شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

چه تجهیزات عکاسی ای را با خود به سفر ببریم

وقتی سفر می کنید، قطعاً تجهیزات عکاسی خود را برای عکاسی می خواهید. اما اینکه دقیقاً چه مقدار از این تجهیزات و کدام ها را با خود ببرید می تواند کمی گیج کننده باشد.

اندر فواید توریست بودن!

گردش و تفریح بسیار لذت‌بخش است و مسافرت از جمله تفریحاتی است که تقریبا همه انسان‌های روی زمین به آن عشق می‌ورزند. در طول سفر علاوه بر تماشای مناظر طبیعی و بناهای تاریخی و عوض کردن آب‌وهوا، با مردم و فرهنگ‌های جدید نیز آشنا می‌شویم.

راهنمای مفید برای سفرهای هوایی

هنوز هم وقتی می‌خواهیم برنامه چند روزه سفر را بچینیم، برای کمتر تلف‌شدن وقت‌مان در طول مسیر، سفر هوایی همچنان بهترین گزینه است.

راهنمای سفر ارزان آخر تابستان

اگر درست و به موقع وسیله سفرتان را انتخاب کنید، کلی در خرج و مخارج تان صرفه جویی کرده اید.

سالن المرجان برای مسافران ویژه کلاس بیزینس

از این پس، مسافران ویژه قطر می توانند از خدمات متنوع سالن بیزینس المرجان درمرکز هوایی بین المللی جدید دوحه بهره مند گردند.

نكات ايمني سفر به كوير

كوير در عين زيبايي محيطي است خشن.سفر به كوير مستلزم نكاتي است كه عدم رعايت آنها چه بسا موجب خسارات جاني ومالي مي شود.

آماده شدن برای یک سفر آرامش بخش

ما به شما می‌گوییم چه کارهایی سلامت و آسایش شما را در حین سفر تضمین می‌کنند.

همه چیز درباره ستارهٔ هتل‌ها

اگر قصد سفر به شهر یا کشوری را داشته باشید ترجیح می دهید در کجا اقامت کنید؟ از تفاوت‌های هر یک از محل‌های اقامتی خود چه می‌دانید؟ نظرتان درباره 5 ستاره یا 2 ستاره چیست؟

کدام چمدان​ها برای مسافرت مناسب هستند؟

مساله ای که همیشه در ذهن مسافر، تهیه چمدانی مطمئن برای این سفرهاست. چمدانی که اگر در انتخاب آن دقت لازم را نداشته باشیم به دردسری بزرگ دچار شده و نمی توانیم از سفر خود لذت ببریم.

گردش در وقت اضافه!

در دنیای پرسرعت امروز، حتی سفرها هم جمع‌و‌جور و خلاصه شده‌اند. دیگر کمتر کسی برای سفر دوردنیا چمدان‌هایش را می‌بندد تا به مسافرت یک‌ماهه برود.

نیمرخ شخصیتی افرادی که زیاد سفر می کنند

حقیقت این است که برخی افراد، حتی در صورت جور بودن همه شرایط، تمایل چندانی به سفر ندارند. این در حالی است که برخی دیگر حتی از افراد حتی از کوتاه ترین زمان ها و کوچکترین فرصت ها برای رفتن به سفر استفاده می کنند.

اتیکت سفر: بایدها و نبایدها

سفر هم برای خود آدابی دارد که باید رعایت کنید. قرار نیست همه چیز همیشه بر وفق مراد شما باشد. گاهی این شما هستید که باید کارهایی را انجام دهید و از انجام برخی فعل ها دست بردارید.

آخرین روز تعطیلات و ماجراجویی در تهران

در این مطلب یک‌سری تفریحات بسیار هیجان‌انگیز برایتان معرفی کرده‌ایم که خوب است هر کدام را می‌توانید دست‌کم یک‌بار امتحان کنید و لذتش را ببرید. شاید برخی از این تفریحات گران و پرهزینه باشند اما بیشترشان همچون بولینگ یا پینت‌بال اصلا گران نیستند و خیلی هم خوش می گذرد.

پشت پرده تورهای ارزان قیمت لحظه‌ای

آیا تورهای لحظه‌ای بهترین موقعیت برای یک سفر خارجی است یا یک کلاهبرداری بزرگ توسط تورهای گردشگری؟

پیشنهادهای نوروزی برای گردشگران

با نزدیک شدن به تعطلات نوروز، خانواده ها و افراد سفرهایی را به نقاط مختلف ایران برنامه ریزی کردهو مسیرهای مختلفی را با مقاصد مشخص برگزیده اند؛ ولی در ابتدا آنچه به نظر می رسد...

عکاسی سفر در کلاس استادان نشنال جئوگرافی

عکاسان حرفه ای دنیا که برای تصاویر ثبت شده خود جایزه های جهانی گرفته اند همچون جیم ریچاردسون و دن وسترجن از ترفندهایی برای عکاس بهتر در طول سفر استفاده می کنند که ما در اینجا آنها را ذکر کرده ایم.

این طوری چمدان جمع کنید

حتی در ساک های کوچک هم می توانید وسایل زیادی را جمع و با راحتی بیشتر سفر کنید. برای دانستن چگونگی این کار قدم به قدم با ما همراه باشید.

ناخوشی های سفر را به طبیعت بسپارید!

از بی‌خوابى‌ و ناراحتى‌ ناشى‌ از مسافرت‌ طولانى‌ با هواپيما گرفته تا آفتاب سوختگی همه مواردی هستند که ممکن است انسان در طول مسافرت به آنها دچار شود. این ناخوشی ها و بیماری ها شاید در ظاهر بد باشند اما با درمان های طبیعی و خانگی می توان به راحتی برطرفشان کرد.

سلام و احوالپرسی در نقاط مختلف دنیا

اگر اهل گشت و گذار باشید و به كشورهای دیگر سفر كرده باشید، حتما متوجه تفاوت فرهنگی در كشورهای مختلف شده‌اید.تنوع و تفاوت در كارهای ساده‌ای مانند سلام و احوالپرسی هم خودش را نشان می‌دهد

خدمات غیرمنتظره ولی خوشایند هتل ها!

هتل ها در ازای دریافت پول مشتریان خدمات متنوعی ارائه می کنند و بعضا خیلی خدمات را هم ارائه نمی کنند! در این مطلب به بررسی خدمات غیرمنتظره و بعضا رایگان چند هتل مشهور پرداخته ایم که مسافران را شگفت زده می کند. با ما همراه باشید.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه