رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید

مجموعه : روانشناسی و زندگی بهتر

رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید

رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید

آن شعرهاي عاشقانه، مردن و زنده شدن براي يك تار موي يكديگر و جدايي فقط با مرگ… لطفا همين‌جا دست نگه داريد.  زندگي زناشويي مثل هر گياه تازه‌رسته‌اي نياز به مراقبت دارد و اگر مراقبت از آن را رها كنيد آفت‌هايي كشنده تمامي اين خاطره‌هاي خوب را تبديل به يك افسانه خواهد كرد.  هر زن و مردي وقتي اسم خيانت را مي‌شنوند واكنش بسيار تندي نسبت به آن نشان مي‌دهند اما با ناديده گرفتن علت‌هاي خيانت نمي‌شود انتظار يك زندگي آرام و دوستانه را داشت.

تغییر لباس

اگر همسر شما از آن دسته افرادي است كه خيلي به ظاهر خود توجه نمي‌كند اما ناگهان تبديل به يك فرد خوش‌لباس شده اين يك هشدار جدي براي شماست.  استفاده از عطرهاي خوشبو و لباس‌هاي زيبا و مرتب، به آينه نگاه كردن نشانه‌هاي خوبي نيستند.  اگر كمد لباس همسرتان بيشتر از گذشته لباس‌هاي متنوع دارد بهتر است سرسري از اين موضوع نگذريد.

بهانه گیری بر سر غذا

اگر همسرتان مدام غذا بهانه مي‌گيرد و اغلب به دليل معده حتي غذاي مورد علاقه‌اي كه برايش پخته‌ايد را نمي‌خورد، بدانيد كه او با فرد ديگري قرار ملاقات داشته كه با او غذايش را صرف كرده و باز هم يك هشدار و نشانه براي شماست كه بايد دست به كار شويد.

بوی یک عطر آشنا

زنان در اين موضوعات گيرنده‌هاي بسيار عجيبي دارند.  اگر به تازگي بوي عطري ناآشنا را از لباس همسرتان حس كرده‌ايد اين نشان مي‌دهد يك جاي كار مي‌لنگد.  از او راجع به اين عطر سوال كنيد، اگر او دست‌پاچه شد بايد فكر راه‌حلي براي اصلاح اين موضوع باشيد.

سردی ارتباط

اگر همسرتان مدام در مورد بدي ارتباط و پايان گرفتن رابطه‌تان صحبت مي‌كند، نشانه اين است كه او براي ارتباط با فرد ديگر به‌دنبال توجيه قابل‌قبولي است كه خودش را از عذاب وجدان راحت كند.  اين نشانه را هم جدي بگيريد، سردي ارتباط او و اين‌كه كمتر از گذشته با شما حرف مي‌زند نشانه‌هاي يك خيانت هستند كه بايد نسبت به آن‌ها آگاه باشيد.

دروغ و بازهم دروغ

اين خيلي خنده‌دار است كه مردان فكر مي‌كنند با دروغ مي‌توانند خودشان را از سوال‌هاي زنان خلاص كنند.  به چشم‌هاي مردتان نگاه كنيد و علت ديرآمدن يا تغييرات ديگر را بپرسيد، قدرت تشخيص دروغ مثل يك رادار قوي همه چيز را آشكار خواهد كرد، به همين آساني.

ديرآمدن‌هاي پشت سر هم

اين نشانه بيشتر مربوط به آقايان است.  همسر شما تا ديروقت اضافه كاري مي‌كند تا براي شما زندگي خوبي را تامين كند اما اگر اين دير آمدن‌ها قبلا نبوده و ناگهان اتفاق افتاده مطمئن باشيد دليل ديگري در پشت پرده دارد. ماموريت كاري كه هر هفته بايد انجام شود هم يك هشدار است. براي فهميدن درستي حرف‌هاي او فيش حقوقي او را چك كنيد، اگر بابت اضافه كاري او تغييري در درآمدش به‌وجود نيامده، اين نشان مي‌دهد همسرتان دروغ گفته است.

استفاده زیاد از کامپیوتر

همسرتان به‌تازگي مدت زمان زيادي را صرف چك كردن اي‌ميل‌هايش مي‌كند؟ اين هم يك نشانه براي اين‌كه نشان دهد بايد هوشيار باشيد.  اگر او بعد از چك كردن اي‌ميل‌هايش سريع آن را پاك مي‌كند حتما دليلي براي اين كار دارد و اين موضوع در مورد تلفن همراهش هم صدق مي‌كند.  اگر داخل پوشه پيام‌هاي همسرتان خالي است اين خالي بودن اصلا نشانه خوبي نيست.

نشانه های عاشق شدن در مردان را بشناسید - مجله اینترنتی Viewfun

http://viewfun.ir/نشانه-های-عاشق-شدن-در-مردان-را-بشناسید-621

نشانه های عاشقی مردان متفاوت است و برای همه انها به یک صورت صدق نمیکند اما شایدبا دیدن .... چند نکته در مورد حفظ وفاداری به همسر · رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را ...

از کجا بد انیم کدام مردان خیانتکار هستند؟ - مجله پزشکی دکتر سلام

http://www.hidoctor.ir/7250_از-کجا-بد-انیم-کدام-مردان-خیانتکار-هستن.html/

29 سپتامبر 2013 ... چرا برخی از زنان و مردان به همسران‌شان خیانت می‌کنند؟ ... در اینجا تعدادی از این پژوهش را برای‌تان آورده‌ایم؛ پژوهش‌هایی که کمک‌‌تان می‌کند مرد خیانتکار را بشناسید. ... چهره‌شان زیادتر است، بیشتر احتمال دارد که درگیر رفتارهای غیراخلاقی شوند. ... تفاوت‌های ظاهری چهره دختران و پسران دارد بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که ...

راه هایی موثر در تسخیر قلب آقایان (ویژه متأهلین) - سایت

http://replays.ir/راه-هایی-موثر-در-تسخیر-قلب-آقایان-ویژه-متأهلین-1442

من یک بار زمانیکه در حال کار بودم حادثه عشقی ای برایم پیش آمد. ... چند نکته در مورد حفظ وفاداری به همسر · رفتار های ظاهری همسران خیانت کار را بشناسید · چند راهکار ...

مردان جذب چه زنانی می شوند؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zanashoe/women2-attracted-men.html

مردان جذب چه زنانی می شوندزیبایی ظاهری,هنگام انتخاب همسر , زندگی مشترک,ترس از دست دادن , داشتن یک زیبایی ... زندگی زناشویی مهلک,نشانه طلاق, رفتارهای همسر ... چرا زن ها خیانت می کنند؟ ... بعضی خانم های جوان دوست دارند با زبان کودکانه حرف بزنند و اتفاقا با این کار توجه طرفشان را جلب می کنند. ..... علائم بروز استرس را بشناسید.

چگونه همسر خود را علاقمند نگه دارید؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/helpmate-imprison-enthusiastic.html

5 شرط ازدواج با دوام را بشناسید · ورودبه قلب ... جاذبه ظاهری داشته باشید. آنچه مردان می ... با صداقت و گاه با زیرکی همه رفتارهای خوبش را به او بگویید. اگر روزی ... نتیجه این کار کاهش قدرت و اعتماد به نفس همسر شماست و روابط شما از این هم بدتر خواهد شد.

میگنا - از خیانت همسرتان جلو گیری کنید!

http://www.migna.ir/vdcdkz0f.yt0x96a22y.html

22 ژوئن 2012 ... 5 خوراکی علیه سرماخوردگی/ میوه‌های سم زدا را بشناسید ... آنچه که مسلم است خیانت مردان به زنان یکی از راه های قطع ارتباط میان همسران است و زمانی که مردی مرتکب خیانت می .... در محیط کار باید همیشه رفتاری کاملا حرفه ای از خود بروز داد. ..... چرا علیرغم تلاش این زن برای افزایش جذابیت ظاهری، شوهرش به او خی

آموزش مخ زنی

http://mokhzan-herfei.blogfa.com/

غیرمنطقی بودن متهم می کنند و گاهی به حال این زن های همیشه حساس و همیشه مشکوک .... آقایان با انجام کارهای مشترک با طرف مقابلشان و نه فقط با در میان گذاشتن ... اگر می خواهید بدانید مرد مورد نظرتان در رابطه اش چطور عمل خواهد کرد، باید پدرش را بشناسید. ... و رفتار پدر طرفتان با همسرش چطور است، به شما نکاتی در مورد رفتار همسر آینده تان ...

تست روانشناسی ،آزمون روانشناسی،سوالات روانشناسی ... - پرشین وی

http://www.persianv.com/ravanshenasi/

زنان میتوانند همزمان چند کار انجام دهند؟ ... کدام رفتارهای زنان روی اعصاب مردان است؟ ... ۶ اختلال روان‌تنی را بشناسید .... خیانت کردم اما حالا پشیمانم ، چگونه می توانم زندگی ام را سر و سامان دهم! .... بررسی تاثیرشغل برشخصیت افرادبویژه رفتارهای ظاهری آنها ... خودآزمایی دوستی با همسر (تست روانشناسی) · خودآزمایی دوستی با همسر ...