شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

اس ام اس های فلسفی (سری سیزدهم)

اس ام اس های فلسفی (سری دوازدهم)

اس ام اس های احساسی و آرامش بخش فلسفی -سری اول

مجموعه اس ام اس های فلسفی ( سری یازدهم)

اس ام اس و متن های فلسفی

مجموعه اس ام اس های فلسفی ( سری دهم)

مجموعه اس ام اس های فلسفی ( سری نهم)

اس ام اس فلسفی تاثیر گذار جدید SMS Falsafi

از روزهای تکراری استفاده ای غیر تکراری بکنید شاید هدف از این همه تکرار همین باشد

اس ام اس فلسفی بسیار زیبا SMS Falsafi

اس ام اس فلسفی بسیار زیبا SMS Falsafi روح درونی خود را زیبا کنید تا شخصیت درونی و بیرونی شما یکی شود سقراط

سخنان بزرگان جهان در مورد «موفقیت»

تصمیم گرفتیم که جمله های شخصیت های مختلف را درباره «موفقیت» نقل کنیم؛ تا بدانید و باخبر باشید که دیگران درباره مفهوم موفقیت، چه گفته اند و چه نظراتی دارند.

سخنان و جملات بسیار زیبا از جبران خلیل جبران

جبران خلیل جبران شاعر ، نقاش، نویسنده و متفکر لبنانی که در عمر کوتاه ۴۸ ساله ( ۱۸۸۳ تا ۱۹۳۱ ) خویش راز های بسیاری را با آینده گان در میان گذاشت.

سخنان مهاتما گاندی

گاندی همیشه می‌گفت که اصول او ساده هستند و از باورهای سنتی هندو به نام‌های ساتیا (حقیقت) و آهیمسا (ضدخشونت) گرفته شده‌اند. او می‌گفت «من چیز جدیدی ندارم که به دنیا یاد بدهم. حقیقت و ضدخشونت بودن هم‌سن کوه‌ها هستند».

فریدریش نیچه - سخنان زیبا و کوتاه بزرگان (1)

فریدریش ویلهلم نیچه فیلسوف، شاعر و آهنگساز بزرگ آلمانی بود. از مشهورترین عقاید وی نقد فرهنگ، دین و فلسفهٔ بر مبنای سؤالات بنیادینی دربارهٔ بنیان ارزش‌ها و اخلاق بوده‌است.

ویلیام شکسپیر، آثار و جملات مشهور

شهرت شکسپیر به عنوان شاعر، نویسنده، بازیگر و نمایشنامه نویس منحصربه‌فرد است و برخی او را بزرگ ترین نمایشنامه نویس تاریخ می‌دانند، اما بسیاری از حقایق زندگی او مبهم است.

جملات قصار درباره «خیانت»

همه انسان ها تا حدی می‌دانند كه خیانت كار درست و پسندیده ای نیست و از ابتدا اكثر آنها حتی فكر خیانت را هـم به سـر خطور نـمی دهند ولـی زندگی و حقیقت تلخ تر از این حرف هاست..!؟؟

جملات قصار مرحوم دکتر محمد مصدق

به مناسبت 14 اسفند سالروز درگذشت بزرگمرد ایران در دوران اختناق و استعمار، جملات قصار مرحوم دکتر محمد مصدق را برای شما گلچین نموده ایم.

این متن خواندنی نوروزی را از دست ندهید

سخن تازه از نوروز گفتن دشوار است. نوروز یک جشن ملی است، جشن ملی را همه می‌شناسند که چیست نوروز هر ساله برپا می‌شود و هر ساله از آن سخن می‌رود. بسیار گفته‌اند و بسیار شنیده‌اید پس به تکرار نیازی نیست؟

مینی شعر (25)

شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی شود سراینده آن بود، می توان دست کم خواننده آن شد و از روزمر گی رهید.

هایلایت (105)

جمله های زیبا، دلنوشته های دلنشین، اشعار ماندگار، پاراگراف های تاثیرگذار و بی‌نظیر از یک کتاب یا مقاله. همه این‌ها می‌تواند بهانه ای برای هایلایت کردن آنها در کتاب، مجله و یا ذهنتان باشد.

مینی شعر (24)

شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی شود سراینده آن بود، می توان دست کم خواننده آن شد و از روزمر گی رهید.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه