کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد. اتریش قطعاً یکی از مقاصد گردشگری برای دوستداران سفر محسوب می شود. در اینجا به 10 مکان زیبا و جالب اشاره می کنیم که گردشگران می توانند آنها را در فهرست خود یادداشت کنند:

زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-1.jpg

زیباترین جاذبه های گردشگری اتریش

کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد. اتریش قطعاً یکی از مقاصد گردشگری برای دوستداران سفر محسوب می شود. در اینجا به 10 مکان زیبا و جالب اشاره می کنیم که گردشگران می توانند آنها را در فهرست خود یادداشت کنند:


وین (Vienna)
وین، پایتخت اتریش نماد زندگی اتریشی است. وین با وجود تئاتر های خیابانی، باله، اپرا، نمایش های موزیکال، نگارخانه ها و ... پر از هیجان است و شهری زنده و دینامیک برای بازدید است. ولی این از جلوه های سنتی این شهر نمی کاهد. چندین قصر سلطنتی، موزه های شگفت انگیز و همچنین هوفبورگ، منزل حاکمین هابزبورگ نیز در این شهر قرار دارد. زندگی مدرن پرسرعت در کنار معماری تاریخی جذاب باعث شده که این شهر شهری باشکوه برای بازدید باشد.

 زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-2.jpg

 هالستات (Hallstatt)
این دهکده خوش منظره کوچک که اغلب به عنوان یکی از زیباترین مکان های اتریش برای بازدید نامیده می شود، مشرف به آبهای آرام دریاچه هالستات است. در این دهکده می تواند کوهنوردی، پیاده روی و قایق سواری کنید و از چند مکان جالب دیدن کنید. از خانه استخوانی Beinhaus دیدن کنید. در این مکان شاهد بقایای استخوان های انسان ها خواهید بود که به دلیل کمبود جا برای قبرستان در این مکان دفن شده بودند. با آنکه ترسناک به نظر می رسد ولی تجربه متفاوتی است. غارهای یخی و غارهای نمکی در این منطقه هم ارزش بازدید را دارند.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-3.jpg

 سالزبورگ (Salzburg)
سالزبورگ قطعاً یکی از بهترین مکان ها برای دوستداران موسیقی است. این شهر زادگاه موتزارت است و گردشگران می توانند از محل تولد و نمایشگاه های مربوطه در این شهر بازدید کنند. گردشگران می توانند به گالری ها، موزه ها و رستوران ها و مراکز خرید و بازار کشاورزان بروند و لذت ببرند.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-4.jpg

 اینزبروک (Insbruck)
کوه های برفی و ساختمان های رنگی بلند اینزبروک مناظر چشمگیری دارند که برای کارت پستال مناسب اند. افرادی که به کوهنوردی علاقه دارند می توانند به مراکز اسکی و مراکز ورزش های زمستانی بروند این شهر بروند. از مکان های دیدنی دیگر این شهر می توان به قلعه امبراس، موزه هنر مردمی و کلیسای کورت اشاره کرد. سواری با درشکه و اسپا های لوکس نیز از دیگر تفریحات متعدد در این شهر محسوب می شوند.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-5.jpg

 الپباچ (Alpbach)
این دهکده زیباترین دهکده در اتریش نامیده شده است و البته تعجبی هم ندارد. این دهکده زیبا بین یک سری کوه پربرف باشکوه واقع شده است و شیب های عالی برای اسکی دارد و فرهنگ سنت کوه های آلپ در آن حفظ شده است. الپباچ پر از خانه های چوبی زیبا، مزارع دام پروری و بومی هایی است که صنایع دستی سنتی درست می کنند. اگر علاقمندید بدانید که اتریش در قدیم چطور بوده است و از تجربه توقف زمان قدیم لذت ببرید، الپباچ مقصدی مناسب برای شماست.

   زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-6.jpg

جاده آلپی گراس گلاکنر (Grossglockner Alpine Road)
این جاده خوش منظره و زیبا قطعاً ارزش دیدن را دارد. این جاده شما را به پارک ملی هوهه تائرن و ارتفاعات گراس گلاکنر (بلندترین کوه های اتریش) می رساند و از میان یخچال طبیعی پاسترز می گذرد. این جاده بهترین مسیر برای تجربه چشم انداز اتریش است، زیرا از میان جنگل های کوهستانی، علفزارهای آلپ و دشت های یخ و صخره های تند عبور می کنید. می توانید اتومبیلی کرایه کنید، اتوبوس بگیرید یا با موتورسیکلت، دوچرخه یا حتی با پای پیاده این مسیر را تجربه کنید، در هر صورت این تجربه ای فراموش نشدنی در کل زندگی تان خواهد بود.

 زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-7.jpg

 موست ویرتل (Mostviertel)
موست ویرتل مسحور کننده ترین منطقه جنوب اتریش است. علفزارهای سبز در شمال با قله های پربرف در جنوب در این منطقه به هم می پیوندند. این پیوند مناظر به این مناطق جذابیتی بی نهایت می بخشد. مناظر باشکوه آن جزو عجایب چشمگیر برای کودکان و بزرگسالان است و فعالیت هایی برای آنها فراهم می کند و امکان اسکی کردن نیز در این منطقه وجود دارد.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-8.jpg

 قلعه هوچواسترویتز (Hochosterwitz Castle)
بسیاری این قلعه را باشکوه ترین قلعه در اتریش می دانند و دلیل خوبی هم دارند. این قلعه بر قله یک صخره دولومیتی بلند به ارتفاع 160 متر قرار دارد که آن را شبیه به قلعه های داستان های تخیلی می کند. هرساله بین عید پاک و پایان اکتبر، بازدیدکنندگان می توانند از بخش هایی از این قصر بازدید کنند. گردشگران می توانند در مسیر 620 متری بین 14 دروازه این قلعه راه بروند و در آخر به نمای شگفت انگیز آن برسند.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-9.jpg

 کرمز آن در دونو (Krems an der Donau)
این دهکده خوش منظره در کنار رود دانوب در دره واچو واقع شده است. این دهکده بخاطر مرکز تاریخی زیبایش معروف است که به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. این دهکده که در دروازه چشم انداز فرهنگی میراث جهانی واچو قرار گرفته است، در واقع در یکی از شگفت انگیزترین دره رودها در کل اروپا است.

 زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-10.jpg

  فاکر سی (Faaker See)
فاکر سی یک دریاچه در میان کوه های آلپ در منطقه کارینتیای اتریش است. این دریاچه پنجمین دریاچه بزرگ کشور و یکی از زیباترین دریاچه ها است که بخاطر آبهای نیلگون و زلالش معروف است. مانند بومی ها و گردشگران می توانید در این دریاچه شنا کنید، ماهی بگیرید و قایق سواری کنید و از مناظر اتریش لذت ببرید.

  زیباترین-جاذبه-های-گردشگری-اتریش-11.jpg

 
منبع:bartarinha.ir

زیباترین جاذبه های گردشگری اتریش - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/pastime/tourist1-attractions-austria.html

مکانهای دیدنی اتریش زیباترین جاذبه های گردشگری اتریش جاهای دینی اتریش مکانهای تفریحش اتریش,اتریش,گردشگری اتریش,جاذبه های گردشگری اتریش ...

جاذبه هاي گردشگري اتريش - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/pastime/austrian-tourism-attractions.html

اتریش کلیسا,مکانهای دیدنی اتریش جاهای دیدنی اتریش کلیسای جامع وین در اتریش توسط ... عمیق‌ترین استخر جهان,عمیق‌ترین استخر های جهان,زیباترین استخر های جهان ...

جاذبه های گردشگری اتریش - توریست ها

http://www.touristha.ir/fa/tourism/europe/austria

دیدنی های اتریش,زیباترین مناطق گردشگری کشور اتریش,مناطق دیدنی و توریستی اتریش,اماکن تاریخی کشور اتریش.

آشنایی با شهرها و کشورها - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_21.html

آشنایی با شهرها و کشورها,گردشگری ایران,جاذبه های گردشگری جهان,تور اروپا,مکان های زیارتی,بناهای تاریخی ... زیباترین جاذبه های گردشگری شهر باستانی همدان + عکس.

آشنایی با جاذبه های گردشگری وین + عکس - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/meet-the-vienna-tourist-attraction-photo.html

آشنایی با جاذبه های گردشگری وین ,وین پایتخت کشور اتریش نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است بخشی ... زیباترین جاذبه های گردشگری شهر باستانی همدان + عکس.

تازه های عجایب گردشگری

http://www.epatogh.com/newcontent/iran/wonders

زیباترین جاذبه های گردشگری اتریش کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال ... جاذبه های گردشگری آمریکا,عجیب ترین جاذبه  ...

گشت و گذار در پاریس زیباترین شهر دنیا | تور و گردشگریسفر | ویزا ...

http://shortevent.com/9133/sightseeing-in-paris-most-beautiful-city-world

14 سپتامبر 2014 ... شهر پاریس و مناطق اطراف آن حدود 3800 بنای تاریخی و چهار منطقه ی میراث جهانی یونسکو را در خود جای داده ... قبلی زیباترین جاذبه های گردشگری اتریش.

زیباترین آسانسور در اتریش - بروزترین ها

http://berooztarinha.com/گزارش-تصویری/زیباترین-آسانسور-در-اتریش.html

این بالابر زیبا در دل پارک طبیعی “هو تورن” در اتریش قرار داشته و ۴۳۱ متر طول دارد و ... می شده اما اکنون به یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه تبدیل شده است.

جاذبه هاي گردشگري وين - Iran Air

http://www.iranair.com/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=GeneralText&ID=f9a84888-10f4-4f51-afc0-63186f4f73f6&LayoutID=754ac5e2-b280-4609-a0d7-2bdcceff08c5&CategoryID=9d2035ea-9211-4294-9886-3d259314728d

جاذبه هاي گردشگري وين ... بزرگترين ناقوس اتريش به نام "پومرين" در آن قرار دارد. ... اين ساختمان كه به سبك گوتيك تارخي ساخته شده جزء زيباترين ساختمان هاي ...

جاذبه های گردشگری بلغارستان - دلتابان

http://www.deltaban.ir/agency-attraction-30-جاذبه-های-گردشگری-بلغارستان

جایگاه کنونی: کشورها » بلغارستان » وارنا » جاذبه های گردشگری بلغارستان .... زیباترین پارک آبی شرق اروپا و اولین پارک آبی در بلغارستان! .... درمجموع هنرمندان برجسته نقاش ومعماراز 5 کشور ایتالیا، اتریش، آلمان، جمهوری چک وبلغارستان، اثر فکر ...

گردشگری - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

http://www.takmehr.ir/category/life-style/tourism

گردشگری ایران,جاذبه های گردشگری جهان,تور اروپا,مکان های زیارتی,آشنایی با شهرها و کشورها,بناهای تاریخی,مکانهای تاریخی,آثار باستانی,اماکن تاریخی,تور,مسافرت.

جاذبه های گردشگری جهان - ایران مطلب

http://iranmatlab.ir/fa/services/12/108

زیباترین پاییز دنیا شهر آن آربور در ایالت میشیگان زیباترین شهرهای دنیا قشنگترین ... جاذبه های گردشگری وین گردشگری وین وین دیدنی های وین پایتخت اتریش ...

زیباترین و پنهان ترین جاذبه های گردشگری - سامانه فروش تور

http://www.youtours.ir/fa/news/content/10082/زیباترین-و-پنهان-ترین-جاذبه-های-گردشگری-

21 ا کتبر 2014 ... زیباترین و پنهان ترین جاذبه های گردشگری. ... این روستای باستانی هالستان در اتریش است . ظاهرا چینی ها یک نمونه جدید از این روستای زیبا در منطقه ...

11 جاذبه گردشگری برتر اروپا.::NextHoliday.ir::.مجله جامع سفر و ...

http://nextholiday.ir/Special-detail/11-جاذبه-گردشگری-برتر-اروپا/

11 جاذبه گردشگری برتر اروپا گزیده ایست از مشهورترین و پربازدیدترین دیدنی های قاره اروپا. ... مجموعه ای بی نظیر با حیاطی زیبا پوشیده از گل های رنگارنگ و آب نماهایی که جلوه حیاط را زیباتر می کنند. ... 9- قصر Schönbrunn، وین، اتریش: ... سمبل شهر بارسلون و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری اسپانیا ، کلیسای نیمه ساخته ...

سفرهای کهکشانی - 10 مورد از زیباترین روستاهای #اروپا 1.... - Facebook

https://www.facebook.com/galactictravel/posts/268678130003601

هالستات، #اتریش #Hallstatt روستای هالستات در مرکز اتریش و حدفاصل بین دامنه ... همگی از جاذبه های گردشگری این روستای زیبای اروپایی در کوهپایه های آلپ میباشد.

راهنمای تحصیل | مسافرت| تور | ویزا | تجارت | مهاجرت| بورس تحصیلی

http://www.mohajerist.com/

... تازگی در برخی از کشورهای مسلمان و حتی غیر مسلمان به منظور جذب گردشگر و توریست خارجی... ۱۳۹۳٫۰۶٫۰۴ | ۰ نظر · مطالب بیشتر برای موضوع : جاذبه های توریستی ...