شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

انرژی جنسی تبدیل می شود!

امروز می خواهم اثر انرژی جنسی را بر وبلاگ ، چت و فعالیتهای جوانان از دید فرویدی بنویسم.

ازدواج و معیارهای انتخاب همسر ( بخش سوم)

عقاید مذهبی شباهت در عقاید مذهبی به قدری در سعادت کانون زناشویی اهمیت دارد که روان شناسان ،‌ ازدواج دو نفر از مذاهب مختلف را معمولا غیر عاقلانه می دانند . دلایل این نظریه بسیار است.

ازدواج و معیارهای انتخاب همسر ( بخش دوم)

توافق و طرز فکر مسئله مهمی که قبل از ازدواج وجود دارد ‍ ، این است که جوانان قبل از وارد شدن به زندگی زناشویی ‍ ، د رموضوع های مهم زندگی توافق نظر داشته باشند و این توافق معمولا روی علایق و طرز فکر قرار می گیرد.

ازدواج و معیارهای انتخاب همسر ( بخش اول)

با چه کسی ازدواج کنیم ؟‌ چگونه همسرآینده امان را بشناسیم؟ چه شرایطی برای همسر در نظر بگیریم ؟ در چه سنی باید ازدواج کرد؟ چه شرایطی باید داشته باشیم تا ازدواج کنیم ؟

اگر چنین هستید ، صبر کنید ، ازدواج نکنید

اگر در خانواده پدری و زندگی مجردی خود ، مسئولیت کاری را به عهده نمی گیرید یا در مسئولیت محوله تعلل می ورزید. ( تنبلی و بی مسئولیتی)

باورهای منطقی در مورد انتخاب همسر

فرآیند انتخاب همسر برای هر فرد بالغ و مجرد، مرحله ای بسیار مهم و اغلب دشوار محسوب می‌شود. شاید کمتر انتخاب دیگری ممکن است تا این اندازه در طول زندگی زوج‌ها مرکز توجه و بسیار با اهمیت تلقی گردد.

معنای ازدواج _ رابطه عشق و ازدواج

ازدواج نوعی رابطه است . اصولا زندگی یعنی برقراری رابطه برای پاسخ گفتن به ضرورتها. در ازدواج ما دو نوع نیاز را باید برطرف کنیم 1- نیاز جنسی که خیلی مهم است 2- نیاز روحی - روانی که آن هم به نوبه خود مهم است البته ما نیازهای مادی هم داریم که بدون ازدواج هم قابل پاسخگویی است .

چه سئوالاتی در جلسات آشنایی دختر و پسر جهت خواستگاری و ازدواج باید مطرح شود:

من بیشتر دوست دارم به جای ماهی به شما ماهیگیری را یاد بدهم. یعنی نحوه سئوال ساختن را می گویم، سئوال را خودتان طرح کنید . نکاتی وجود دارد که در طرح سئوالات جلسات خواستگاری ، شناسایی دختران و پسران در رابطه هایشان یا ....، کمک می کند که فرد شناخت عقلانی ( نه احساسی) نسبت به طرفش کسب کند باید دارای شرایطی باشد که بعضی از آنها به قرار ذیل است:

ازدواج با وجود ناراضی بودن خانواده

تمامی مشکلات و مسائل مربوط به شروع زندگی و دغدغه های پسر و دختر برای فراهم کردن مشخصه های یک شروع زندگی یک طرف و راضی کردن خانواده برای ازدواج با فرد مورد نظر طرف دیگر خیلی مشکلات اقتصادی و فراهم کردن شرایط ازدواج آسان است که والدین نیز با سخت گیری ها و سنگ اندازی های خود بر آن افزوده و شرایط بسیار بدی را برای دختران و پسران رقم می زنند.

برای زندگی وقتي خانواده‌‌تان با ازدواج شما مخالف است چه بايد بكنيد

مخالفت خانواده‌ها با ازدواج فرزندشان موضوعي است كه از قديم وجود داشته و هميشه يكي از دغدغه‌هاي جوانان هنگام ازدواج بوده است، گاهي اين مخالفت‌ها نشان‌دهنده اشتباه بودن انتخاب‌هاست و گاهي... به هر دليل كه باشد قرار گرفتن در اين موقعيت وضعيت دشواري براي جوانان به‌وجود مي‌آورد، اگر خود شما هم دچار اين مشكل نباشيد احتمالا اين روزها با ديدن سريال «ستايش» به اين موضوع فكر كرده‌ايد،

به ازدواج با كسى سخت علاقه‏مندم؛ ولى خانواده‏ام مخالفت مى‏كنند! چگونه با او ارتباط برقرار كنم و حرف دلم را به او بگويم و خانواده‏ام را راضى سازم؟

اين پرسش، در واقع حاوى سه سؤال است كه ابتدا به پاسخ سؤال پايانى مى‏پردازيم: موافقت و مخالفت والدين در ازدواج، از ديدگاه‏هاى مختلف و در چندين علم و دانش مورد بررسى قرار مى‏گيرد و هر يك از اين علوم، نيز به غرضى خاص و از دريچه‏اى ويژه به آن مى‏نگرند.

مخالفت والدین با ازدواج فرزند

اگر در امر ازدواج، پسر موافق باشد اما والدینش براي ازدواج با دختر مورد نظر، مخالف باشند، تكليف چيست؟ خوشحاليم شما مخاطب ما هستيد و در مورد مسايل زندگي خود با ما مكاتبه نموديد. اميدواريم راهنماي خوبي در رابطه با اين موضوع براي شما باشيم.

با وجود مخالفت خانواده با انتخاب همسر مورد علاقه ام چه باید بکنم؟

به خانمی علاقه مند شده ام که 2 سال از من بزرگ تر است. او را زیر نظر گرفته ام و در موردش از افراد موثق تحقیق کرده ام. همه ایشان را خوب می دانند و هیچ مشکلی ندارد. اما خانواده ام به شدت مخالف هستند. شما چه راهی پیشنهاد می کنید؟

وقتي خانواده تان با ازدواج شما مخالف است چه بايد بكنيد

مخالفت خانواده.ها با ازدواج فرزندشان موضوعي است كه از قديم وجود داشته و هميشه يكي از دغدغه.هاي جوانان هنگام ازدواج بوده است، گاهي اين مخالفت.ها نشان.دهنده اشتباه بودن انتخاب.هاست و گاهي...

اجرای قانون مهریه تاسقف 110سکه

تنها زندانیان مهریه ای آزاد می شوند که توانایی پرداخت 110 سکه را داشته باشند. نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس از اجرای قانون مهریه تا سقف110 سکه تا 10 روز دیگر خبر داد و گفت: تنها زندانیان مهریه ای آزاد می شوند که توانایی پرداخت 110 سکه را داشته باشند.

راهکار هاي گرفتن يا ندادن مهريه

اين روزها زندان پر شده از کساني که مشکل مهريه دارند .شايد به دليل گراني سکه و طلا باشد و شايد هم به دليل گراني هاي ديگر .ولي هر چه که هست اين روزها من با دهها زنداني مهريه مواجهه مي شوم.

چرا باید به زن مهریه پرداخت شود !؟

مهریه، به مالی گفته می‌شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زوجه خود می‌پردازد یا مکلف به پرداخت می‌شود. بر اساس منابع فقه اسلامی، مهری که شوهر به زن می‌پردازد، در حقیقت عوض حق بهره بردن از بضع (آلت تناسلی) زن است.

عجیب ترین مهریه ای که به اجرا گذاشته شد!

زمانی که جواد به خواستگاری ام آمد من دانشجوی ادبیات بودم و علاقه زیادی به شاهنامه فردوسی داشتم. به همین دلیل مهریه ام را 120 سکه بهار آزادی و یک مرتبه رونویسی از شاهنامه فردوسی اعلام کردم.

شرط پرداخت مهریه به‌صورت عندالاستطاعه

سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به نقل از یکی از معاونین سازمان ثبت اعلام نمود که 2 شرط به شروط دوازده‌گانه مندرج در سند ازدواج اضافه می‌شود و عندالمطالبه بودن و نیز عندالاستطاعه بودن در سندهای ازدواج درج خواهد شد. متن خبر به نقل از سایت رسمی سازمان ثبت عیناً به شرح زیر است:

"حبس زوج" در صورت عدم پرداخت مهريه تا سقف 110 سکه/ ادعاي عدم تمکن مالي هم نتيجه ندارد

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری گفت: در مهریه‌های تا 110 سکه، مرد موظف است بدون توجه به تمکن مالی این میزان را پرداخت کند و در غير اين صورت دادگاه می‌تواند با نظر زن، مرد را بازداشت کند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه