آیا تا به حال در محیط کاری از شما خواسته‌اند که اگر آب دست‌تان است زمین بگذارید و به انجام کاری بپردازید که به شما محول شده است. و بعد متوجه شوید که کار ذکر شده به هیچ وجه ضروری نبوده است؟

مجله درگی: آیا تا به حال در محیط کاری از شما خواسته‌اند که اگر آب دست‌تان است زمین بگذارید و به انجام کاری بپردازید که به شما محول شده است. و بعد متوجه شوید که کار ذکر شده به هیچ وجه ضروری نبوده است؟

چند وقت پیش به یکی از شرکت‌ها، مشاوره‌ی بازاریابی می‌دادم. یکی از مدیران این شرکت سه روز به کارمندانش وقت داده بود تا یک پروپوزال خوب را برای سازمان بزرگی طراحی کنند. از آنجایی که این شرکت نمی‌خواست هیچ فرصتی را از دست بدهد، کارمندان شب‌ها تا دیروقت روی پروژه کار می‌کردند.

دو هفته بعد، مشتری یادداشتی را برای شرکت فرستاد و گفت که هنوز وقت نکرده پروپوزال را بخواند. و درعین حال هنوز در تلاش برای رسیدن به توافق با رئیس شرکت و سایر مقامات مربوطه بود.

چرا مشتری، مدیران و در نتیجه کارمندان این شرکت را تحت فشار گذاشت و تنها سه روز برای انجام پروژه‌اش به آنها وقت داد در حالی که هنوز خودش برای انجام هیچ کاری آماده نبود؟ آیا او به آنها دروغ می‌گفت یا از کارش غفلت کرده بود یا شاید دلیلش چیز دیگری بود.

این مقاله راه‌حل‌هایی را به شما ارائه می‌دهد تا در دام سندروم " عجله کنید" نیفتید.نقطه‌ی شروع برای درک این موضوع، شتاب چشمگیر فرهنگ کسب‌و‌کار امروز است . از آنجا که ما در جهانی با ارتباطاتی واقعی زندگی می‌کنیم، عادت کرده‌ایم این‌گونه فکر کنیم که هرچیزی به صورت آنی اتفاق می‌افتد. به این ترتیب، امروزه برای مدیران تقریباً غیر قابل تصور است که کاری را به فردی واگذار کنند، (به یک مشاور یا کارمند) و بگویند «برای این کار وقت بگذار»  یا «فکر می‌کنی انجام این کار چقدر طول بکشد؟ زمان دقیق اتمام آن را به من اطلاع بده.»  آنها به جای این کار، به صورت ناخودآگاه از افراد می‌خواهند که کار را به سرعت به تحویل دهند.

بسیاری از سازمان‌ها با توجه به موضوع سرعت، اندازه‌ی خود را در طی چند سال گذشته کوچک‌تر کرده‌اند. اما با اینکه هزینه‌ها را کاهش داده و لایه‌هایی از مدیران و کارکنان را حذف کرده‌اند، اما وظیفه‌ی افرادی که از کار برکنار کرده‌اند، همچنان در سازمان وجود دارد. بنابراین انتظار می‌رود که مدیران کارهای زیادی را با سرعت بیشتری به انجام برسانند.

در نتیجه تلاش برای انجام کار بیشتر توسط تعداد کمی از افراد، و با سرعت بیشتر، مانند انباشتن کارها روی هم است. هیچ راهی برای انجام کارها در ساختار زمانی مورد انتظار مدیران وجود ندارد. بنابراین در حالی که هدف مدیران داشتن سرعت در همه چیز است، اما واقعیت این است که شما دارید کار بسیاری را از سوراخ سوزن رد می‌کنید.

مشکل این است که برخی از وظایف را واقعاً باید به سرعت انجام داد. زیرا اگر در انجام آنها راهکار دیگری را در پیش بگیریم، آنها هم در تنگنای سوراخ سوزن گیر می‌کنند. این اتفاق درست مانند پدیده‌ی شایعی است که در آزمایشگاه‌های بیمارستان‌ها اتفاق می‌افتد: پزشکان می‌خواهند آزمایش بیماران‌شان به زودی انجام شود تا نتیجه‌اش را مشاهده کنند، به همین دلیل روی اغلب آزمایش‌ها لغت "فوری" را درج می‌کنند. این درحالی است که آزمایشگاه پر از درخواست‌های آزمایش فوری است و اغلب با همه‌ی آزمایش‌ها یکسان برخورد می‌شود.

در مثالی که پیش از این ذکر شد مدیر واقعاً می‌خواست کارهای سازماندهی مجددش را به سرعت انجام دهد اما درگیر کارها، درخواست، جلسات، و اولویت‌های دیگری شده بود و به همین دلیل وقت کافی برای خواندن پروپزال شرکت را نداشت. همچنین او فکر می‌کرد که می‌تواند رئیس خود و دیگر مدیران را برای سازماندهی مجدد راضی کند، اما زمان کافی برای جلسه با تک تک آنها و یکی کردن نظرات آنها را نداشت.‌ بنابراین درحالی که هدف او انجام سریع کار بود، اما نتوانست از پس آن بر بیاید.

بدیهی است که هیچ راه‌حل آسانی برای برخورد با سندروم " عجله کنید" وجود ندارد. اما اگر احساس می‌کنید که این عامل دارد بر کار تیمی شما اثر می‌گذارد، دو راهکار زیر را به شما پیشنهاد می‌کنم:

اول، اهمیت بیشتری به حذف کارهای غیر ضروری و یا کم ارزش بدهید. آیا نمی‌توان از میزان فعالیت‌های تکراری که تأثیر چندانی هم در نتیجه‌ی کار ندارند، کاست؟ به عنوان مثال، مدیری که مشغله‌ی کاری زیادی دارد می‌تواند از رئیس خود بخواهد که گزارش فعالیت تیم کاری خود را به جای هفتگی، به صورت ماهانه به او ارائه بدهد. این تغییر باعث می‌شود تیم، پروژه‌های فوری را بهتر اداره کرده و به انجام برساند.

دوم، نظم و انضباط بیشتری به اولویت‌بندی پروژه‌ها و کارها ببخشید. با تیم خود کار کنید تا چند نکته‌ی مهم (و نه بیش از چند مورد) را در رابطه با سرعت بخشیدن به کار شناسایی کنید. و زمانی که درخواست کار جدیدی به تیم پیشنهاد می‌شود، با اقتدار تصمیم بگیرید که باید آن را در کجای فهرست اولویت‌های خود قرار دهید - یا در صورت لزوم، آن کار را فوری انجام دهید.

با توجه به اینکه میل به سرعت در فرهنگ کسب‌و‌کار امروز نفوذ کرده است، احتمالاً همه‌ی ما سندروم "عجله کنید" را تجربه کرده‌ایم. با این وجود اگر اولویت‌بندی خوبی در انجام کارها داشته باشیم، کمتر با این مشکل مواجه خواهیم شد.

برای حفظ جایگاهم باید عجله کنم؟ - آفتاب

http://www.aftabir.com/articles/view/applied_sciences/social_science/c12_1410676412p1.php/برای-حفظ-جایگاهم-باید-عجله-کنم

14 سپتامبر 2014 ... هرچند هیچ راه حل آسان و در دسترسی برای برخورد با سندروم عجله وجود ندارد، اما متخصصین دو راهکار کلی برای .... راه های از بین بردن سندروم عجله کنید.

سندرم پلی‌کیستیک و عادات غذایی - بیتوته

http://www.beytoote.com/health/nutrition/food-habits.html

سندرم برنامه غذایی کاهش وزن بهبود برنامه غذایی و رعایت برنامه‌های ورزشی با تغییر شیوه ... حراج پاییز و زمستان مارک های معتبر (عجله کنید) .... چند راه حل ساده برای رفع خرخر! .... ساده ترین و ارزان ترین راه برای از بین بردن چربــی های شکــم ، پهلــو و ران.

بررسی علل و روش درمان سندرم داون - بیتوته

http://www.beytoote.com/baby/malady-baby/sandrom.html

سندرم داون که در گذشته منگلیسم نیز نامیده می‌شد، یک بیماری ژنتیکی است که به دلیل ... برای داشتن خانه ایـی شیک · حراج پاییز و زمستان مارک های معتبر (عجله کنید ) ..... ساده ترین و ارزان ترین راه برای از بین بردن چربــی های شکــم ، پهلــو و ران.

کنترل سندرم تخمدان پلی کیستیک با تغذیه - بیتوته

http://www.beytoote.com/health/hygiene-lady/control2-ovary-syndrome.html

بیماریهای تخمدان تخمدان پلی کیستیک سندرم تخمدان پلی کیستیک كيست تخمدان ... دکتر گیاهی تاکید کرد: مبتلایان به این بیماری نباید کمتر از ۳ ساعت بین وعده های .... حراج پاییز و زمستان مارک های معتبر (عجله کنید) .... چند راه حل ساده برای رفع خرخر! .... ساده ترین و ارزان ترین راه برای از بین بردن چربــی های شکــم ، پهلــو و ران.

بیماری ایکس (سندرم متابولیک ) - بیتوته

http://www.beytoote.com/health/malady-remedy/disease1-metabolic-syndrome.html

سندرم متابولیک یا بیماری ایکس سردسته این گونه بیماری هاست، که در ظاهر هیچ گونه ... حال تصور کنید که غذا بیش از حد نیاز مصرف شود و فعالیت بدن آنقدر نباشد که بتواند قند حاصل از آن را مصرف کند. ..... ساده ترین و ارزان ترین راه برای از بین بردن چربــی های شکــم ، پهلــو و ران ... حراج پاییز و زمستان مارک های معتبر (عجله کنید).

خانم های مبتلا به تخمدان پلی کیستیک بخوانند - بیتوته

http://www.beytoote.com/health/hygiene-lady/polycystic2-ovary-read.html

سندرم تخمدان پلی کیستیک تخمدان پلی کیستیک,علائم کیست تخمدان,درمان ... ای در بخش غدد بیمارستان آدلاید انجام شد و ارتباط بین سطح اسیدهای چرب غیراشباع موجود در .... حراج پاییز و زمستان مارک های معتبر (عجله کنید) .... چند راه حل ساده برای رفع خرخر! .... ساده ترین و ارزان ترین راه برای از بین بردن چربــی های شکــم ، پهلــو و ران.

hurry - definition of hurry by The Free Dictionary

http://www.thefreedictionary.com/hurry

Translations of hurry. hurry synonyms, hurry antonyms. Information ... scamper, scurry, scramble - rushing about hastily in an undignified way. Verb, 1. hurry ...

What is Asperger's syndrome? - Medical News Today

http://www.medicalnewstoday.com/articles/7601.php

Sep 9, 2014 ... Asperger's syndrome, a developmental disorder, is an ASD (autism spectrum disorder). ... Take the tour » .... regarding whether they are happy, sad, angry or in a hurry. ... their motor skills may appear uncoordinated, the way they crawl or walk might ... What is the difference between a sign and a symptom?

NHS maternity care: Midwife tells mother 'if you don't hurry up, I'll cut ...

http://www.dailymail.co.uk/health/article-2054171/NHS-maternity-care-Midwife-tells-mother-dont-hurry-Ill-cut-you.html

Oct 28, 2011 ... They didn't take me seriously. ... The CQC carried out several spot checks of the hospital between July ... She died soon after surgery from HELLP Syndrome an advanced form ..... Please keep this in mind when judging our profession ... on in the way it was before The Confidential Enquiries in Maternal and ...

Hurry Up And Wait : Modern Machine Shop

http://www.mmsonline.com/columns/hurry-up-and-wait

Recognizing the necessity of doing more with less, we must take steps to be as productive as possible. ... There are ways of getting around the “hurry up and wait ” syndrome. ... In a pull system, we limit the amount of parts that can sit between steps in the ... Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Polycystic Ovarian Syndrome: PCOS: PCOS and Weight Loss

http://www.fertilityauthority.com/fertility-issues/causes-polycystic-ovarian-syndrome/weight-loss

There is a clear link between weight and polycystic ovary syndrome (PCOS). ... One of the best ways to get your insulin levels down is to lose weight. ... are important parts of losing weight, feeling better and improving fertility, but they all take time. ... Then you think that I shouldn't be taken ovarian drilling surgery in a hurry?

Waiting... (2005) - Quotes - IMDb

http://www.imdb.com/title/tt0348333/quotes

That's like being the smartest kid with Down syndrome! Oh and, oh ... Stop please . Look ... Mama said they would take me anywhere. 'Course .... Monty: Well, then I guess I better hurry up then. I don't ... And she's been working here WAY too long. ..... Dan: The difference between ordinary and extraordinary, is that little extra.

Vaccines and Sudden Infant Death Syndrome (SIDS): A Link ...

http://thinktwice.com/sids.htm

Vaccines and Sudden Infant Death Syndrome (SIDS): Is There a Link? ... and other documentaion confirming a link between vaccines and infant fatalities. .... from my babysitter that Taylor had quit breathing and to hurry up and get home. ... I held her, sobbed, and prayed to God to please take good care of her until I come ...

9 year old son - Mild Aspergers syndrome?? - Children's health ...

http://www.netdoctor.co.uk/interactive/discussion/9-year-old-son---Mild-Aspergers-syndrome-t47308-f13.html

The trouble starts when is bored, in between programmes on TV, when asked ... We were referred by our doctor but seemed to take forever, so we went ... or setting out a cup with coffee in it for the morning this is his way of telling me .... Please remember, our children cannot usually cope with the pace and ...

Illustrative Mathematics | Easing the Hurry Syndrome

https://easingthehurrysyndrome.wordpress.com/tag/illustrative-mathematics/

what is the relationship between the lines and the circles 1 ... It wasn't the ideal way to have class and discuss student work. ... Several participants asked about the time that rich tasks take, and so I thought it might .... We'd love to learn more from you as the journey continues … easing the hurry syndrome, one task at a time.

Let elderly people 'hurry up and die', says Japanese minister | World ...

http://www.theguardian.com/world/2013/jan/22/elderly-hurry-up-die-japanese

Jan 22, 2013 ... "The problem won't be solved unless you let them hurry up and die." ... and the number who died at home soared 61% between 2003 and 2010, from ... " doddering" pensioners as tax burdens who should take better care of their health. ..... Please select, Personal abuse, Off topic, Legal issue, Trolling, Hate ...