما تنها كساني مسير ترقي را به سرعت طي خواهند كرد كه به «مهارت‌هاي ارتباطي» مجهز باشند. چنين افرادي، قدرت بيان خوبي دارند؛ خود را به درستي مطرح مي‌كنند؛ در شرايط مختلف و يا افراد مافوق، همتراز و زيردستي ارتباطي مناسب و مؤثر برقرار مي‌كنند. بعضي از كاركنان آن قدر مهارت‌هاي ارتباطي را خوب مي‌دانند و به شيوه‌اي مؤثر به كارمي‌گيرند كه شخصيتشان همانند يك آهن‌ربا همه را به خود جذب مي‌كند! شما چطور؟

مهم ترین مهارت های زندگی برای داشتن زندگی بهتر و انسانی تر

تعریف مهارت های زندگی: توانایی هایی هستند که به ما کمک می کنند در موقعیت های گوناگون، عاقلانه و درست رفتار کنیم؛ به طوری که با خود و دیگران سازگارانه ارتباط برقرار کرده بدون استفاده از خشونت بتوانیم مسایل پیش آمده را حل نماییم و ضمن به دست آوردن موفقیت در زندگی، احساس شادمانی داشته باشیم.

مهارتهای ارتباطی را فرا بگیریم

این روزها وقتی پای درددل برخی افراد مطلقه می‌نشینیم و دلیل طلاق یا متارکه آنها را می‌پرسیم، اولین علت جدایی‌شان را تفاهم نداشتن با یکدیگر عنوان می‌کنند. وقتی هم علت این‌گونه طلاق‌ها را از متخصصان و روان‌شناسان می‌پرسیم، در پاسخی کوتاه و اجمالی، نداشتن مهارت‌های ارتباطی موثر را مهم‌ترین عامل ایجاد این آسیب می‌دانند.

مهارت‌های ارتباطی را یاد بگیریم

این روزها وقتی پای درددل برخی افراد مطلقه می‌نشینیم و دلیل طلاق یا متارکه آنها را می‌پرسیم، اولین علت جدایی‌شان را تفاهم نداشتن با یکدیگر عنوان می‌کنند.وقتی هم علت این‌گونه طلاق‌ها را از متخصصان و روان‌شناسان می‌پرسیم، در پاسخی کوتاه و اجمالی، نداشتن مهارت‌های ارتباطی موثر را مهم‌ترین عامل ایجاد این آسیب می‌دانند.

مفهوم بیماری اعتیاد برای من چیست؟

(اصل بیماری خلا روحی است) بیماری اعتیاد یک ناهنجاری فردی است که جسم-فکر-احساسات-عواطف-ارزش ها-روابط فردی و خانوادگی-اجتماعی -معنوی و روحانی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.یک بیماری روحانی است که مختل شدن ازادی فردی مهمترین علامت ان است.بیماری اعتیاد نیرویی است که مرا به تکرار عادت ها سوق می دهد. جادوگری است که به اشکال مختلف زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد و به شیوه هاو رنگ ها و اشکال مختلف خود را نشان می دهد . زیر بنای بیماری اعتیاد مثلث خود محوری است

تعريف هاي بيماري اعتياد

1:اعتياد بيماري كمبودهاست،هر نوع كمبودي،و در نهايت كمبود خداوند و معنويات.در كل بيماري اعتياد يك خلاء معنوي است. 2:اعتياد نيرويي دروني و مخرب است كه در ظاهر ما با ديگران تفاوتي نداريم اما من كارهاي غير منطقي انجام ميدادم كه همسن و سالهاي من ،انها را انجام ميدادند اما نه با ان شدتي كه من انجام ميدادم.

مفهوم بيماري اعتياد براي من چيست ؟

- تعريفي كه مي گم درك شخصي منه كه در طول كاركرد دوازده قدم كم كم بوجود آمده و هر روز و هر روز در حال رشده :

مفهوم بیماری اعتیاد چیست

بیماری اعتیاد بیماریست که تعریف خاص و جامعی ندارد و نمیتوان برای آن تعریفی خاص قائل شد چون این بیماری از جسم و روح و روان و احساس انسان نشئات میگیرد . طبیعتا بسیار وسیع و گسترده می باشد و اگر این بیماری متوقف نشود حتما پیامدهای مرگبار در پی خواهد داشت و تاکنون از نظر علمی دانشمندان نتوانسته اند

علائم اعتیاد چیست؟

هنگامی که شما دچار اعتیاد هستید، مثلاً در مصرف الکل، موادمخدر، سیگار شما (از نظر فیزیکی و یا روانی) به این مصرف وابسته هستید و با عدم مصرف آن علائم ترک و یا تحمل در شما ظاهر می‌گردند. تحمل به معنای آن است که نیاز به میزان بسیاری از ماده مورد نظر می‌باشد تا به تأثیرات دلخواه و مطلوب بتوان رسید.

تعریف بیماری اعتیاد برای من چیست

سوال اول این بود : مفهوم بیماری اعتیاد برای من چیست ؟ چندین درک مختلف از چندین دوست بهبودی رو اینجا نقل می کنم تا ببینید درک هر کس چقدر متفاوته و زیبایی سوال اینه که ازم می خواد درک خودم رو بنویسم ...

سرنوشت فرزندان دارای ژن اعتیاد چيست؟

گروه علميو فناوري:​ اگر در شبکه شلوغ مداخلات پیشگیری و درمان اعتیاد شامل مداخلات اجتماعی، محیطی، علمی و فناورانه، به دنبال مهمترین این مداخله‌ها باشید، به گونه‌ای که شیوه‌های دیگر برای طی مسیر، ناچار به گذر از آن مرحله باشند، اطلاعات و دانسته‌های شما کدامیک از این مداخلات را به عنوان گزینه اول انتخاب می‌کند؟

عامل اصلی ناباروری مردان چیست؟

یک دانشمند ایرانی دلیل اصلی ناباروری مردان را بی‌ثباتی ژنتیکی و صدمات DNA سلول‌های بدنی و جنسی مردان عنوان کرد.

تعریف ناباروری چیست؟/ناباروری مردانه-ناباروری زنانه

یکی از ساده ترین راه های برخورد با مشکل «ناباروری» استفاده از فرمول «صبر کن، منتظر و امیدوار باش» است اما این شیوه بهترین انتخاب نیست، ناباروری یک مشکل است و درمان های مناسبی برای برطرف کردن آن وجود دارد.

ارزیابی و تشخیص ناباروری

ناباروري چيست؟ ناتواني يك زوج در باردار شدن پس از يك سال رابطه‌ي جنسي بدون پيشگيري از بارداري، را ناباروري مي‌گويند. احتمال بارداري در زوج‌هاي طبيعي و سالم در هر سيكل ماهانه‌ي پريودي 20 تا 25 درصد است (يعني از هر 4 تا 5خانم يك نفر در هر ماه باردار مي‌شود). حدود 85% زوجين طي سال اول و 93% طي سال دوم زندگي مشترك احتمال حاملگي دارند و پس ازآن احتمال حاملگي كاهش مي‌يابد.

ناباروري چيست؟

باروري در اكثر فرهنگ ها از ارزش بالايي برخوردار است و آرزوي بچه دار شدن يكي از اساسي ترين محرك هاي انساني است.

دلايل ناباروري در دنياي مدرن چيست؟

17 درصد زوج هاي جهان بر خلاف ميلشان فرزند ندارد و به دنبال درمان هاي متعدد ناباروري هستند. دكتر "زهرا امَن زاده" گفت: در ايران 40 درصد مردان و 40 درصد زنان، 100 درصد هر دو در ناباروري زوج موثر هستند و 10 درصد از زوج ها هم بدون علت توانايي باروري ندارند.

دلايل ناباروري در زنان چيست؟

يك متخصص بيماري‌هاي زنان و ناباروري معتقد است اختلال در سيكل‌هاي ماهيانه و تخمدان پلي كيستيك شايع‌ترين علت ناباروري در بين زنان است.

اخلاق خانوادگی / آثار منفی سوءظن و بدگمانی در خانواده

از جمله آفت های ویرانگر باغ سرسبز زندگی، سوءظن و بدگمانی افراد خانواده نسبت به یکدیگر است. شرط داشتن یک زندگی ایده آل و موفق، مصونیت در برابر گمان های بد است. سوءظن، همچون طوفان تکان دهنده ای، ستون های استوار یک زندگی را متزلزل می سازد. این صفت رذیله که نوعی بیماری روحی تلقی می شود، گاه تا جایی پیش می رود که امنیت افراد خانواده را در افکار یکدیگر از بین می برد؛ به گونه ای که اگر با منطق صحیح و بینش درست حل نشود، افراد را تا عمق ضلالت و پستی پیش خواهد برد.

سوء ظن نسبت به همسری که تمایل جنسی بالایی دارد

خانمي هستم كه شوهرم تمايل جنسي بالایي دارد؛ البته منم سعي مي كنم كه نيازشونو بر آورده بكنم؛ ولي از وقتي كه رفته اند دانشگاه فكرم آزاد نيست با وجودي كه چيزي ازشون نديدم ولي می ترسم با دخترهای دانشگاه رابطه برقرار کنند. شوهرم خیلی اجتماعی است؛ ميگم نكنه رابطه جنسي با دخترها داشته باشه. همش استرس دارم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه